Çatlatma iğnesi

Et valla hamilelerin duası kabul olurmuş belirtilerimiz bile ayni. Mesela ben ilk ayagi kalkinca dik duramiyorum kasik agrisindan sonra geciyor gögüsler de felaket
Benim dün gece öyleydi hala da var kasıklarım çok ağrıyo ama normalmiş kanama olmadığı sürece rahim kendini genişletiyomuş sanırım hiç evde test yaptın mı

Kaçıncı günün canım adet gecikti demi senin
Evet canım bugün 4 gün dün akşam test yaptım negatif canım ama ovulasyon testi yine pik olmaya başladı dün bende iki poşet taşıdım sağ kasigima öyle bir ağrı girdi ki anlatamadim valla ben de anlamadım haftasonu beklicem artık kan için

Bekle bakalım bazen kanda bile geç çıkabiliyo yada belki sonradan tekrar yumurtladın belli olmaz yani adet olmadığın sürece umut vardır

kızlar merhaba bugün iğnenin 10. günü bi ovulasyon yaptım az önce pik gösteriyo bu ne anlama geliyo olabilir?

Eklentiler

• 20211119_130346.jpg
    107 KB · Görüntüleme: 29
Ay ne guzel bir haber. Şimdi okudum. Çok sevindim. Hamilelik haberleri beni çok mutlu ediyor ya. InsaAllah saglikli ilerler. Artik buralarda çok fazla dolanma derim. Olumshz hersey etki edicekdir. Tadini çikar
Teşekkür ederim inşallah güzel ilerler ve doğru diyosun buralara pek bakmamak lazım insan etkileniyor baya

teacherirem canım bişey sorcam
hani sen de sormuşsun ya iğnenin hemen ertesi günü teste hcg çok mu koyu çıkar diye buna cevap bulabildin mi
Valla ben bulamadığım için ikinci günden itibaren test yaptım deneyimlediğim kadarıyla tabi bu kişiden kişiye değişir ama 10. Günde silikleşiyor sonra gebelik varsa tekrar koyulaşmaya başlıyo bende öyle oldu en azından

hadi yaa
maşallah hamileymişssin Allah sağlıkla kucağına almak nasip olsun inşalllah :)
ben de dün yaptım 5.gündü silik çıktı iyice silikleşcek varsa daha sonra çıkcak o zman yoktur da insan bi acaba ümit ediyor işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…