Çatlatma iğnesi

Oncelikle insallah emekleriniz emeklerimiz bosa gitmez rahim kalinligi bebegin tutunmasi icin onemli aslinda neden ole dedi ki doktor hatta rahim kalinlassin die ilacta veriyorlar
Amin Hepimizin ..... İşte ben okudum burada sanırım progestan kullanılıyormus . Önemli değil dedi . Carsamba gunu başka dr baktırmıstım 5,5 mm demişti ne kadar sürede kalınlaşıyor ki hıc bılmyrm

Amin Hepimizin ..... İşte ben okudum burada sanırım progestan kullanılıyormus . Önemli değil dedi . Carsamba gunu başka dr baktırmıstım 5,5 mm demişti ne kadar sürede kalınlaşıyor ki hıc bılmyrm
Valla bana gecen ay catlatma vurulmadan onceki kontrolumde doktor rahim kalinligi 10 mm cok iyi demisti

8.gündeyım suan inşAllah hayırlısıyla nasıp olur Rabbim buyuktur kontrolun nasıl geçti cnm
İnşallah hayırlısıyla bebisin tutunuyordur sana canım benim❤ test falan yaparsan en az 12. Günü bekle mutlaka. Insallah guzel haber için etiketlersin beni amiin🥰
İyi geçti canım benim haftaya ikili test var 🥰

İnşallah hayırlısıyla bebisin tutunuyordur sana canım benim❤ test falan yaparsan en az 12. Günü bekle mutlaka. Insallah guzel haber için etiketlersin beni amiin🥰
İyi geçti canım benim haftaya ikili test var 🥰
İnşAllah Amin Her turlu haberı verıcem hıcbır sorun cıkmasın inşAllah cok guzel geçsin Rabbim senı ve eşini bebeğıme bebeğını de sıze bağıslasın 😘❣️

İnşAllah Amin Her turlu haberı verıcem hıcbır sorun cıkmasın inşAllah cok guzel geçsin Rabbim senı ve eşini bebeğıme bebeğını de sıze bağıslasın 😘❣️
Allah razı olsun canım benim güzel duaların için daha güzelleri senin olsun insallahhh amiiin😍🤲🏻

Kızşar ben bu ay femara kullandım 1 martta çatlatma iğnesi oldum bugun kanda gebelık testı ver dedı doktor verdım negatıf adet olcak gubıde degılım kıst olabılır dedı 1 hafta daha bekle adet olmassan test ver dedı negatıfse ilç verıcekmiş adet olayım dıye

Doktorda öle dedı 1 hafta daha bekle dedı hayırlsınya rabbım bu gecenın hğrmetıne sağlkklı evlat sahıbı olmamı nasıp etsın benım ve ısteyen herkesın

Ben gecen ay klomen catlatma kullanmistim bu ay hicbir sey kullanmiyorum doktor vermedi doger ay asilamaya gecilcek.. 2 gun sonra test yaparsaniz belki cikar sizin
Açıkcası test yapmayı düşünmüyorum zaten eger ki hamile degılsem tam 14.gün de adet oluyorum Allahıma şükürler olsun o zaman aklım da soru kalmıyor rahat oluyorum yani gecikirsem yaparım diğer türlü kendimi üzüyorum çünkü resmen heveslenıyorum umutlanıyorum inşAllah Rabbim tüm isteyenlere hayırlı sağlıkşı evlatlar nasıp etsın bızım de bu ay olmazsa aşılama diye konustuk doktorumla gercı o hala bu şekil de denememden yana bakalım herşeyin hayırlısı

X