çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Canim bende iki kez oldum henuz olmadi malesef. ..bu igneler biraz yaniltabiliyor normalde goguslerim hic acimazdi igne oldum olali hassaslasti hamileliktw olabilir ama ignenin etkilerini de goz ardi etme canim
İnsallah hamilelikten dolayıdır 2 yıldır bekliruz rabbim isteyen herkese nasip etsin

Iyi Akşamlar herkese benim de iğneden sonra ki 8. Günüm silik bi çizgi çıktı. Ilacın etkisi sanırım

Iyi Akşamlar herkese benim de iğneden sonra ki 8. Günüm silik bi çizgi çıktı. Ilacın etkisi sanırım
Evet ignenin etkisi canim 12-13 gunlerde etkisi kalmaz kanda baktir iyi sonuc alirsin yanitmaz tatlim bebegin seninledir insallah

Evet gercekten en zoru beklemek.. bende bir kimyasal gebelik gecirdim neden geçiriliyo aceba kimyasal gebelik neyden kaynaklanıyo
Aslında hiç bi Dr açıklama yapamıyor kalitesin Döllenme , vücut hasta bebeği atar diolar , sperm kalitesiz olabilirmiş.. Hep böyle Şeyler söylendi. Genetik test yaptırdım pıhtılaşma varmıs bu nedenle dediler en son. Ayrıca kendi araştırmalarım sonucu genetik test yaptırdım hiç bi Dr önermedi.

Aslında hiç bi Dr açıklama yapamıyor kalitesin Döllenme , vücut hasta bebeği atar diolar , sperm kalitesiz olabilirmiş.. Hep böyle Şeyler söylendi. Genetik test yaptırdım pıhtılaşma varmıs bu nedenle dediler en son. Ayrıca kendi araştırmalarım sonucu genetik test yaptırdım hiç bi Dr önermedi.
Pıhtılasma varsa hamile kalınca hemem ignelere baslaman lazım

Merhaba arkadaslar 13.01 de catlatma ignesi oldum dun 13. Gunum de ve bugun 14. Gun idrar testi yaptim ikiside silik cikti renkte koyulasma falan yok sinemnur sinemnur arkadasimizin da 13. Gun silik ve su an hamile sizce benim ki ignenin etkisi olabilir mi hala
Canım buradaki arkadaşlar uzman olmuş ben sana söleyeyim, Ikra meyra Ikra meyra , seieda seieda bana az dil dökmediler kan vereyim diye, 30 kişi filan hamilesin dedi, ben inanamıyordum, hatta seieda seieda kan testinde 50-60 arası olacak dedi, 58,2 çıktı sonuç, onun için sen hamilesin kuşum, hayırlı uğurlu olsun, kızlar bana el verdiler, ben de rasyonel konuşayım bugün kan verseydin 20-30 arası çıkardı değerin:KK66::KK28::KK28:

Canım buradaki arkadaşlar uzman olmuş ben sana söleyeyim, Ikra meyra Ikra meyra , seieda seieda bana az dil dökmediler kan vereyim diye, 30 kişi filan hamilesin dedi, ben inanamıyordum, hatta seieda seieda kan testinde 50-60 arası olacak dedi, 58,2 çıktı sonuç, onun için sen hamilesin kuşum, hayırlı uğurlu olsun, kızlar bana el verdiler, ben de rasyonel konuşayım bugün kan verseydin 20-30 arası çıkardı değerin:KK66::KK28::KK28:

Bebeğim utandırıyosun beni :) teveccühun yani ama gel gelelim ben hamile değilim :)

Canim nasilsiniz bebisin nasil kalp atisini duymusundur insallah bende dedim sinemi ikna ettik dedim sende yarin git kan ver diyiruz cumartesiyi bekliyor canim bende yarin kan verecem dua et benim icin tatlim :) :KK66:

Canım benim senden de müjdeyi almaya az kaldı inşallah, Ayyy çok heyecanlandım, Rabbim umutla bekleyen arkadaşlarımın güldür yüzünü, amin.
Ayyy canim allah razi olsun sende sagolasin tatlim bebisimiZ nasil degeri kac oldu en son iyi olun insallah

Canim nasilsiniz bebisin nasil kalp atisini duymusundur insallah bende dedim sinemi ikna ettik dedim sende yarin git kan ver diyiruz cumartesiyi bekliyor canim bende yarin kan verecem dua et benim icin tatlim :) :KK66:
Canım dün gittik doktora, geç döllenme dedi, bir 10 gün kadar gecikme var sata göre, doktor değerler ve tutunma yeri güzel dedi, ben 6. Haftamdayım diye düşünürken 4+2 dedi, kese boyutu 12 mm, karından baktı,2-2,5 hafta sonra çağırdı ama ben perşembe diğer doktoruma gideceğim. sen ne diyorsun, kardeşin ne zaman duymuştu kalp atışını. Ayyy yarın mı kan vereceksin, yarın kaçıncı gün, hadi inşallah kuzum ya, bu gece yasin oku, öyle ver kanı. İnşallah yeni hamişlerimiz geliyorrrr:anneadayı::anneadayı::anneadayı:

X