Çatlatma iğnesi

Bugün kendimi çok yordum halılarımi yıkamaya vermiştim onlar geldi evi tamamen ayağa kaldırdım şu anda bel ve felaket bir kasık ağrısı var

Kac tane yaptın
Ayni idrarla 2 tane sonra da demin de birini yaptim. Yani burada paylawdigim testin yanindan bile geçemezler. 2 saatlik idrardi. Ama bir şeyi farettim. Koyu çikan testde idrarim da koyuydu. Diyerlerinde çok açik. Yarin ilk idrarla yapayim. Sonuç ne olur olsun kan vereyim kafayi yememek için. Bugun çok test yaptim ya. Guya kendimi tutacakdim 🤦‍♀️

Ayni idrarla 2 tane sonra da demin de birini yaptim. Yani burada paylawdigim testin yanindan bile geçemezler. 2 saatlik idrardi. Ama bir şeyi farettim. Koyu çikan testde idrarim da koyuydu. Diyerlerinde çok açik. Yarin ilk idrarla yapayim. Sonuç ne olur olsun kan vereyim kafayi yememek için. Bugun çok test yaptim ya. Guya kendimi tutacakdim 🤦‍♀️
Valla ben bütün testlere idrarı mi yapmamak için zor tutuyorum gidip eczaneden almamak için ama beklicem kendime söz verdim

Adet günün ne zaman peki

Kizlar gögüslerim cok agriyor çok. Bugun 6.gün igne olali bu belirtilerin gec cikmasi normal mi halbuki ignenin etkisinin yavas yavas gevmesi lazimdi
Yok canım o etkiler gidiyor 10 günden sonra tekrar geri geliyor âdetin yaklaştıkça bütün belirtiler birbirine karışıyor

Ya ben tekrar mı yumurtluyorum adetime 2 gün kaldı ben anlamadım bu akşamda değerlendirme yapim bari

Eklentiler

• 16369196527601491737298825827911.jpg
    16369196527601491737298825827911.jpg
    113,9 KB · Görüntüleme: 62
X