çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Benim doktorum eşim.ve benim aynı anda evde olduğumuz saatleri alıp ,o zamandan 36 saat önce vurduruyor iğneyi. Ama istersen bu yumurtlama akintisinin başladığı andan itibaren ilişki onerebilirim . Ve ya iğneyi yaptığın günden başlayıp gün aşırı olabilir. Sonuçta spermler 48-72 saat arasında yaşıyor :KK49:
Nasıl yani canım senin esin doktormu

günaydın. hayırlısı olsun canım. dünü sayman gerekiyor aslında 1. gün olarak ama. ilac ıcın o kadarda onemli değil. 1 gün önce veya sonra başlayabilirsin. saat hesabı yok sonuçta :KK66:
bende dr a gitmeden başlamıştım klomene. 2. yada 3. günü başla dedi. ben 2 de başladım mesela.
eczaneden almıstım recetesız ama sonra dr a yazdırıp receteyı verdım. bızım eczane ıstedı. normalde alınabılıyormus sanırım.
Canım çok teşekkür ederim cevabın için inşallah reçetesiz alınır bu hafta ışte aşırı yoğunluk var ilk muayeneye gidemicem ssalı gününe kadar ozamana kadar da benim adet bitiyor 4 bilemedin en geç 5 gün sürüyor e bugün zaten ikinci gün oluyor ise salı 6. Gun oluyor zaman geç oluyor

Kızlar günaydın benim acil yardıma ihtiyacım var ben gece 11 gb falan adet oldum dün 1.Gun olarak mi saymaliyim ikincisi bu hafta işin yoğunluğundan doktora gidemicem malum klomen adetin belirli günleri başlanıyor ben klomeni eczaneden reçetesiz temin edebiliyormuyum ne yapmam lazım bi fikir verebilirmisiniz
Canim bende ayni senin gibi gece 10 gibi yada 10.30 olmustum doktorum o gunu 1 sayaxaksin demisti

Canım çok teşekkür ederim cevabın için inşallah reçetesiz alınır bu hafta ışte aşırı yoğunluk var ilk muayeneye gidemicem ssalı gününe kadar ozamana kadar da benim adet bitiyor 4 bilemedin en geç 5 gün sürüyor e bugün zaten ikinci gün oluyor ise salı 6. Gun oluyor zaman geç oluyor

Benim doktorum 3-4-5. Günde başlanabilir diyor ama 3. Günde başlatıyor genelde. Daha önce gittiğim doktor da klomene 3. Gün başlatıyordu. Başladığın güne göre de catlatma iğnesi için gün ayarlanıyor orası önemli. Reçetesiz satılıyor diye biliyorum ama bulamazsan bi eczaciya rica et . İlacı borçlanma olarak al. Yani şimdi ilacı al reçeteyi daha sonra getir. Geneli veriyor bu yöntemle ilacı.

Ayy hadi inşallah canim yumlar ne kadardi senin biz ilk gunu degerlendiremedik eger erken saat olursan iğneyi bugunu kacirms ama gec saatt olursa yarinda olur hadi hayirli haberler ins

Öğleden sonra doktora gidiyorum. Bakalım kaç tane kaç mm. 36 saat olayını hesaplayıp yaptırır yine iğneyi herhalde , gerildim :KK43:

Benim doktorum 3-4-5. Günde başlanabilir diyor ama 3. Günde başlatıyor genelde. Daha önce gittiğim doktor da klomene 3. Gün başlatıyordu. Başladığın güne göre de catlatma iğnesi için gün ayarlanıyor orası önemli. Reçetesiz satılıyor diye biliyorum ama bulamazsan bi eczaciya rica et . İlacı borçlanma olarak al. Yani şimdi ilacı al reçeteyi daha sonra getir. Geneli veriyor bu yöntemle ilacı.
Tanıdığım eczacı yok ama bakalım birine rica ederim benim en büyük derdim doktor ısrarla muayene etmeden olmaz falan demez yada o zmn bu ay ara verelim demez vurum o doktoru o zmn :))))

Klomen en son geçen ay kullandım . Anlattığım şekilde kullanmıştım. Bu ay femara kullandım. Ama bu da aynı şekilde kullanılıyor.
Bak bu iyi oldu kaçta senin randevun birde canım tekrar edermisin klomenle kaç yumosun oluşmuştu bakalım femara ile kaç oluscak ona göre bende femara kullanmaya başlarım belki doktor klomeni neden kesmişti senden neden femara tekrar acarmisin canım yaa

Bak bu iyi oldu kaçta senin randevun birde canım tekrar edermisin klomenle kaç yumosun oluşmuştu bakalım femara ile kaç oluscak ona göre bende femara kullanmaya başlarım belki doktor klomeni neden kesmişti senden neden femara tekrar acarmisin canım yaa

Klomenle genelde birer tane oluştu. Bi kere 2 tane oluşmuştu. Toplamda 5 kutu kullandım. 6 kutudan fazla kullanamiyorsun zaten klomen i. Femaraya da geçmemin sebebi adetin 4. Günü muayeneye gittiğim için igneye gecemedik. Normalde iğneye 3. Gün başlamak zorundayız . aşılama yapacaktık bu ay. Geç kalınca femara oldu.

Klomenle genelde birer tane oluştu. Bi kere 2 tane oluşmuştu. Toplamda 5 kutu kullandım. 6 kutudan fazla kullanamiyorsun zaten klomen i. Femaraya da geçmemin sebebi adetin 4. Günü muayeneye gittiğim için igneye gecemedik. Normalde iğneye 3. Gün başlamak zorundayız . aşılama yapacaktık bu ay. Geç kalınca femara oldu.
Hmm bu ay asilama olacakmi peki yoksa femara igneyle ayni etkidemi bu arada canim benim doktorum erkekte bir sorun varsa asilama yapilir demişti böyle bir durumdan dolayimi yoksa her doktor farklimi düşünüyor

X