Çatlatma iğnesi

İğneden sonra 13. Gün bugün ❤️
Doktorum hamilesin dedi iki gün tekrar test ver artma seviyesine bakalım Pazartesi kese görürüz inşallah dedi 😇 ben hala inanamıyorum Allah hepimize sağlıklı gebelikler nasip etsin isteyen herkese versin tüm kalbimle söylüyorum ❤️
Maşallah😍😍 13 gün çok güzel bi değer sağlıklı hayirli bi evlat olsun inşallah 2 gün sonra tekrarla kan testini inşallah cok guzel artış olur🤲🤲

Amin olmaz mı her bdnı gordugun de ne zaman cocuk yapcaksın sorularından hastahaneye gttınız mi sorulurdan bıktım acıkcası 😡 ama güzel dusunuyorum güzel olcak inşAllah 🥰😘❣️
Benim çok meraklı komşu bile dahil olmuştu tövbe tövbe.. inşallah canım benim insallah güzel haberler alırsın 😍

Canımmm şuan göğüslerim çok şiş kasıklarım çok hassas aniden kalkarsam sancı başlıyor batma hissi oluyor dün de akşam yemeği yerden çok kısa bir başım döndü tabak gitti geldi bunların dışında bir belirti yok ❤️
Gögüslerin agrıyor mu peki bu belirtiler daha yenı mi başladı canım 🥰

Bu konusanların ve herseye burnunu sokanların kafasını duvara surtup kıvılcım cıkartmak istiyorum Allahlarından bulsunlar 👍🏻
Ohh ne güzel dedin gözümde canlandı vallahi 🤣 benimki ilk seferde tuttu seninki niye tutmadı diyenler, sürekli nereye gidiyorsun hastaneye mi diye sorsalar ohoo neler var neler. Allah herkesin kalbine göre versin

Ohh ne güzel dedin gözümde canlandı vallahi 🤣 benimki ilk seferde tuttu seninki niye tutmadı diyenler, sürekli nereye gidiyorsun hastaneye mi diye sorsalar ohoo neler var neler. Allah herkesin kalbine göre versin
Ben valla doktorlara gıderken gorup nereye dıye soranlara işim var dıyorum anlatrm sonra dıyorm anlatmıyorum 😂😂 ya bana rahmine koysana bır tane dıyen oldu sankı bu benım elim de 😡 neyse bunları konusup sıkıntıya gırmeyelım bence sen kımseye soleme bence hamılelıgını insanlar nazara getırıyor gercekten

Ben valla doktorlara gıderken gorup nereye dıye soranlara işim var dıyorum anlatrm sonra dıyorm anlatmıyorum 😂😂 ya bana rahmine koysana bır tane dıyen oldu sankı bu benım elim de 😡 neyse bunları konusup sıkıntıya gırmeyelım bence sen kımseye soleme bence hamılelıgını insanlar nazara getırıyor gercekten
İnanamıyorum rahmine koysana diyen mi oldu 🤦‍♀️ cahil insanla uğraşmak iste. Hiç biseyden haberleri yok ama yorum yapmayi da ihmal etmiyorlar. Kv kp duydu ama sagolsunlar hiç aramadilar 🤣
Ne diyimm gerçekten Allah herkesin kalbine göre versin

İnanamıyorum rahmine koysana diyen mi oldu 🤦‍♀️ cahil insanla uğraşmak iste. Hiç biseyden haberleri yok ama yorum yapmayi da ihmal etmiyorlar. Kv kp duydu ama sagolsunlar hiç aramadilar 🤣
Kesınlıkle cahillik ben bunlara laf anlatamam gercekten ya birşey solıyeyımmı benım cok yakın bır arkadasım var ıkı tane cok tatlı kızı oldu kp cocugu 2 yasın da gordu diğerini de daha gormwsi sacma dapan bırsey yuzunden inat yapmıs yanı bu bırtek seninkiler de yok inan hiç üzüpte sıkma canını bazı ınsanların kalbı taş ben ınsanlardan duyuyorum evlat cok guzel bırsey ama torun daha da guzel bırsey dıyorlar boyle olmalı insan sen sakın şu dönemler de kafanı takma onlara 😊

Hamile kalan arkadaşım tebrik ediyorum inşallah sağlıklıdır :KK200: Kızlar bir de bişey sormak istiyorum hatırlıyo rmusunuz Yumurtanız büyüdü mü diye gittiğinizde atıyorum "18mm yumurtan oluşmuş" dendiği gün rahim duvarı kalınlığınız kaçtı hiç sordunuz mu yada doktor söyledi mi? Dilos6342 Dilos6342 key23 key23 T Tua07

Amin kuzum yanı Rabbim gönlüne göre vermiştir inşAllah ikixlerin saglıkla hayırlısıyla kolaylıkla dogsun 😘🥰
Amiiiiin amiiin inşallah ☺️ İkiz mi henüz belli değil Allah mı söyletti acaba 🤗
Göğüslerim son 4 gündür şiş benim ama göğüs uçlarımda kararma felan olmadı

Allah herkesin gönlüne göre versin. Sözde anne baba büyük olucaklar neden böyle yaparlar anlamıyorum ama bunlara hiç takılma üzme kendini rabbimin adaleti çoktur:KK36:

Ama ben sana demiştim maşallahhh😍 değerin dedigim gibi çok yüksek çıkmış gününe göre hadi inşallah iki tane civciv vardır 😍😍😍🐣
Ay çok teşekkür ederim dün beni çok rahatlattınız bugün de dediğiniz gibi oldu Allah razı olsun siz de inşallah sağ Salim hayırlsıyla kucağınıza alın kimseyi takmayın milletin ağzı torba değil ki büzesin🙄 kıskançlık başka hiç birşey değil çekememezlik

Amiiiiin amiiin inşallah ☺️ İkiz mi henüz belli değil Allah mı söyletti acaba 🤗
Göğüslerim son 4 gündür şiş benim ama göğüs uçlarımda kararma felan olmadı
Demekki bunlar sonra ortaya cıkıyor benım arkadasım 1 hafta ben de kalmıstı mesela o sırada megerse hamıleymıs sureklı uyuyordu belı agrıyordu çişi gelıyordu bu kadar herkeste de belirtiler farklı 😊

Demekki bunlar sonra ortaya cıkıyor benım arkadasım 1 hafta ben de kalmıstı mesela o sırada megerse hamıleymıs sureklı uyuyordu belı agrıyordu çişi gelıyordu bu kadar herkeste de belirtiler farklı 😊
Aynen öyle birde ben iki gündür çok sık acıkıyorum az az sık sık yemek yiyesim geliyor hormonlardan mı acaba 🤔

Hamile kalan arkadaşım tebrik ediyorum inşallah sağlıklıdır :KK200: Kızlar bir de bişey sormak istiyorum hatırlıyo rmusunuz Yumurtanız büyüdü mü diye gittiğinizde atıyorum "18mm yumurtan oluşmuş" dendiği gün rahim duvarı kalınlığınız kaçtı hiç sordunuz mu yada doktor söyledi mi? Dilos6342 Dilos6342 key23 key23 T Tua07
Canım ben iğneden bır hafta sonra gttım yanı dun bana yumurtan catlamıs rahim kalınlıgın da iyi dedı kac cm oldugunu sormayı unuttum folık asit verdi ayın 2 sinde regly olcaksın eger olmazsan gel kan testı yapalım dedı yolladı bu kadar hala kafam da deli sorular var ama sabredıp beklıyorum 😂

X