çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Keske dogal yolla kalabilsek
Kismet guzelim hormonla bile olmaya biliyor rabbim istesin yeterki verir ben artik tedavi olmicam rabbim verirse bu sekilde verir artik biktim bel agrisindan kasik agrisindan kismette varsa olur insallah saglikli bebekler verir rabbim isteyen her keze .. bu hormon igneleri cogul gebeligede yol aciyor... dusun yani ikiz bebege bile raziyim her.ne kadar bakimlari zor olsada raziyim ama olmuyor napalim beklicegiz rabbim verene kadar

Son düzenleme:
Evet bu ikinci ayim hayat hormonlarla yuklu :) sebzelerede hormon var domatesden alip domatese hormon yapiliyor :KK66:
Vallahi ya zaten duzgun ne var ki hepsi hormon tabi bizde hamilr kalamayiz bunlardan dokayi annem ve kaynanamlar araljk son evlenip 89 yilinda 90da hemen hamile kalmislar ben 14 aylik evliyim hala yokk

Kismet guzelim hormonla bile olmaya biliyor rabbim istesin yeterki verir ben artik tedavi olmicam rabbim verirse bu sekilde verir artik biktim bel agrisindan kasik agrisindan kismette varsa olur insallah saglikli bebekler verir rabbim isteyen her keze .. bu hormon igneleri cogul gebeligede yol aciyor... dusun yani ikiz bebege bile raziyim her.ne kadar bakimlari zor olsada raziyim ama olmuyor napalim beklicegiz rabbim verene kadar
Aynen canim haklisin Rabbim hayirlisini versin kimsenn kucagini bos brakmasin..
Tatlm bsey sorcm smdi bnm yumurtam 24 mm tek yumurta var hatta bi seferde 25 mm olctu snra 24 mm ddi bilmiyrm artik neyse aksma acilde catlatma ignesini vurulcm ama ya vurulmadan once kndi kendine catlarsa o zamn nolcak

Aynen canim haklisin Rabbim hayirlisini versin kimsenn kucagini bos brakmasin..
Tatlm bsey sorcm smdi bnm yumurtam 24 mm tek yumurta var hatta bi seferde 25 mm olctu snra 24 mm ddi bilmiyrm artik neyse aksma acilde catlatma ignesini vurulcm ama ya vurulmadan once kndi kendine catlarsa o zamn nolcak
Canim takip et kendini beyaz akintin ve asiri kasik agrin olursa bilki catliyo

Kizlar mrb bnde 8 aydr korunmuyrm ama nasip olmadi daha doktr kontrolnde yumurta takibi yapiyrm bugun adetimn 14.gunu 24 mm olmus yumurtam doktr catlatma ignesi yapalm dedi daha once hic yaptrmdim ilkinde sansim nedr bu igne cok mu can yakar tecrubelerinzi paylasrsanz sevinrm ( ignem pregnyl 5000 2 ad verdi )
Hic acimiyor canim...sansda gerçekten nasip kismet diyelim hamile olan da olamayanda inşallah olursun canım

Hic acimiyor canim...sansda gerçekten nasip kismet diyelim hamile olan da olamayanda inşallah olursun canım
Insallah tatlm ya bnm igne fobim var cok korkuyrm sabahtan beri stresten olcm ellerim buz gbi midem bulaniyr ishal olck gibi kasiklarm agriyr dusun ispanak islicam sirke yerine limon suyu koydum kafam o kadr gtti

Insallah tatlm ya bnm igne fobim var cok korkuyrm sabahtan beri stresten olcm ellerim buz gbi midem bulaniyr ishal olck gibi kasiklarm agriyr dusun ispanak islicam sirke yerine limon suyu koydum kafam o kadr gtti
Anladım canim rahat olmaya çalış saniyelik bir igne hic bir etkisi de yok kolay gelsin canim

X