çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Bugün benim 8. Günüm igneden sonra ve göğsümde asırı şişlik var hassas da ve arada midem bulanıyo ama sanki belirti göstermesi için erken gibi sizce nasıl erken mi

C
Bugün benim 8. Günüm igneden sonra ve göğsümde asırı şişlik var hassas da ve arada midem bulanıyo ama sanki belirti göstermesi için erken gibi sizce nasıl erken mi
canim benimde bugun 9.gunum bendede kasik agrisi mide bulantisi oluyo bence olur hamilelik igneden sonra 12-16 gun arasi cikiyo zaten canim insallah hamisizdir:emir_bebek::anneadayı::KK49:

Aynen canim haklisin Rabbim hayirlisini versin kimsenn kucagini bos brakmasin..
Tatlm bsey sorcm smdi bnm yumurtam 24 mm tek yumurta var hatta bi seferde 25 mm olctu snra 24 mm ddi bilmiyrm artik neyse aksma acilde catlatma ignesini vurulcm ama ya vurulmadan once kndi kendine catlarsa o zamn nolcak
Bisey olmasaz canim sen vurdur normali 20-22 mm diye biliyorum benim yumlar catlamazdi kirste donusurdu 5-6 santimlik kirslerim olurdu

Merhaba arkadaslar 13.01 de catlatma ignesi oldum dun 13. Gunum de ve bugun 14. Gun idrar testi yaptim ikiside silik cikti renkte koyulasma falan yok sinemnur sinemnur arkadasimizin da 13. Gun silik ve su an hamile sizce benim ki ignenin etkisi olabilir mi hala

Bu arada resim eklemeyi unutmusum soldaki bugun sagdaki dunku hic bi fark yok dimi

Eklentiler

• PicsArt_01-26-06.43.03.jpg
    PicsArt_01-26-06.43.03.jpg
    58,1 KB · Görüntüleme: 117
Su daha net gibi sanki ay kusura bakmayin kafayi yiyorum sanirsamm :KK48:

Eklentiler

• IMG_20160126_190032.jpg
    IMG_20160126_190032.jpg
    32,6 KB · Görüntüleme: 103
Canim bende iki kez oldum henuz olmadi malesef. ..bu igneler biraz yaniltabiliyor normalde goguslerim hic acimazdi igne oldum olali hassaslasti hamileliktw olabilir ama ignenin etkilerini de goz ardi etme canim

Canimm insallah oyledir cumartesiye kadar beklemem lazim o zaman kontrolum var zaten olmazsam regl
Canim kos yarin test yaptir ihtimallere gelmez hamile olabilirsin ilaca gerek olabilir herseyi dusunmek gerek sinemnurada israr ettim simdi mutlu mutlu bebegiyle canim yarin kos saglik ocaginda yaptir sabqh gittttt cumartesiye cok var canim

Merhaba arkadaslar 13.01 de catlatma ignesi oldum dun 13. Gunum de ve bugun 14. Gun idrar testi yaptim ikiside silik cikti renkte koyulasma falan yok sinemnur sinemnur arkadasimizin da 13. Gun silik ve su an hamile sizce benim ki ignenin etkisi olabilir mi hala
Ayyy ne guzel yaa basbaya var bişi yarin gitti test yaptir iste keske bende gorebilsem ama yok yook silik olanada raziyim dayanamadim aksam yine yaptim ama yok negatif kafayi yicem ya ins canim hamilesindir ya ins

Canim benimde dun catlatmadan sonraki 8.gunumdu boyle cikti dun ben sence
canim 12-13 gunlerde ignenin etkisi bitiyor daha oncede yazdigim gibi 12-13 gununde test yaptir sağlik ocaginda indallah bebegin seninlee

X