Çatlatma iğnesi

kuzucum bende pcos var bildiğim okadar eşimi bilmiyorum ilerleyen zamanlarda baktırıcam şu süreç bi geçsin. aynen doktor arayışındayım inşallah iyi bi doktora denk gelirim. saol canım teşekkür ederimm
Ne demek canım pcos varsa da bence çok iyi 11. Günde 18mm yumurta olması.
Bende yumurta tembelliği var ilaçla bile biraz zor büyüyor 14. Günde 18mm tek yumurtam vardı onla hamile kaldım. İnşallah gönlüne göre çok ilgilenecek bi doktor bulursun canim❤❤

amin canım aminn seninde sağlıklı bir gebelik süreci ve doğumu olur inşallah

Çok sevindim Allah sağ sağlim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah. Birlikte güzel haber yazarız inşallah demiştik ama benim için öyle olmadı maalesef. Bende bugün 12. Günüm dayanamadım test yaptım maalesef negatif. Ama en azından sizin pozitif olmanıza çok sevindim

Canım bende adetin 10. Günü gittim rahim duvarı 9-4 gayet güzel dedi. Bi doktorun önce iğne vurul diyip sonrasındada olsa bile düşer demesi çok saçma yani bence doktorunu değiştir

Canım bende adetin 10. Günü gittim rahim duvarı 9-4 gayet güzel dedi. Bi doktorun önce iğne vurul diyip sonrasındada olsa bile düşer demesi çok saçma yani bence doktorunu değiştir
yaa gerçekten mi Nasııl elham yapmıştım inceymiş düşcekmiş diye ağladım Şuann gülüyorum ama sinirimden. Aynen böyle bana anlattı şu zaman şu saatte vurul diye güzelce bende seviniyorum rahim duvarı kalınlığını sorunca düşer dedi kaldım öyle. Herneyse Çok teşekkür ederim canım doktor arıyorum

Ç
İnşAllah senin de pozitif haberlerını alırız herşey de bir hayır vardır tekrar devam et Rabbm nasip etsin inşAllah

İnşAllah ıyı bır doktor bulursun belkı de hamıle kalırsın bellı olmaz

İnşallah regl olmadım daha regl dönemim ayın 1i bakalım Allah bize neler gösterecek.
Benimki de 1 i ya da 2 si ben hiç test yapmayı dusunmuyorm acıkcası normal regly olcakmsm gbi beklıcem bakalım inşAllah hepımız guzel haberlerımızı verırız hamıleliğin zorluklarından bahsederiz

Benimki de 1 i ya da 2 si ben hiç test yapmayı dusunmuyorm acıkcası normal regly olcakmsm gbi beklıcem bakalım inşAllah hepımız guzel haberlerımızı verırız hamıleliğin zorluklarından bahsederiz
inşallah yeni ay yeni haberler getirsin hepimize

Sakın sakın üzülme stres yapma Allah varya öyle bir zamanda nasip ediyor ki bende kaç aydır uğraşıyorum 2.5 yıllık evliyim ilk yıl istemedik sonra olsun dedik 9 ay sonra oldu ama sağlıksız oldu(kalp sesi duyulmadı) sonra bir 9 ay daha olmadı bende ailemden uzakta oturuyorum doğuda çalışıyorum burada imkanlar dahilinde doktor buluyorsun özel hastane bile yok şartları çok zor dün tayinim çıktı bugün hamile olduğumu öğrendim dedim ki demekki Allah böyle olsun istedi belkide çok şükür yaradana

Ay canım benım ne kadar güzel maşAllah evet hayatımız da boyle mucizeler oldukça umudumuz bırmıyor

İnşallah bu ay hepimize nasip olur anne olmak. Zaten hamile kalırsanda doktora ihtiyacın var o yüzden doktor ara iyi bir doktor olsa zaten bebeğin düşme ihtimali varsa madem hamile kalman için iğne vurul diyeceğine önce rahim duvarıyla alakalı tedavi çözüm sürecine girerdi içini ferah tut.

Çok sevindim senin adına Allah büyük nasip eder bir gün inşallah bizde 2,5 yıldır evliyiz bende 1 yıl boyunca önce vajinismusla uğraştım sonrada bebek istedik 1 yıldır bebek için uğraşıyoruz. Bizim zamanımız daha var demek ki belki idrara geçmemiştir diye düşünüyorum benim regl tarihim ayın 1 i bakalım belki bi umut değişir

Bir de yaşadığım belirtilerden belki olacak diyorum. Karnımda kasıklarımda her gün mutlaka regl olacakmış gibi bi ağrı bi sancı oluyor belime vuruyor bazen bir de dün ani kalkış yaptım otururken baş dönmesi gibi oldu ama belki de psikolojik olarak hissediyorum yüz üstü yattığımda sanki karnım şiş gibi sancı oluyor ya da gerindiğimde karın bölgem acıyor tuhaf ya bebiş olacak ya da kiste dönüşecek hayırlısı

Hiç böyle düşünmemiştim kuzucum doğru söylüyorsun cok saol

Bence umudumuzu yitirmeyelim kanda beta Hcg bakmadan yaradan ol der ve olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…