Çatlatma iğnesi

Kızlar hepinize merhaba daha önce 8 haftalık bir kürtajım oldu 3 ay sonra tekrar tedaviye başladık klomen ve otrivelle iğne kullandım geçen ay iki yumurtam olmasına rağmen olmadı bu ay tekrardan klomen ve çatlatma iğnesi oldum iki yumurtam vardı yine bugün iğnenin 4.günü benim gibi bu ay iğne olanlar gelin birlikte bekleyelim çatlatma iğnesi etkilerini hissettiklerimizi paylaşalım ve bir sorum var bu konuda bi bilgi edinmedim çatlatma iğnesi içinde hcg hormonu var fakat bu özellikle idrar testinde ilk günden itibaren çok koyu mu çıkar yoksa silik mi bu konuda tecrübesi olanlar paylaşabilir mi bu arada iğne etkisi 15 gün sürüyo bunu biliyorum sadece merak ettiğim bu kadar idrar testinde koyu çıkar mı
Bence bu durum kişinin bünyesine göre değişir. Çünkü ben 12. Günde silik bir çizgi ile hamileliğimi öğrendim ignenin etkisi geçmişti yani. Bundan emin olabilmek için hergun test yapıp bakabilirsin bol su tuket hemen atmak için umarım bu sefer daha sağlıklı bir gebeliğin olur 🤲

Bence bu durum kişinin bünyesine göre değişir. Çünkü ben 12. Günde silik bir çizgi ile hamileliğimi öğrendim ignenin etkisi geçmişti yani. Bundan emin olabilmek için hergun test yapıp bakabilirsin bol su tuket hemen atmak için umarım bu sefer daha sağlıklı bir gebeliğin olur 🤲
Evet yaptım bende nerdeyse hergün aslında dediğin gibi kişiden kişiye değişiyo 14. Gün bugün ve çizgiler koyulaştı umarım bu sefer sağlıklı olur🙏🏼

X