Çatlatma iğnesi ile gebelik

Evet canım ya. Sen kaç yaşındasın kaç yıllık evlisin
Ben 21 yaşımdayım 10 aylık evliyim ama benimle beraber ve benden sonra evlenen herkes çocuk sahibi olduğu için artık psikolojim bozuldu acaba neyim var diye düşünmekten kafayı yicektim bir sürü doktor gezdim bi sorun yok dedi en son gittiğim doktor polikist teşhisi koydu ve çatlatma iğnesi vurdu yumurta büyüdüğü için

Ay canım sen daha çok küçüksün ve daha yeni evlisin. Evliliğinin tadını çıkar biraz. Bende ilk evlendigim zamanlar öyleydim niye olmuyor birşey mi var falan diye. Benim eşimde sperm sorunu vardı birçok doktor tüp bebek aşılama yaptırmanız lazım dedi ama.bir doktor hayır olur dedi bakalım inşallah

Canım ya inşallah psikolojik değildir. Ama kasıklarımda hafif batma ve bel ağrım var. Sende var mı canım bir belirti
Bu konuda bi tek ben farklıyım heralde. Ben kasıklarımda ağrı olunca üzülüyorum adet olucam diye. Hiç bi belirti olmaması sevindiriyor mesela 22.gün başladı benim gögüs ağrısı ve karın hassasiyeti hatta dün 25.gündü karnım öyle bi ağrıdı ki aha erken geliyor dedim ama olmadı. Bugun de neredeyse tamamen geçti karın ağrım ve ağrımayınca daha mutlu oluyorum

Ya ben kime sorsam ağrım var falan diyor benimde ağrım olmayınca acaba iğne etki etmedi mi diye düşünmeye başlıyorum

Ya ben kime sorsam ağrım var falan diyor benimde ağrım olmayınca acaba iğne etki etmedi mi diye düşünmeye başlıyorum
Ya ben ilk kez oluyorum ya bide vücudumu çok dinliyorum hem ağrı hem hareket herşeyi hissediyor gibiyim.
Regl öncesi 4-5 günde ağrı olur genelde bu kez iğneden beri her yerim ağrıyor ya
Rabbim bizi bebislerimze kavuştursun inşallah

Çatlatma iğnesinden üç dört gün sonra da ara ara karın ağrısı, sırt ağrısı gibi şeyler yaşadınız mi

Ya bende migren de var basim da çok ağrıyor ama korkudan ilaç da içemiyorum acaba hafif ağrı kesicilerin bir zararı olur mu kullansam, hamile olanların kullandıgi ağrı kesicileri
Benimde migrenim var ama içmiyorum ben ya hamileysem diye. Bence nane yağı burnuna iyice çekerek koklayabilirsin. Çok dayanamaz olursa parol iç bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…