Çatlatma iğnesi

Benim döngüm sağlıksız gebeliğimden sonra .28 günden 25 güne düşmüştü canım son zamanlarda
Doktor rahim kalınlığımı söylemedi ama döngün çok kısa bebek tutunamaz progesteron başlayacağım dedi dubhaston verdi 10 gün sabah akşam kullandım

Ayyy inşallah senin haberini de bekliyorum inanıyorum olacak

İnşallah Allah isteyenlere hamilelik nasip etsin hamilelere de sağlıklı gebelikler nasip etsin
İnşallah sağ Salim keseyi görür kalp sesini dinleriz gümbür gümbür

Yok canım normalde bu kadar biseyimiz yoktu zaten özellikle kp ile. Ben memleketten çok uzaktayım şuan evde yalnız kalıyorum hani bi ne bileyim insan arar yani. Aman bosver gerçekten takilamicam ben böyle iyiyim

Sagolasin canım hayır ben hiç sormadım doktorda hiç söylemedi ama bi keresinde bana iki günlük estrofemdi galiba onu kullan demisti

Allah herkesin gönlüne göre versin. Sözde anne baba büyük olucaklar neden böyle yaparlar anlamıyorum ama bunlara hiç takılma üzme kendini rabbimin adaleti çoktur
Aynen öyle canım ben uzaktayım tek başıma kalıyorum normal bi zaman olsa yine neyse dicem. Herkes kendi bilir valla

(uzun oldu kusura bakmayın)
kuzum ozaman bende 1 hafta sonra gitmelimiyim beni başından saldı adeta gel flan da demedi. Şöyle anlatıyım kısaca ben devlete gittim femara yollayıp gönderdi beni gelmene gerek yok dedi ben kullandım ama sonra baktım burda işte şu kadar sonra çağırdı beni doktor flan diyor herkes randevuda bulamadım özele gidiyim dedim. Gittiğimde adetimin bitiminden 4. günümdü (yani adetimden sayarsak 11. gün) 18 mm yumurtan var yarın ovitrelle vurun yarın dedi ben çok sevinmiştim sonra rahim duvarı kalınlığım kaç dedim 5mm dedi olsa bile düşer dedi bende hocam düşmemesi için ilaç flan vermicekmisiniz dedim oda yapcak birşey yok düşer sen adet olunca gel hgs tahliller cart curt eşinin sperm sayıları hızı flan kontrol edip yaptıralım dedi ( Baya bi pahalı oluyor hesaplayınca) Sonra ben cok üzülerek çıktım. Tam sevinmişken kısa sürdü. Sonra araştırdım adetten yeni çıkmışım rahim duvarı zaten inceleşirmiş sonra sonra eğer gebeysen yada adet olacaksan kalınlaşırmış doğru mu kuzum? Burdaki kızlara da danıştım (zaten varya burdaki kızlar tecrübelerini yada napmam gerektiğini söylemese hiç bişey bilmicem çünkü bazı doktorlar bilgilerini kendilerine saklıyor gerçekten bazıları maddiyata çok önem veriyor.) kızlar bana progestan fitil kullan dedi iğneyi yaptıktan snra bende şimdi onu kullanıyorum ama korkuyorumda..

Ne demek canım ben doğru olanlari söyledim sana o teste göre belliydi de yüksek cikacagi değerinin. Benim 13. Gün 56ydi ama tek yumurtam vardı. Insallahh çifter çifter mutluluk alırsın bu sefer ❤
Aynen bebeğini getirip gözüne sokmaya çalışanlar bile okuyor bu insanlar çok kötü

Ay canım benım gercekten ılgılenen doktor bulmak cok zor inan ben aşılama yaptrcaktm şans eseri bu doktorumu buldum baktm baya ilgili Allaha şükür boyle doktor bulmak zor oluyor yanı emin ol korktugun başına gelır hıc korkma evet bu şeyler cok pahalı testler falan ama yapılmazsa sıkıntın var mı yok mı bılemezsin bana kac cm oldugunu solemedı ama 7-14 cm olması gerekıyormus sanırım içine sınmıyorsa başka bır doktor varsa ona gıt ıstersen belkı o sana ılac falan verır ınan ben de bu konuları yenı öğreniyorum

teşekkür ederim canım Doktorumu değiştrcem zaten 2dir doktorların gazabına uğruyorum. Allahtan ümit kesilmez Dilos6342 senin bi bilgin varmı kuzum anlattıklarımla ilgili

Bence hiç içini karartma bu sekılde hamıle kalanlar oluyormus Rabbşm nasıp edınce herseyın de şifasını verıyor bence

Bence hiç içini karartma bu sekılde hamıle kalanlar oluyormus Rabbşm nasıp edınce herseyın de şifasını verıyor bence
Yok kararmıyorum kuzumda ilk tecrübem birşey bilmiyorum öğrenmeye çalışıyorum ama bu doktorlar neden böyle ya alışmışlar herkesi bir tutup yolluyorlar Allah iyi insanlarla iyi doktorlarla karşılaştırsın inşallah ne diyelim

Amin gercekten ben de cok cektım bu doktorlardan en iyi dedıklerı doktorlar bana ıyı degıldı mesela arastrmama ragmen sevmediğim doktorlar oldu en sonun da reglym gecıkmıstı kasıklarım cok agrıyordu ıltıhaplandı dıyerek acıl yakın hastanedekı doktora kım varsa gıdeyım dedım musaıt olan doktor da ıste cok ılgılıydı onun sayesın de asılamadan vazgectm nasip

Ben de senın gıbıyım benım de ılk tecrubem hep bırseyler cıktı erteledım falan inşAllah Rabbim sana nasip etsin bebegını

aynen valla çok övdükleri doktora gittim başından saldı resmen Hakkımızda hayırlısı olsun canım İnşallah bizde mucizemize kavuşuruz

Canım öncelikle herseyden önce kendine iyi bir doktor bulmaya bak. Adetliyken evet rahim incelir hatta doktor bana adetliyken hep vajinal ultrasonla bakıyor daha iyi görmek için
Progestan evet bebek tutunsun diye kullanılıyor ama genelde kanama vs. Olduğunda kullanılıyor. Rahimle ilgili doktor sadece bana bi keresinde gününü de söyledi hatta 2 gün iç dedi şu günler sonra birak dedi. İnan sormadım da artık yorulduğum için. Benim aklim daha çok kistteydi çünkü. Femara verip geri cagirmamak nedir zaten saçmalık. Eşin muhakkak sperm tahlili versin bi sorun varsa senin üstünden uğraşılmasın boşu boşuna. 11. Günde 18 mm yumurtan çok iyi gelişmiş bence bu arada. Evet bu yol çok pahalı ama öncelikle seni yönlendirecek bi doktor olmalı ve muhakkak hsg eşinin sperm tahlilini yaptırmalısın ki eğer bi sorun varsa boşuna ugrasma

kuzucum bende pcos var bildiğim okadar eşimi bilmiyorum ilerleyen zamanlarda baktırıcam şu süreç bi geçsin. aynen doktor arayışındayım inşallah iyi bi doktora denk gelirim. saol canım teşekkür ederimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…