Çatlatma ignesi ovalasyon testi kulananlar lütfen yardım edin

ugurbocegi72

Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2023
184
189
29
Hanımlar yardımınıza ihtiyacım var catlatma ignesinin 6. Günü bugun bugun ovalasyon testi yaptım iki cizgide kopkoyu catlamadımı yoksa igneden dolayımı boyle cıkıyor tecrübeliler yazabilirmi kist olmasından korkuyorum ( buarada 1 yumurtam gelismiti 20 ml ken igne vuruldum adetim 10. Gününde )

Bende yaptım iğne bugün ve 3.gun 1 hafta kadar pik cikarmis testi aldığım kişi öyle demisti bende 22 ml Ken vurdum
Umarım oyledr benim yumurtlarım kendiliginden büyüyüp catlıyor zaten .moralim bozuldu acaba kistmi oldu diye . Gerci bir yumurta gelistigi icin kist olma ihtimalide düşük gibi

Hanımlar yardımınıza ihtiyacım var catlatma ignesinin 6. Günü bugun bugun ovalasyon testi yaptım iki cizgide kopkoyu catlamadımı yoksa igneden dolayımı boyle cıkıyor tecrübeliler yazabilirmi kist olmasından korkuyorum ( buarada 1 yumurtam gelismiti 20 ml ken igne vuruldum adetim 10. Gününde )
İğne vurulduğum günü sayarsam 7.gün bugün testlerimde bu şekilde herkesin farklı olabiliyor korkma

Eklentiler

• IMG_20230618_214816.jpg
    IMG_20230618_214816.jpg
    149,8 KB · Görüntüleme: 48
  • IMG20230618191318.jpg
    IMG20230618191318.jpg
    50,7 KB · Görüntüleme: 48
Polikistik overin varsa ovülasyon testi yanlış çıkar pkolularda lh her gün yüksek çünkü yanlış olabilir bence kafanı karıştırma testle doktor baksın çatlamış mı çatlamamış mı bakması gerekiyor

Doktora gitmediniz mi ben de 10. Günde iğne vuruldum 12. Gün kontrol gittim çatlamış der ultrasonda

X