Çatlatma iğnesinde 9.gün idrar testi pozitif

:) ya bir süre sonra alışkanlık gibi oluyor hayırlısı artık ama iyi yapmışsın en azından iki gün sonra yapacağın testte çift çizgi olursa umutlanabilrsin birbirimize muhakkak haber verelim :)
Kimyasalda normal gebelik gbi test pozitif oluyormu hcg yükseliyormu süreci nasıl bahsedebilir misiniz rica etsem

Kimyasalda normal gebelik gbi test pozitif oluyormu hcg yükseliyormu süreci nasıl bahsedebilir misiniz rica etsem
Merhaba kimyasal de hcg değeri düşüyor benim önce 14 dü ertesi gün 10 a düştü düşüyorsa değer net kimyasaldır değişmez maalesef

Benim 10. gün belirti kalmadı hiç ama testim hayalet çizgi çıkıyo hala

Benim 10. gün belirti kalmadı hiç ama testim hayalet çizgi çıkıyo hala
Ben test yapmaya korkuyorum çizgi falan cikmicam diye 7. Günüm bugün
şuan muhtemelen çıkar çizgi ama o daha çok ümitlendirip hayal kırıklıgı yaratabilir tabi :)) benim 8.akşam yoka yakındı
Benim ilk iğnemde 15. Günumde belli olmuştu bence adet gecimesini beklemek en iyisi gibi duruyo :)

Ben test yapmaya korkuyorum çizgi falan cikmicam diye 7. Günüm bugün

Benim ilk iğnemde 15. Günumde belli olmuştu bence adet gecimesini beklemek en iyisi gibi duruyo :)
En güzeli 15 ama ben asla sabredemem hahah :) bide hatıra olarak saklarım olursa :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…