çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Öyle olsaydı bile ne şanssız kadın demeliydin. Kocası doktor ve kadın hamile kalamamis büyük felaket yine de bu duruma yakınım çünkü ebeyim ve ben de hamile kalamiyorum

Canım terzi kendi söküğünü dikemezmiş zaten, hiç öyle olumsuz düşünme.

Hmm bu ay asilama olacakmi peki yoksa femara igneyle ayni etkidemi bu arada canim benim doktorum erkekte bir sorun varsa asilama yapilir demişti böyle bir durumdan dolayimi yoksa her doktor farklimi düşünüyor

Femara klomenden biraz daha etkili.Yani bu ilaçla yine doğal yoldan gebelik deneyecegiz. İgneye geçmeden aşılama olmuyor. Gelecek ay iğne başlayacak sanırım. Doktordan doktora değişiyor tabiki. Ama hastanın durumu da önemli. Benim bütün testler yapıldı , ve tabi eşimin de yapıldı. Tek sorun yumurtlama tembelliği ama onu da ilaçla hallediyoruz yine de gebelik oluşmuyor. Klomenden önce de sonra da aylarca ilacsiz gebe kalmayı denedik o zaman da olmadı. Hiçbir sebep yokken gebelik oluşmuyor. Doktorum da zaman kaybetmeyelim daha fazla diye düşünüyor. Tabi ben de artık geçelim aşılamaya dedim. İlaç kullan kullan aylar geçti olacak olsa olurdu dedim. Doktorum kendisi de femara ile çocuk sahibi olmuş. Anlatmıştı bana.

Öyle olsaydı bile ne şanssız kadın demeliydin. Kocası doktor ve kadın hamile kalamamis büyük felaket yine de bu duruma yakınım çünkü ebeyim ve ben de hamile kalamiyorum
Öyle deme canim. Bi kadın doktor var kadim doğum uzmanı onun 9 yıl bebeği olmamais tüp bebek falan denemiş. En sonda kendiliğinden hamile kalmış. Bi kadın doğum uzmanı için ne acıdır dimi

Öyle deme canim. Bi kadın doktor var kadim doğum uzmanı onun 9 yıl bebeği olmamais tüp bebek falan denemiş. En sonda kendiliğinden hamile kalmış. Bi kadın doğum uzmanı için ne acıdır dimi
Benim bildiğim var kadın doğum uzmanı çocuğu olmuyor buna örnekler çok demekki

Aaa doktor kedniside femara ile hamile kalmış demek dur ben bunu doktorumla bi konuşayım o zmn sen doktor randevu saatin kaç canım kaç yumosun oluşmuş çok merak ediyorum

Benim bildiğim var kadın doğum uzmanı çocuğu olmuyor buna örnekler çok demekki

Hastalık herkeste aynı. Sadece doktor olunca kendin için en iyi yöntemi seçme eminligi olur. Haricinde duzelmeyecekse düzelmez. Allah vermiyor deriz ya. Ama çevre baskısı çok yaşar doktor olan. Kendine çare olamamış diye bi de kötü ünü yayılır. Yazık olur

3-4-5 gunlerde doktora gidebilirsin canim doktorum o gunlerde cagirdi beni klomeni yazdi yarin basla dedi bilgin olsun canim

Kızlar benim adet kesilmiş zaten nasıl bir adet oldum anlamadım dün gece 11 gibi çok açık renkte bir damla gelmişti sabahta afedersiniz minik bir pihlti düştü lavaboda onun dışında sarimsi gb bir damla kadar yine lavaboda geldi camasirimda hiç bişey yok kesildim gitti böyle bişey neden olabilir

3-4-5 gunlerde doktora gidebilirsin canim doktorum o gunlerde cagirdi beni klomeni yazdi yarin basla dedi bilgin olsun canim
Işte bende is dolayısıyla salı gününe görebiliyorum ancak o da 6. Güne tekabul ediyor benim en geç 5 gün sürüyor kalmıyor bile bazen napcam bilmiyorum yarın bi yolunu bulup gitmeye calisicam

sen test yaptın mı hamile olmayasın :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…