Çatlatma iğnesi

Resmini atsana. Ilk 10dk.da gorduysen vardir. Ignenin kaçinci gunh?
Atayim cnm evde misafir var ilk 2 dakika cikmadi sonra biraktim geldim baktim koyu cikti yani kendi cizgisi olmamali bukadar belirgin degilmi.kuruma cizgisi bukadar koyu olur mu ki

Eklentiler

• 16370840657692111578837.jpg
    16370840657692111578837.jpg
    63 KB · Görüntüleme: 46
Atayim cnm evde misafir var ilk 2 dakika cikmadi sonra biraktim geldim baktim koyu cikti yani kendi cizgisi olmamali bukadar belirgin degilmi.kuruma cizgisi bukadar koyu olur mu ki
Senin kaçıncı günün iğnenin bir tane erken gebelik testi al 14 gün sabahı yap ama iğne gününü saymadan

Kizlar benim akintim boyle sanki peçete gibi süt kesigi kasinti da vardi ama bugun sarı oldu rengi neden ki
Acaba enfeksiyon mu oldun günlük filan kullanıyorsan kullanma canım ısıtılmış bez koy iç çamaşırı utuleyerek giy bir de kuru tut birde gebelik belirtisi olabilir

Progesteron testini diyorsaniz dollenme bilinmez. Genelde yuksekse ovulasyon gitdiyini ve dollenme ihtimalini soyle. Ama ben ikizlere hamileyken progesteron degerim 1.2di. Yani yumurtlamanin bile gitmediyini gosteren bir deyer. En iyisi igne sonrasi ultrasonda sari cisim denen birseyin gorulmesi. Istersen ultrasonda baktir adet oncesi kaybolur zaten
O zaman boşuna gidip yaptırıp stres yapmayın dediğiniz gibi en güzeli beklemek ve ultrason

Sol kasık agrisi gebelik belirtisiymis ay hadi insallah
Screenshot_20211116-225432.png

Eklentiler

• Screenshot_20211116-225432.png
    Screenshot_20211116-225432.png
    275,9 KB · Görüntüleme: 27
Canım ikisinde de çizgi var inşallah hamilesindir. Ama biz çatlatma iğnesi olduk diye mi çıkıyo bu çizgiler bilmiyorum. Dün aynı şeyi ben de yaşadım. İnternetten bi dr un yazılarını okudum iğnenin etkisi 15 gün kalabiliyo vücutta mutlaka regl gecikmenizi bekleyin diyo. Moralim bozuldu onu okuyunca benimde. Senin bat ne zaman?

X