çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Canım dün gittik doktora, geç döllenme dedi, bir 10 gün kadar gecikme var sata göre, doktor değerler ve tutunma yeri güzel dedi, ben 6. Haftamdayım diye düşünürken 4+2 dedi, kese boyutu 12 mm, karından baktı,2-2,5 hafta sonra çağırdı ama ben perşembe diğer doktoruma gideceğim. sen ne diyorsun, kardeşin ne zaman duymuştu kalp atışını. Ayyy yarın mı kan vereceksin, yarın kaçıncı gün, hadi inşallah kuzum ya, bu gece yasin oku, öyle ver kanı. İnşallah yeni hamişlerimiz geliyorrrr:anneadayı::anneadayı::anneadayı:
Kardesim 5+5 gunlukken duydu kalp atisi yeni basliyor demis haftaya gel demis 6+5 gunlukken tam net duymuslar canim anladim canim demekki 4 bucuk haftalik hafi hayirlisi olsun onuda duyacan insallah guzel duan icin amin diyorum tatlim

Kardesim 5+5 gunlukken duydu kalp atisi yeni basliyor demis haftaya gel demis 6+5 gunlukken tam net duymuslar canim anladim canim demekki 4 bucuk haftalik hafi hayirlisi olsun onuda duyacan insallah guzel duan icin amin diyorum tatlim
İnşallah canım benim, Rabbim hepimize tattırsın o duyguyu inşallah, sonuç çıkar çıkmaz yaz buraya lütfen, krem kıvamında akıntın filan oldu mu hiç?

Canım zor soruyorum ama, 5+5günlükken kese boyutu filan ölçüldü mü biliyor musun, ben de gün olarak öyle tahmin ediyordum, 4+2 dedi doktor. Rabbim hayırlı haberler duyursun sonuna kadar inşallah.

İnşallah canım benim, Rabbim hepimize tattırsın o duyguyu inşallah, sonuç çıkar çıkmaz yaz buraya lütfen, krem kıvamında akıntın filan oldu mu hiç?
Evet canim krem kivaminda akintilarim var bel kasik agrilarim var akintim hic durmadiki acaba hamilemiyimki regl gunum cuma gunu tatlim

Canım zor soruyorum ama, 5+5günlükken kese boyutu filan ölçüldü mü biliyor musun, ben de gün olarak öyle tahmin ediyordum, 4+2 dedi doktor. Rabbim hayırlı haberler duyursun sonuna kadar inşallah.
Canim o kadarini bilmiyorum 4+4 gunluktu degeri 780.9 senin degerin kac oldu cnm

Canim kos yarin test yaptir ihtimallere gelmez hamile olabilirsin ilaca gerek olabilir herseyi dusunmek gerek sinemnurada israr ettim simdi mutlu mutlu bebegiyle canim yarin kos saglik ocaginda yaptir sabqh gittttt cumartesiye cok var canim
Haklisin canim.ilaca gerek olicak zaten bir kimyasal bir bos gebelik var kan sulandirici ign olmam lazim hep yarin gidip yaptirayim tatlim tamam :))

Canım buradaki arkadaşlar uzman olmuş ben sana söleyeyim, Ikra meyra Ikra meyra , @seieda bana az dil dökmediler kan vereyim diye, 30 kişi filan hamilesin dedi, ben inanamıyordum, hatta @seieda kan testinde 50-60 arası olacak dedi, 58,2 çıktı sonuç, onun için sen hamilesin kuşum, hayırlı uğurlu olsun, kızlar bana el verdiler, ben de rasyonel konuşayım bugün kan verseydin 20-30 arası çıkardı değerin:KK66::KK28::KK28:
Ayy harikasin canim yaa yarin bakalim artik neler olucak canim benim

Haklisin canim.ilaca gerek olicak zaten bir kimyasal bir bos gebelik var kan sulandirici ign olmam lazim hep yarin gidip yaptirayim tatlim tamam :))
Ayyyyyy cok sevindim hadi ver bende yarin vercem tatlimhadi ikimiz icin hayirlisi olsun guzel haberler vermek dilegim ile insallah ... aminnnnnn

Evet canim krem kivaminda akintilarim var bel kasik agrilarim var akintim hic durmadiki acaba hamilemiyimki regl gunum cuma gunu tatlim
Canım benim hiç başima gelmemiş bir akıntı şekliydi o, bir gün beyaz krem kıvamında, ertesi günde açık sarı renkte krem kıvamında aşırı yoğun akıntı olmuştu ve kasık batmaları olmuştu, inşallah hamilelik belirtilerindir tatlım.

Canım benim hiç başima gelmemiş bir akıntı şekliydi o, bir gün beyaz krem kıvamında, ertesi günde açık sarı renkte krem kıvamında aşırı yoğun akıntı olmuştu ve kasık batmaları olmuştu, inşallah hamilelik belirtilerindir tatlım.
İnsallahhh agzindan bal damliyor tatlim yarin artik beli olcuk ya bebegimleyim yada degilim ama duam hep bebegimle olmak allahim neyi nasip ederse o olucak hayirlisi insallah

Narıda tavsiye ederim canım kan sulandırmak için cok iyi bi secim
Haftada en az iki kez yiyorum nar, bol salata yeşilliği bol olan. Bide aspirin bakalım nolcak. Ilk kez iğne denedim daha önce bi kez sadece klomen kullandım hamile kalmıştım. Umudumu yitirmek istemiyorum ama umutlanınca sonuç. Negatif olduğunda acısı büyük oluyor . Sen ne kadar süredir tedavi oluyosun

Canim o kadarini bilmiyorum 4+4 gunluktu degeri 780.9 senin degerin kac oldu cnm
Canım ben ayın 18 inde yani batı 3-4 gün geçtiğinde baktırmıştım 552 çıktı, sonra ölçtürmedim, dün gittik keseyi gördük, bhcg bakmayacak mıyız dedim, doktor keseyi gördük artık bhcg ile işimiz yok dedi güldü, teyzesi ilk fotoğrafımızı da göndereyim, yolk sac filan bahsetmedi.552 üzerinden bir hafta geçtiği için 5000-6000 civarında bir değer olmalı dedi ve karından kese görünür dedi, nitekim karından baktı ve gördük.

Eklentiler

• P_20160125_103750_1_p.jpg
    P_20160125_103750_1_p.jpg
    29,3 KB · Görüntüleme: 64
Canım ben ayın 18 inde yani batı 3-4 gün geçtiğinde baktırmıştım 552 çıktı, sonra ölçtürmedim, dün gittik keseyi gördük, bhcg bakmayacak mıyız dedim, doktor keseyi gördük artık bhcg ile işimiz yok dedi güldü, teyzesi ilk fotoğrafımızı da göndereyim, yolk sac filan bahsetmedi.552 üzerinden bir hafta geçtiği için 5000-6000 civarında bir değer olmalı dedi ve karından kese görünür dedi, nitekim karından baktı ve gördük.
Cok sevindim tatlim 6-7 hsftalikta git mutlaka fazla bekleme kalp atisini duyarsin insallah canim

Canim benim hic akintim falan yok ya arada sari renk azcik bi akinti oluyo dahasi yok kasik bel bacak karin gogus agrim mevcut sadece akinti onemli bi belirti
Olmayada bilir kisilerde degisiyor canim bunye ile yani rahimle ilgili simdi morel bozma yarina pozitif olalim tatlim yarin saglik ocagina kosakim nettende sonuca bakariz ... insallah bebegimiz bizimledir

X