Çatlatma iğnesi

arkadaşlar ben iğneyi 13 ocakta oldum sonrasında regl oldum doktorumla görüştüm ilaçların ve iğnenin etkisi devam ettiği için bu ay hiçbir şey kullanmadım bu ayki reglim 2 gün geçti süt beyazı akıntım var göğüs hassasiyetim var internetten uygun diye aldığım gebelik testleri negatif hep silik çizgi bile yok acaba hamile olabilir miyim ya
merhaba sonuç nedir acaba?

Hamilelik olsa bile inan canım herkeste farklı oluyor ben bunu öğrendim. Bak 9. Haftamdayim 4.haftadan 6. Haftaya kadar hastaydım enfeksiyon o yüzden midem bulanıyordu şimdi o bile yok veya akıntı diğer şeyler hamile değilim gibi. Sadece arada kasıklarimda belimde ağrı oluyor. Hamile kalmadan önce tedavi görürken daha çok belirtim oluyordu😅
Yani adet zamani bütün gebelik belirtilerini yaşayanlarda var benim gibi hiç bisey yasamayanlar da
Doğru dıyorsun canım ben kendımı dınlemicem artık yanı sacma sapan bir durumun içine sokuyorm kendımı femarayı kac gun kullanıyorduk dun doktoruma sormayı unuttum bır de aderin kaçıncı gunun de kullanıyorduk doktorum nosu da yok hatırlıyorsan bılgılendırebılırmsn acaba

Doğru dıyorsun canım ben kendımı dınlemicem artık yanı sacma sapan bir durumun içine sokuyorm kendımı femarayı kac gun kullanıyorduk dun doktoruma sormayı unuttum bır de aderin kaçıncı gunun de kullanıyorduk doktorum nosu da yok hatırlıyorsan bılgılendırebılırmsn acaba
Canım adetin geldi mi senin? Valla klomen ve letuyu adetin 3. Günü kullandım hep 5 6 kere, bi kere femara kullandım en son hamile kaldığımda onda da 4. Gün basla demişti doktor ama o ay hem rahim filmi de cekilmistim ya ondan olabilir canım

Canım adetin geldi mi senin? Valla klomen ve letuyu adetin 3. Günü kullandım hep 5 6 kere, bi kere femara kullandım en son hamile kaldığımda onda da 4. Gün basla demişti doktor ama o ay hem rahim filmi de cekilmistim ya ondan olabilir canım
4. Gunumdeydım bugun ben de oyle dusunup içtim 5 gun kullanıyorduk sanırım bakıcaz bu ay en azından yolun daha basındayım yıne hersey de bır hayır vardır

Ya kızlar sabah test yapıp okula gittim bir saat önce eve geldim ne zaman çizgi çıktı bilmiyorum ama bu kuruma çizgisi mi acaba

Eklentiler

• 72E2B304-E493-43E4-9F48-EDA80345D9BD.jpeg
    72E2B304-E493-43E4-9F48-EDA80345D9BD.jpeg
    48,5 KB · Görüntüleme: 35
  • DF7F8E4C-3BAA-4E4A-A832-62610F1E9B8A.jpeg
    DF7F8E4C-3BAA-4E4A-A832-62610F1E9B8A.jpeg
    100,3 KB · Görüntüleme: 29
4. Gunumdeydım bugun ben de oyle dusunup içtim 5 gun kullanıyorduk sanırım bakıcaz bu ay en azından yolun daha basındayım yıne hersey de bır hayır vardır
Evet canım olacaksa her türlü olur zaten sıkıntı yapma onu sabah akşam kullanacaksın dimi? Hadi inşallah güzel güzel yumurtalarin gelisirde sonuda güzel olur bu ayın insallahhh🤲🏻

