çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Söyledi tabii söylemez olur mu? 24. saatten itibaren ilişki olsun, sonra da gün aşırı ideal dedi. Ama herkesin farklı bir önerisi oluyor ya, o yüzden merak ettim ben de :KK70:
Aslında öğlen yaptıracaktım iğneyi ama baktım ki öyle olursa en verimli saatlerim iş yerinde geçecek. O yüzden vazgeçtim :)
Bende 16 sinda igne oldum..artik bu süreç nasil gecer bilemiyorum inşallah herkes hayirli haberler alır kimler bu günlerde igne oluyor kizlar

Kızlar öğleden sonra doktora gittim. Benim yumoşlardan biri 21 mm, diğeri de 17 mm civarında olmuş. Bugün çatlatalım bence dedi. Akşam iş çıkışında eczaneye uğrayıp iğnemi alıcam, bir de iş yerime yakın Çevre Hastanesi var, orda da saat 19:00 gibi iğnemi olucam kısmetse. Şimdi gelgelelim uzmanlık sorusuna :)
Sizce ilişki ne zaman olmalı? Evet, görüşlerinizi bekliyorum canlar :)
Hadi yumoslarin hayırlı olsun bebis getirsinler inşallah calismani bu geceden başlat bence ne zaman catlayacagi belli olmaz canım hadi bol sans :KK45:

Kızlar öğleden sonra doktora gittim. Benim yumoşlardan biri 21 mm, diğeri de 17 mm civarında olmuş. Bugün çatlatalım bence dedi. Akşam iş çıkışında eczaneye uğrayıp iğnemi alıcam, bir de iş yerime yakın Çevre Hastanesi var, orda da saat 19:00 gibi iğnemi olucam kısmetse. Şimdi gelgelelim uzmanlık sorusuna :)
Sizce ilişki ne zaman olmalı? Evet, görüşlerinizi bekliyorum canlar :)
Bugin igne oldun bu gece basla canim ilk 3-4 gun onemli hadi insallah bebisin tutunsun bu defa yuzunu guldursun rabbim

Ayyy cnm hic sormq grip oldum ya cok kotuyum sen niye kanda baktirmiyirsun canim silik cikiyorsa vardi bebis diyorum
Canım kız sen hamile olmayasin hamilelik ile ilgili oluyor bak bu grip benim kizkardesimde gripti hamile çıktı genelde öyle oluyor
Tatlım sabah ilk idrarla yapmama rağmen ışıkta bile zor görünen çizgiden bahsediyoruz günün geçmiş olsa anında çıkardı tee ne zaman yaptırdım iğneyi şimdiye kıpkırmızı çıkması lazımdı bak sana ne dicem affına siginaraktan dün gece ilişki oldu sabah lavaboya gittiğimde camasirim kahve leke olmuştu adet olcam diye düşündüm sabah beride bi ağrım var bi yok oldum olucam diye bekliyorum henüz gelmedi az evvel sol tarafimi kasan bir ağrı başladı bekliyorum bu sebeple tamamen umut gitti

Canım kız sen hamile olmayasin hamilelik ile ilgili oluyor bak bu grip benim kizkardesimde gripti hamile çıktı genelde öyle oluyor
Tatlım sabah ilk idrarla yapmama rağmen ışıkta bile zor görünen çizgiden bahsediyoruz günün geçmiş olsa anında çıkardı tee ne zaman yaptırdım iğneyi şimdiye kıpkırmızı çıkması lazımdı bak sana ne dicem affına siginaraktan dün gece ilişki oldu sabah lavaboya gittiğimde camasirim kahve leke olmuştu adet olcam diye düşündüm sabah beride bi ağrım var bi yok oldum olucam diye bekliyorum henüz gelmedi az evvel sol tarafimi kasan bir ağrı başladı bekliyorum bu sebeple tamamen umut gitti
Tek tarafli agri ise gebelik var diyorlar hayirlisi olsun leke diyorsun insallah bebisin tutunmusdur eger yarina regl olmazsan benim icin kan ver hcg baktir bak merak ettim diyorum 19 subat oldu hala test yapmiyorsun eger yapmazsan dahada sormam bilesin gicik :KK66:

Tek tarafli agri ise gebelik var diyorlar hayirlisi olsun leke diyorsun insallah bebisin tutunmusdur eger yarina regl olmazsan benim icin kan ver hcg baktir bak merak ettim diyorum 19 subat oldu hala test yapmiyorsun eger yapmazsan dahada sormam bilesin gicik :KK66:
Hahayy inşallah dediğin gibidir ama canım sabaha kalmaz adet olucam adet ağrım var bel bacak kasik sol tarafım evet tek taraflı ama şiddetli henüz gelen bişey yok ama eli kulagindadir akşam yine gebelik testi yaptım ama yine negatif olsaydı çıkardı canım yaa öyle değilmi eğer bu agriyla adet olmazsam yarın kan baktiririm ama olucam bak gor bu adet agrisini nerde olsa tanırım canım fena geliyor hemde

Tek tarafli agri ise gebelik var diyorlar hayirlisi olsun leke diyorsun insallah bebisin tutunmusdur eger yarina regl olmazsan benim icin kan ver hcg baktir bak merak ettim 19 subat oldu hala test yapmiyorsun eger yapmazsan dahada sormam bilesin gicik :KK66:
Ben sana bişey dedim cevap vermedin gribim diyosun hamisolmayasin senin bat ne zaman inşallah sen hamilesindir

Kızlar iğneden sonra adet genelde kaçıncı gün oluyor
Canım benim bunyeden bünyeye değişiyor o kimi aynı gün oluyor kimi bir iki gün gecikiyor kimi 4,5 gün şöyle bişey daha ben ilk iğneden sonra 5 gün geçmişti budefa iki gün yani 16 sini beklerken bugün olucam galiba sabah beri adet ağrısı çekiyorum çünkü anlican kişide bile her ay değişebiliyor klomen catlatma ignesinde falan

Canım benim bunyeden bünyeye değişiyor o kimi aynı gün oluyor kimi bir iki gün gecikiyor kimi 4,5 gün şöyle bişey daha ben ilk iğneden sonra 5 gün geçmişti budefa iki gün yani 16 sini beklerken bugün olucam galiba sabah beri adet ağrısı çekiyorum çünkü anlican kişide bile her ay değişebiliyor klomen catlatma ignesinde falan
Ben 3 ay iğne vurunmustum ama unuttum ne zaman oluyodum acaba. O zaman en geç 17 . gün oluyo galiba

Ben 3 ay iğne vurunmustum ama unuttum ne zaman oluyodum acaba. O zaman en geç 17 . gün oluyo galiba
Canım dediğim gb o değişiyor 21. Gününde bile olanı duydum ben kişinin kendisinde bile değişebiliyor al ben örnek geçen sefer 5 gün gecikti budefa ikinci günü geldi gelecek

X