Çatlatma iğnesinde 9.gün idrar testi pozitif

benimde bir yumurtam çatlamıştı 20cm gördüm dağılmış sperm görüntüsü oluyor karında cok tuhaf doktor 2 gün daha ilişki sonra yasak bebeğe zarar verebilir dedi .bir yumurta yeterli yani senin artık kanda cıkar canım varsa hiç test yaptın mı ben dayanamadım bugün yine sabah idrar testi yaptım pozitif di :)

Çağırmadı valla ya bak şimdi iyice telaş ettim
yok yok aman seni üzmek istemedim her doktor farklı yollar izliyor sen ne zamandır istiyorsun cocuk belki ona bağlı birsey düşünmüştür bilemiyoruz biz tam 15 aydır istiyoruz 1 defa kimyasal gecirdim oda 2 ay önce düşün ve eşimdede bendede bir sağlık problemi olmadığı halde olmadı rahim filmi cekildim ordada birsey cıkmadı ama rahim filminden sonraki ay kimyasalda olsa gebelik oldu

Senin bugün kaçıncı günün canım ? Bana ultrasonda doktor anlattı biri simsiyahdı çatlamayan diğeri böyle fululu grimsi bak dedi için kan dolmuş çatlamış dedi canım. Yapmadım canım bekliyorum bakalım. Progestan flan kullanıyor musun

çatlamış dediyse biri çatlamıştır canım benim bugün 11.günüm hicbirsey kullanmıyorum

hayırlısı olsun insallah en kısa zamanda hepimizin kucağı dolar peki gögüs sızlaman beyaz akıntın bel ağrın varmıydı canım
olmazmı canım ya bildigin bütün gebelik belirtilerim vardı hele kasıgım ve belim çok ağrıyordu, 3 kere tüp bebekle gebelliğim oldu,hepsinde aynı belirtileri yaşadım

olmazmı canım ya bildigin bütün gebelik belirtilerim vardı hele kasıgım ve belim çok ağrıyordu, 3 kere tüp bebekle gebelliğim oldu,hepsinde aynı belirtileri yaşadım
canım ben kimyasal gebelik gecrdiğimdede bu belirtilerim vardı hakkımızda hayırlısı olsun:)

Benimde 2 senedir olmuyor sadece pcos var bende iğnenin 11. Hünü dayanamadım kan testi verdim 82.71 çıktı az önce umarım dahada yükselir 2 gün sonra bi daha vercem

Benimde 2 senedir olmuyor sadece pcos var bende iğnenin 11. Hünü dayanamadım kan testi verdim 82.71 çıktı az önce umarım dahada yükselir 2 gün sonra bi daha vercem
ya canım cok sevindim umarım artar :bizlere de haber ver benimde iğne günü dahil 11.günüm

Ahh ben dayanamadım gittim yaptırdım inşallah darısı başımıza olsun Rabbim hepimize nasip etsin
amin inşallah canım :)canım bu arada senin değerin cok yüksek cıkmıs 2 haftalık gebeliğin bile referans aralığı 5-50 arası ikiz olabilir :)

amin inşallah canım :)canım bu arada senin değerin cok yüksek cıkmıs 2 haftalık gebeliğin bile referans aralığı 5-50 arası ikiz olabilir :)
Ayy senin ağzım ne söylüyooo en çok hayalim bu biliyo musunnn inşallahhh sence iğnenin etkisi midir

Ayy senin ağzım ne söylüyooo en çok hayalim bu biliyo musunnn inşallahhh sence iğnenin etkisi midir
Bilmiyorum içime doğdu sen değerini söyleyince kafama takıldı baktım :) iğnenin etkisi olsa bu kadar yüksek çıkmaz ki ama ilişki üzerinden sayarsak 9 gün oluyor çünkü iğne çatlama süresinde hesapla bu kadar yüksek çıkması çok garip oldu Canım instagramımı yazim ordan konuşalım istersen

regline kac gün var canım
Reglime 7 gün var canım
ekledim şimdi seni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…