Çatlatma iğnesi

Evet ilk idrarla yapmamıştım. Çok acele etmek istemiyorum test için. İlk denemem de çok heyecanla bekledim negatif oldu. Çok üzülmüştüm. Hatta şimdi bile olmayacakmış gibi hissediyorum o yüzden nerdeyse hiç heyecanım yok. Yaptığım testleri de etkisi devam ediyor mu etmiyor mu diye öylesine yaptım

İki kat artmış ama daha çok yeni bence 3 haftalık falan sanırım çok minik doktor da bı sure belki 48 saatte bir kan vermeni onpeki

İki kat artmış ama daha çok yeni bence 3 haftalık falan sanırım çok minik doktor da bı sure belki 48 saatte bir kan vermeni onerir
peki doktor kontrolüne haftaya cumartesine randevu aldım gec mı olur ?

peki doktor kontrolüne haftaya cumartesine randevu aldım gec mı olur ?
Geç olmaz bence ya kanama çok ağrı falan olmadığı sürece bişey farketmiyor çünkü ben gebelik öğrendim 48 saat sonra tekrarla dedi artış güzel olunca 1 hafta sonra cagirdi sen istersen bı kaç gün sonra tekrar ver eğer yine 2kati falan olursa iyidir doktora gidince de baya ilerlemiş olur. sen şimdi internetten bı uygulamadan baksana son adet tarihine göre kaç haftalık gösterecek merak ettim

Bence Pazartesi veya salı tekrar baktır artışların devam ediyosa kendin hespla 1500 falan olduğunda doktora gidersin çünkü erken gidince boşuna oluyo kese görünmüyo
salı günü tekrar kan baktırayım 4 gün oluyır değerin 140 falan olması lazım ama yavas ilerlemesi sorun mu acaba anlamadım kafaya taktım suanda

Bak mesajlarım başına baktıysa benim testlerimi görmüşsündür 8. Günden itibaren yaptım hep takip ettim 13.gün pozitif olmaya başladı acele etmeye gerek yok umutsuzlanma sakın

salı günü tekrar kan baktırayım 4 gün oluyır değerin 140 falan olması lazım ama yavas ilerlemesi sorun mu acaba anlamadım kafaya taktım suanda
Doktorlar en az %60 artışa kadar normal görüyor bildiğim kadarıyla ve seninki de 2 katına gayet normal daha çok yeni öğrendiğin için bu kadar az böyle düşünme

Canım ben senın mesajına cevap verdımmı bılmıyorum gozumden kaçmıs eşim korona olmustu saglıklı bır sekılde atlattı şükürler olsun bebişini görmene cok swvındım bence en buyuleyıcı ses kalp atısları bır aeladasımın bebegın de hıssetmıstım onu ben gozyasladın sel oluyor sağlıklı bır hamılelık gecır inşAllah

Ay canım çok sevindim bir daha uğramaz inşallah bu pis hastalık.
Çok sagolasin canım daha güzelleri sizin olsun insallahh, evet çok değişik bi an içinde bi mucize daha var ne kadar inanamasanda

Ay canım çok sevindim bir daha uğramaz inşallah bu pis hastalık.
Çok sagolasin canım daha güzelleri sizin olsun insallahh, evet çok değişik bi an içinde bi mucize daha var ne kadar inanamasanda
İnan bebeğin ile zor zamanlar geçırdın ama o sıze sıkı sıkı bağlanmıs senın eşin nasıl geldimi yanınıza ya biran önce doğsa keske

İnan bebeğin ile zor zamanlar geçırdın ama o sıze sıkı sıkı bağlanmıs senın eşin nasıl geldimi yanınıza ya biran önce doğsa keske
Evet canım 17 18 gün oldu geleli raporlu suan o da evde çalışmıyor, inan bana da çok iyi geldi
Evet nasipte varsa işte bisey yaşansa da devam ediyor, ama nasipte yoksa pamuklara sarsan da olmuyor. İnşallah nasibimizde vardır da o güzel günleri de yaşarız, inan bende aynı şeyi söylüyorum daha başındayım ama bi dogursaydim diyip duruyorum

Canım benım eşinin yanın da olması gercekten ıyı olmustur destekçı bırıyse daha da ıyı inşAllah bır sınavdan gectın Allahın ıznıyle Rabbım sana guzel gunler gosterdı inşAllah daha güzel günler göresin cinsiyeyini de paylaş bızımle olur mu sabırsızlıkla beklıyorum ne hıssedıyorsun cnm bu konu da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…