Çatlatma iğnesi

Mide bulantim gögüs agrim 8.gun ortaya cikiyor. Kan testi yaptim dayanamayip 34 cikti ama erken kan icin biliyorum .dayanamadim ignrnin etkisi biliyotum ama bu brlirtiler bana garip geldi

Mide bulantim gögüs agrim 8.gun ortaya cikiyor. Kan testi yaptim dayanamayip 34 cikti ama erken kan icin biliyorum .dayanamadim ignrnin etkisi biliyotum ama bu brlirtiler bana garip geldi
34 baya yüksek çıkmış belirtilerin onun için bu kadar belirgindir canım hadi bakalım inşallah 5 gün sonra daha iyi sonuçlar alırsın

Baksanıza böyle bir konu buldum şimdi bakarken aynı B Buyuk_umutlar aynı bizim durumumuzu anlatıyor

Bence üzülme bende cok umutluydum senin hamileliginden dur bakalim nolcak belki yükselir degerler
Ay Allah'ım aklıma neler geliyor kızkardeşim kendine baktırmak için hocaya gitmiş haftasonu 7 senedir Bir ilişkisi var ayrıl barış devam eden bu sene evlenmeye karar verdiler hayırlı mı değil mi ona baktırmak için hoca senin ablan var tedavi görüyor bebek için demiş öyle bakarken ona söyle 15 gün sonra gebe olduğunu öğrenecek demiş şimdi aradı kızkardeşim bende bilmiyorumdum yeni anlattı onlarda beta baktirdigimi bilmiyorlar

Baksanıza böyle bir konu buldum şimdi bakarken aynı B Buyuk_umutlar aynı bizim durumumuzu anlatıyor
Dün ben de birin buldum. Testler pozitif kan 0.2 çikmişdi. Kizlarin israr kiyametiyle yeniden verdi ama 6 gün sonra 4014 çikti. Mutluanneleriz sayfasinda. Atiyorum o mesajlari. Ama yinede ben kabullendim. Bizde iğne de var işin içinde. O yuzden bizimki karanlik kalicak.

Eklentiler

• 20211116_074924.jpg
    42,5 KB · Görüntüleme: 36
  • 20211116_074904.jpg
    66,4 KB · Görüntüleme: 39
Benim bugün adet günüm bakalım ne olacak

Benim bugün adet günüm bakalım ne olacak
Hayirlisi bakalim. Ben hatta kistden supeleniyorum kasiklarimda batmalar var. Hatta yururken biraz rahatsuz oluyorum. Sık idrara çikiyorum. Dün baktim kist de sık idrara çikmaya neden oluyor. Eşim israr ediyor diyor yarin ultrasonda baktir kist var mi. Bir kere kistden hastaneluk olmuşdum o yuzden içinde korku var

Hangi sehirde kardesin cnm ay banada baksa o hoca keske

Kizlar doktor ilk altran bakmak isteyecek ama annemler falan alttan baktirma bebek varsa da düşer diyot. Ne düşünüyorsunuz bu konuda. Simdi 12 13 günüm dolunca gidecem ve eminim alttan bakacak

Canım ben hiç kist aklıma gelmiyor dün akşam moralim bozulduğu için karın ağrısı çekiyordum ama bugün sadece bulantı var o kadar ben iğneden beri sık idrara çıkıyorum

Test yaptın mı tekrar

Acaba birdaha kan testi yapsam mi kizlar. Sizce 34 olan deger yukseldi mi düştü mü anlarim. Ay bilemedim ki utrasyon icin düşünceleriniz neler acaba alttan bakma konusunda

Canım ben hiç kist aklıma gelmiyor dün akşam moralim bozulduğu için karın ağrısı çekiyordum ama bugün sadece bulantı var o kadar ben iğneden beri sık idrara çıkıyorum
Benim yumurtalarim çok buyukdu. 30 ve 25. 25 olan için igne yaptim. O da catlamadiysa buyumuşdur bilmiyotum. Hayir yapmadim sen yapiyormusun çikiyor mu? Birsey aklima grldi. Benim tüm testlerim pozitif gisterirken sadece bir testdr negatifdi. Hani yanlari pembe olan testler var ya. Onu bir kere yapmuşdim akşamdi. Her halde ondan çikmadi demişdim. Galiba bir tek o dogru gosterdi

Acaba birdaha kan testi yapsam mi kizlar. Sizce 34 olan deger yukseldi mi düştü mü anlarim. Ay bilemedim ki utrasyon icin düşünceleriniz neler acaba alttan bakma konusunda
Bence gununu bekle. Hamile olsan bile igne etkisi de vardir. Yani düşse bile hamilelik yok diyemezsin. 12ci gune kadar kan için bekle derim. Idrarla takip ede bilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…