Çatlatma iğnesi ile gebelik

Yine uygun kiz bu ay yuksek dozla bile buyumese buyutme ignesi 3000 tl dedi c lufe da kulancam bakalim insalah gerek kalmaz sende guzel haberlerke gelirsin insalah kuzum haber et test yaptigin zaman
İnşallah canım tabiki sevincimi paylaşırım sana da dua ederim hamilenin duası kabul olur derler İnşallah bi teste pozitifi göreyim

Bende dahil olayım benimde bu ay ilk çatlatma iğnem ve 11.güne girmiş bulunuyorum. Bir yumurtam 18 mm olmuştu ve o gün iğne yaptım. Malesef bu ay işim çok yoğundu ve harektliydim avokodayu falan yedim tutunma olsun diye ama bakalım. Tabi bir yandan da gögüs ağrısı sırt ağrısı ve hafif kramplar var dolayısıyla umudum da azalıyor

Bende 5 gün Femera kullandım bu sabah çatlatma iğnemi oldum inşallah Allah isteyen

Umudunu kaybetme canım ben şuan ilk günüm iğnemi yeni oldum ve umutsuz kadınlar gördükçe çok modum düşüyor biz kadınlar inanırsak ve bolca dua edersek herşeye sahip olabiliriz

Emin ol herkes öyle oldu mu olmadı mı sorusu kafadan gitmiyor ama İnan sadece kendimize yapıyoruz bi kitap bi oyun herhangi bir uğraşla vakit geçireceğiz mümkün olduğu kadar
Görünce yazmak istedim normal de boş zamanim oldu da kitap okuyum doya doya diye ramazan dolayısıyla yeme içme olmayınca da bol bol vaktim var alıyorum kitabı elime tam diyorum konstre ol biraz okuyorm pat minik bir kasık ağrısı bn koşa koşa buraya yazıyorum yada nete araştırma yapyom yada YouTube da video izliyorum o kadar çok zihnimde ki gerçekten bu 19 gün nasl geçecek bn hiç bilmiyorum

Merhabalar, ben de bu ay ilk çatlatma iğnemi oldum 3 tane yumurta vardı. Bugün yorumlarda 3 yumurta olunca iğne yapmıyorlar mis diye gördüm çoğul gebelik olabilir diye sizlerin doktoru böyle birşey demiş miydi kaç yumurtanın vardi

Benim sağlıklı çatlamaya hazır 2 yumurtam vardı ve böle bişey demedi doktorum

Benim ay başında 5 yumurtam vardı. 1 tanesi büyüdü(18mm olmuştu) vurdu. Sizin 3 tanesi büyümüşmüydü yoksa ayın başında mı 3 yumurta var mı

Benim ay başında 5 yumurtam vardı. 1 tanesi büyüdü(18mm olmuştu) vurdu. Sizin 3 tanesi büyümüşmüydü yoksa ayın başında mı 3 yumurta var mı
Doktor sağda küçük bir yumurta var orda gelişme olmaz ama solda üç yumurta var biri 23 diğerleri 20 dedi gelişirse soldan gelişecek demişti.

Doktor sağda küçük bir yumurta var orda gelişme olmaz ama solda üç yumurta var biri 23 diğerleri 20 dedi gelişirse soldan gelişecek demişti.
Ne güzel birden fazla yumurtanız büyümüş. Bazı doktorlar çoğul gebelikten kaçınmak için vurmuyordur ama tabi bu hep aynısı olacak diye birşey yok yada çoğul gebelik illa kötü birşey değil

Ne güzel birden fazla yumurtanız büyümüş. Bazı doktorlar çoğul gebelikten kaçınmak için vurmuyordur ama tabi bu hep aynısı olacak diye birşey yok yada çoğul gebelik illa kötü birşey değil
Çok haklısınız inşallah hepimiz güzel haberler alırız.

İyi günler bu sabah çatlatma iğnesi vuruldum öncesinde klomen kullandım lütfen dua edin ve eğer içinizde bilgi sahibi olan varsa nelere dikkat etmem lazım yardımcı olur mu acaba
Bende reglimin 3.gunu Femara kullanmaya başladım. Bugün çatlatma iğnesini yapalı 9.gun bende yerimi alayım bari burada Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın

Benim kasık ağrım çok fazla yoktu dün 5 gün klomen kullandıktan sonra dün sabah muayne oldum 19-20 mm 2 çatlamaya hazır yumurtam oluşmuş bu sabah da iğne vuruldum kuzum
Yumurta büyüklüğümuz neredeyse aynı. Sağda 20mm solda 18.5 mm yumurtam büyümüş dedi doktor ikiz olabilir dedi ayy inşallah ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…