Çatlatma iğnesi

Bu konuda okadar tecrübesizim ki ilk defa bu ay çatlatma tedavisine başladık. Daha önce 1,5 sene denememiz oldu ama onlarda kasette bakıyodum hiç çift çizgi çıkmadı bende hiç kan tahlili yaptırmadım. Bugün ilk defa çift çizgi görünce hastaneye gittim gebelik testi dedim beta hcg baktılar. Progesteron ayrı bi test mi, hiç bişey söylemediler orda
Canım onu doktorun söyleyecekti yumurta çatlamış mi kaliteli mi döllenme oluşmuş mu diye bir fikir vermek için 21.gün bakılıyor.Ozel hastanede baktircam deyip baktirabilirsin

Beyazimsi akintim var. Normal akintidan biraz farkli. Ama fazla belirti aramak istemiyorum. Kasik agrilarim için kist şupem var ama
Bende acaba kist mi diye şüphe oluşmadı değil sen dedikten sonra onun için sana sorim dedim hala adet olmayınca biri catlamayip kistemi dönüştü acaba dedim

Bende acaba kist mi diye şüphe oluşmadı değil sen dedikten sonra onun için sana sorim dedim hala adet olmayınca biri catlamayip kistemi dönüştü acaba dedim
Sen dusunme oyle seyleri. Benimki zaten kist boyutundaydi. Normal değildi ki. Seninki adet oncesi belirtiler de ola bilir, hamilelik de

Yok canım ben hamile değilim artık eminim kendime bunu alistirdim iki yumurtam olunca bu ay kendimi çok hazırlamıştım ondan çöktüm böyle
Adetin 10cu gunu 15 yumurtam varken ve en kucuyunun boyu 14mm ken ikizlere hamile kaldim. Eşime diyorum şimdi birine hamile kalmam için en az 7 olgun yumurtaya ihtiyacim var 😃 tek yumurtayla hamile kalan şanslilar kategorisinde degilim galiba 😃

Ya nasıl o kadar coştular o yumurtalar 😀😀
canım ya ben yarın özele gidip o testi yaptırcam yumurtanın çatladığı anlaşılır o testle değil mi? birde az önce yazmışsınız döllenme anlaşılır mı? yarın iğnenin 7. günü vurulduğum gün dahil olursa 8. gün sizce birşeyler belli olur mu progestrendo

Kizlar testim ilk saniyeler cikmadi ama simdi baktim bariz belli ikinci cizgi yani kuruma cizgisi yada hayalet cizgi degil

canım ya ben yarın özele gidip o testi yaptırcam yumurtanın çatladığı anlaşılır o testle değil mi? birde az önce yazmışsınız döllenme anlaşılır mı? yarın iğnenin 7. günü vurulduğum gün dahil olursa 8. gün sizce birşeyler belli olur mu progestrendo
Progesteron testini diyorsaniz dollenme bilinmez. Genelde yuksekse ovulasyon gitdiyini ve dollenme ihtimalini soyle. Ama ben ikizlere hamileyken progesteron degerim 1.2di. Yani yumurtlamanin bile gitmediyini gosteren bir deyer. En iyisi igne sonrasi ultrasonda sari cisim denen birseyin gorulmesi. Istersen ultrasonda baktir adet oncesi kaybolur zaten

Bence benim kistim oluştu ovulasyon bir silinip bir pik oluyor

Eklentiler

• 16370832957556566970885327540762.jpg
    16370832957556566970885327540762.jpg
    79,8 KB · Görüntüleme: 46
X