Çatlatma iğnesinde 9.gün idrar testi pozitif

:) ya bir süre sonra alışkanlık gibi oluyor hayırlısı artık ama iyi yapmışsın en azından iki gün sonra yapacağın testte çift çizgi olursa umutlanabilrsin birbirimize muhakkak haber verelim :)
Haberleşelim 😁

Benim bugun 13. Günüm🙈 yarin test yapmam lazim ama cesaretim yok sanirim sali günü yapicam test tabi regl olmazsam 🙈
Aslında test yapsan çıkardı bak 9 ve 10.günün testlerini ekliyim iğnenin etkisi 10.gün gidiyormuş cidden

Eklentiler

• A6CD7C53-4A25-4298-AC4E-84EDBFCDE80F.jpeg
    A6CD7C53-4A25-4298-AC4E-84EDBFCDE80F.jpeg
    104,5 KB · Görüntüleme: 357
Aslında test yapsan çıkardı bak 9 ve 10.günün testlerini ekliyim iğnenin etkisi 10.gün gidiyormuş cidden
Evet aslında varsa 13. 14 gunde cikiyor ama cesaret edemiyorum ki 🙈 gecen ayda olumsuz olunca bu ay hic cesaretim yok

Sabah akşam yapıyorum trendyoldan kutuyla aldım haha 😂😂bugün iğnenin etkisi iyice azaldı 2 gün sonra yaparım artık
Acaba bende gidip kan mı versem sağlık ocağından napsam iğneden sayarsak 11. Gün ilişkiden sayarsak 10.

Acaba bende gidip kan mı versem sağlık ocağından napsam iğneden sayarsak 11. Gün ilişkiden sayarsak 10.
Bence bekleyelim kan vermeyelim bak bugün 10.gündü test negatife döndü tekrar pozitife döndüğünde kan vericem 2 gün beklemeliyiz :)

İğneden üç gün sonra kontrole gittin mi çatlamış öı diye baktı mı doktor
Ben iğne gününü saymazsak 3. Günü gittiğimde biri çatlamış diğeri çatlamamıştı ona noldu bilmiyorum canım. Sen gittin mi ultrasonda çatlamış yumurta nasıl gözüküyordu? Bugün benim iğne günü saymazsak 12. Günüm

X