Çatlatma iğnesi

Bence gununu bekle. Hamile olsan bile igne etkisi de vardir. Yani düşse bile hamilelik yok diyemezsin. 12ci gune kadar kan için bekle derim. Idrarla takip ede bilirsin
Idrar testleri 10 tl her gun yaparsam para yetmez ona kan tahlili de 65 tl o yuzden kan faha garanti diye baksaniza hepinizin idrarda pozitif cikiyor kanda negatif ben de idrar testine güvenmeyeyim dedim ama bilemiyorum

Ben adetimi beklicem eğer gelmezse iki gün sonra tekrar idrar sonra hafta sonu kan vericem

Ben adetimi beklicem eğer gelmezse iki gün sonra tekrar idrar sonra hafta sonu kan vericem
Canim ingilizce biliyorsan bunlari oku. Aslinda kafamizdan atmaliyiz ama bak mesela adet oncesi gogus hassasiyetim olur benim. Ama şu an hassasiyet degil agri var. Çok farkliyim. Hamilelik yok kabul ettim ama yine de garip durum olduğu için araşdirma geregi duyuyorum. Bir daha yanilmamak için.
Bu yazida da bir kadin doktora soruyorki 3 testim pozitif ama kan <1 çikti. Sonra adet oldum ama 3 gun suren adetim 2 defa uzadi. Çok farkli agriliydi. Doktor da cevap vermiş ki idrar testlerin dogru buyuk ihgimal ve dusuk yapmişsin. Nadir de olsa kan negatif vere biliyor

Eklentiler

• Screenshot_20211116-115906_Chrome.jpg
    65,8 KB · Görüntüleme: 52
  • Screenshot_20211116-115858_Chrome.jpg
    94,9 KB · Görüntüleme: 39
Canım 1 hafta bekleyelim ben sürekli adet olacakmış gibi hissediyorum tuvalete gidiyorum ama temiz ben beklicem sonra adet olursam eğer çakşır Alicam eşime bir de onu deniyecegim

Bugün sanki iğneyi ilk yaptırdığım gündeki gibi kasıklarda sızlama ağrı var sanki dün iğne yaptırmış gibiyim ne oluyor ben anlamıyorum ya

Kızlar, bata 3 gün var. Çok halsizliğim olunca bu sabah erken gebelik testi yaptım. Silik 2. Çizgiyi görünce kan tahlili yaptırdım ama hcg 2,6 çıktı. Yükselir mi acaba, yoksa hala çatlatma iğnesinin etkisimi?

Eklentiler

• 1E3E9BD5-1EF7-4CDD-8695-587E6221B068.jpeg
    45,4 KB · Görüntüleme: 42
  • CC89073D-5EC4-4EA2-B205-D583904157E6.jpeg
    67,1 KB · Görüntüleme: 49
Kaçıncı günün yükselebilir adetin geçerse tekrar kan testi ver

Kizlar bu iste bir terslik var sizin testleriniz pozitif cikiyor ama kanga negatif. Benim kanda pozitif cikiyor ama idrar testinde negatif noldu simdi anlamadim. Bugun idrar testi yaptim 8. Gunum igneden ama silik bile cikmadi

Eklentiler

• 20211116_151404.jpg
    74,1 KB · Görüntüleme: 48
Cnm benim de kanda cikiyor idrarda cikmiyor garip gercektenn

Kizlar bu iste bir terslik var sizin testleriniz pozitif cikiyor ama kanga negatif. Benim kanda pozitif cikiyor ama idrar testinde negatif noldu simdi anlamadim. Bugun idrar testi yaptim 8. Gunum igneden ama silik bile cikmadi
İnşallah kanda hep pozitif görmeye devam edersin canım

Canım kanda çıkması çok güzel bi haber bence, idrarda çıkması daha uzun sürüyor. Bi de normal gebelik testi zaten regl günü ve sonrasında çıkar diye biliyorum.

Bu konuda okadar tecrübesizim ki ilk defa bu ay çatlatma tedavisine başladık. Daha önce 1,5 sene denememiz oldu ama onlarda kasette bakıyodum hiç çift çizgi çıkmadı bende hiç kan tahlili yaptırmadım. Bugün ilk defa çift çizgi görünce hastaneye gittim gebelik testi dedim beta hcg baktılar. Progesteron ayrı bi test mi, hiç bişey söylemediler orda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…