Merhaba canim. Nasilsin? Birbirimizden haberimiz yok nasil gidiyor? Tedavi aliyor musun? Ben daha ugraş veriyorum. Ortada birsey yok😬
Yok kuzum 3 ay izin verdim kendime eşimde yanımda değil şirket 3 aylığına İstanbul dışına gönderdi arada geliyor 2 gün kalıp gidiyor inşallah mayıstan sonra tekrar başlicaz bende diyet filan biraz kilo verim ilaçlar şisirdi iyice öyle takılıyorum biraz sıkıcı ama ne yapalım sen nasılsın başladın mı tedaviye nasıl gidiyor

Yok kuzum 3 ay izin verdim kendime eşimde yanımda değil şirket 3 aylığına İstanbul dışına gönderdi arada geliyor 2 gün kalıp gidiyor inşallah mayıstan sonra tekrar başlicaz bende diyet filan biraz kilo verim ilaçlar şisirdi iyice öyle takılıyorum biraz sıkıcı ama ne yapalım sen nasılsın başladın mı tedaviye nasıl gidiyor
Ben adet olayim, bittikden sonra histereskopi olucam ama ameliyat degil diaqnostik olarak. Sonraki adetle yeniden tedaviye basliycam. Daha adet olmadim. InsaAllah guzel olur hersey. Sen de kendini vucudunu dinlendir. Ben de takmiyorum şu siralar. Gercekten uzun yolculukmuş bebek yolculugu

Evet canım olacaksa her türlü olur zaten sıkıntı yapma onu sabah akşam kullanacaksın dimi? Hadi inşallah güzel güzel yumurtalarin gelisirde sonuda güzel olur bu ayın insallahhh🤲🏻
Kullandım sonra yumurtam olusmustu ıkı tane ıyı dedı doktor ama yumurtanın kac mm oldugunu solemedı acıkcası sormakta aklıma gelmedı o esna da yumurta çatlatma iğnesi oldum ılıskı onerdı gunasırı o adamadyz suan Amin Rabbım hayrlısını nasıp etsın inşAllah b12 ve d vıtamımıö dusuktu ilaç verdı oyle yanı senın bebıs nasıl ❣️😍

Kullandım sonra yumurtam olusmustu ıkı tane ıyı dedı doktor ama yumurtanın kac mm oldugunu solemedı acıkcası sormakta aklıma gelmedı o esna da yumurta çatlatma iğnesi oldum ılıskı onerdı gunasırı o adamadyz suan Amin Rabbım hayrlısını nasıp etsın inşAllah b12 ve d vıtamımıö dusuktu ilaç verdı oyle yanı senın bebıs nasıl ❣️😍
Hadi hayırlısı olsun canım iğnenin kaçıncı günündesin insallah guzel haberler almak nasip olur 🥰
İyi gibiyiz canım pazartesi kontrolüm var bakalim🥰

merhaba , bende gecen ay klomen kullandım ve kimyasal gebelik gecırdım. Bu ay femara kullandım bugün 12. günüm kontrolum vardı . Dr cok guzel 2 yumurtan olmuş 13,5 mm dedi çarşamba tekrar çağırdı . Perşembe iğne vururuz dedi . Klomenle daha hızlı buyume yapmıstı neden acaba ? Birde carsamba günü rahim kalınlığım 5,5 mm di bugün sordum dr bızım rahım kalınlığı ile işimiz yok o tüp bebekte öenmli dedi. Bilgisi olanlar yardımcı olabılrı mı

merhaba , bende gecen ay klomen kullandım ve kimyasal gebelik gecırdım. Bu ay femara kullandım bugün 12. günüm kontrolum vardı . Dr cok guzel 2 yumurtan olmuş 13,5 mm dedi çarşamba tekrar çağırdı . Perşembe iğne vururuz dedi . Klomenle daha hızlı buyume yapmıstı neden acaba ? Birde carsamba günü rahim kalınlığım 5,5 mm di bugün sordum dr bızım rahım kalınlığı ile işimiz yok o tüp bebekte öenmli dedi. Bilgisi olanlar yardımcı olabılrı mı
Oncelikle insallah emekleriniz emeklerimiz bosa gitmez rahim kalinligi bebegin tutunmasi icin onemli aslinda neden ole dedi ki doktor hatta rahim kalinlassin die ilacta veriyorlar

X