Çatlatma iğnesi

Eklentiler

• Screenshot_2021-11-14-14-34-23-290_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2021-11-14-14-34-23-290_trendyol.com.jpg
    49,6 KB · Görüntüleme: 21
benim ilk çatlatma iğnesinde 13. gün çok hafif silik çizgi vardı canım sanırım iğnenin etkisi uzun sürüyor. biraz sabredip 15. gün falan yapmak lazım testi
Ama benim onceki gune gore daha belirgin. Hem de 14cu gundeyim ve ilk dk.lardan cikiyor mesela daha demin başka markayla yaptim yine çikiyor. Beni korkutan hepsinde koyuluk ayni. Ilk hamileligim ikizdi ve o yuzden degerlerim 4 kat artiyordu hatta. 6 gune degerim 19dan 816ya yukselmisdi ve resmen her iki saatdan bir yaptigim testler arasinda resmen uçurum vardi. Çok çabuk koyulaşmişdi. Ama şimdi bugun yaptiklatim hepsi ayni koyulukda. Yarin ilk idrarla yapicam yine çikarsa kan vericem. Belirsizlikden iyidir

Ama benim onceki gune gore daha belirgin. Hem de 14cu gundeyim ve ilk dk.lardan cikiyor mesela daha demin başka markayla yaptim yine çikiyor. Beni korkutan hepsinde koyuluk ayni. Ilk hamileligim ikizdi ve o yuzden degerlerim 4 kat artiyordu hatta. 6 gune degerim 19dan 816ya yukselmisdi ve resmen her iki saatdan bir yaptigim testler arasinda resmen uçurum vardi. Çok çabuk koyulaşmişdi. Ama şimdi bugun yaptiklatim hepsi ayni koyulukda. Yarin ilk idrarla yapicam yine çikarsa kan vericem. Belirsizlikden iyidir
At bakalım bizde canım ikisini yanyana koyup karşılaştıralım

Resimde belli mi bilmiyorum ama pembelik çiplak gozle goruluyor. Fark yok di mj? Daha mi az acaba? Işik açisinj yakalayamadim bi türlü. Aşiri silik itibar edilir mi boyle silik teste bilmiyorum

Eklentiler

• Screenshot_20211114-154913_Motion photo viewer.jpg
    Screenshot_20211114-154913_Motion photo viewer.jpg
    27,4 KB · Görüntüleme: 45

Galiba kendimi kandiriyorum. Çok silik test. Tamam resme dusmese de gozle pembeliyi goruyorum. Artik testlerde uzmanim. Bu 3 yilda toplam 300 test yapmişdimdir 🤣 ama yine de igne de var işin içinde diye biraz tedirginim

X