Çatlatma iğnesi 7. Gün

Kizlar merhaba ben asilama yaptirdim yumurta büyütme ignesi kullandim ve 14 ekimde sag yumurtam kendiliginden catladi doktor bugunu degerlendirin dedi 1 hafta sonra sol yumurtam 17 oldu ve persembe günü yani 20 ekimde catlatma ignesi vuruldum 21 ekim cuma günü de asilama yapildi bugun sag yumurtam catlayali 11. Gun ve asilama yapali 4. Gunum sag yumurtam tutmuşmudur acaba diye bugun hem erken gebelik testi hemde normal test yaptım ve ikisinde de silik cizgi çıktı acaba hamilemiyim yoksa iğnenin etkisimi bilen varsa yardimci olursa çok sevinirim bu arada göğüslerimde aşırı derecede sızlama var ve ara ara kasik agrisi yasiyorum
Merhaba iğnenin etkisinde dolayı o şekilde gözüküyordur iğne beta hcg içeriyor 11. Veya 12. Günde gidiyor iğnenin etkisi

Ben de katılayım bu kervana 🙂 15 ekimde yaptırdım 16-17 ekim şiddetli karın kasık ağrısı oldu adet sancısı kötü. Bugün 4. Günüm hiç bişi yok artık. Çatlama da 17 sinde oldu gibi. Bi daha ovülasyon testi yapmadım. 16-17 yi ilişki olarak değerlendirdik başka da düşünmüyorum ilişki.
Merhaba. Bende 15 Ekim’de yaptırdım çatlatma iğnesi. Benim ikinci denemem bu şekilde. İlkinde hemen olacak sandım baya yıkıldım 15gün sonra adet oldum. Hamd olsun sonuçta sağlıklı şekilde adet olmak da önemli. Bizde gün aşırı değerlendirdik. Ama bu defa hiç belirtim yok. Ne hamileliğe ile ilgili ne de adet ile ilgili. Hayırlısı 15gün olunca direkt kan vermeyi düşünüyorum 🎀
Ben gitmedim çatlamayı görmek için doktor çağırmadı ama gitmek en güzeli hatta biri burada bana demişti seni çağırmadılar mı diye ☺️
Bunu bende çok duydum ya beni de hiç çağırmadılar. Bizim doktorlar da bir garip ☺️

Merhaba. Bende 15 Ekim’de yaptırdım çatlatma iğnesi. Benim ikinci denemem bu şekilde. İlkinde hemen olacak sandım baya yıkıldım 15gün sonra adet oldum. Hamd olsun sonuçta sağlıklı şekilde adet olmak da önemli. Bizde gün aşırı değerlendirdik. Ama bu defa hiç belirtim yok. Ne hamileliğe ile ilgili ne de adet ile ilgili. Hayırlısı 15gün olunca direkt kan vermeyi düşünüyorum 🎀

Bunu bende çok duydum ya beni de hiç çağırmadılar. Bizim doktorlar da bir garip ☺️
Ben şişkinlik dışında belirti yaşamadım 😂 ben doktorumu seviyorum ya çağırmıyosa var bi bildiği 😂

Ben hala tam olarak regl olamadım kızlar çok az leke geliyor afedersiniz silince o da anlayamıyorum gerçekten 🥺

Merhaba inşallah olmuştur ya çok değişik bir dönem bende 16 ekimde çatlatma iğnesini yaptım bugün 10. günüm bugüne kadar kasıklarımda ara ara kramplar vardı ama onun dışında son 4 gündür alt karın bölgesinde adet sancısı ağrısı yaşıyorum bugün hafifledi 4-5 gündür çok sık idrara çıkıyorum 2 gün öncede gece şiddetli bir ateş basması yaşadım sabaha kadar uyuyamadım bugünde kasığımdan sol bacağıma vuran bir ağrı ve kas ağrıları yaşıyorum ayrıca duphaston kullanıyorum 14. gün test yapmayı düşünüyorum çok acayip bir bekleyiş inşallah tutmuştur ya vücudumda olan her etkiyi belirti sanıyorum ama çok mu erken belirtiler için :110:

Merhaba inşallah olmuştur ya çok değişik bir dönem bende 16 ekimde çatlatma iğnesini yaptım bugün 10. günüm bugüne kadar kasıklarımda ara ara kramplar vardı ama onun dışında son 4 gündür alt karın bölgesinde adet sancısı ağrısı yaşıyorum bugün hafifledi 4-5 gündür çok sık idrara çıkıyorum 2 gün öncede gece şiddetli bir ateş basması yaşadım sabaha kadar uyuyamadım bugünde kasığımdan sol bacağıma vuran bir ağrı ve kas ağrıları yaşıyorum ayrıca duphaston kullanıyorum 14. gün test yapmayı düşünüyorum çok acayip bir bekleyiş inşallah tutmuştur ya vücudumda olan her etkiyi belirti sanıyorum ama çok mu erken belirtiler için :110:
Bence çok çok erken canım. Beklemek harbiden çok zor ama ne yapalım elimiz kolumuz da bağlı biraz o yüzden dayanacağız 🤪 benim ikinci klomen ve ovitrelle deneyimim. Sanıyordum ki hemen hamile kalıcam o işler öyle kolay değilmiş 😅 ilkinde aşırı sıcak basması oldu bende de. 14 gün negatif çıktı testim 15inde de adet oldum. Şimdi ikinciyi oldum ama ne ağrı ne sızı ne ateş hiç bir belirti yok. Zaten pek ümidim de kalmadı yani hevesim kaçtı çocuktan 😅😅 böyle zor olacağını hiç aklıma getirmemiştim 🤭 yine de ne zaman hayırlısı ise Rabbim o zaman nasip eylesin 💓

Bence çok çok erken canım. Beklemek harbiden çok zor ama ne yapalım elimiz kolumuz da bağlı biraz o yüzden dayanacağız 🤪 benim ikinci klomen ve ovitrelle deneyimim. Sanıyordum ki hemen hamile kalıcam o işler öyle kolay değilmiş 😅 ilkinde aşırı sıcak basması oldu bende de. 14 gün negatif çıktı testim 15inde de adet oldum. Şimdi ikinciyi oldum ama ne ağrı ne sızı ne ateş hiç bir belirti yok. Zaten pek ümidim de kalmadı yani hevesim kaçtı çocuktan 😅😅 böyle zor olacağını hiç aklıma getirmemiştim 🤭 yine de ne zaman hayırlısı ise Rabbim o zaman nasip eylesin 💓
Rabbim en kısa zamanda hepimize nasip etsin inşallah 🤲 ümidini kaybetme sende olacak inanıyoruz bizimki zor yolu seçti ama olsun herşey güzel olacak canım 😍👌

Rabbim en kısa zamanda hepimize nasip etsin inşallah 🤲 ümidini kaybetme sende olacak inanıyoruz bizimki zor yolu seçti ama olsun herşey güzel olacak canım 😍👌
Hiç ümidimi kaybetmiş değilim ama heyecanımı kaybettim o kesin :KK56: her şeyin hayırlısını istiyorum Rabbim doğru zamanda nasip eylesin amin:KK16:

Hamile kalma sürecinizi anlatırmısınız benim bu ilk çatlatma ignesiydi ama olmadı
Ben yumurta büyütme ilacı kullandım gonal f iğne sonrasında çatlatma iğnesi oldum doktorumun bugün söylediğine göre çatlatma iğnesinden 36 saat sonra ilişki oluyor ya o zaman tutmuş Allaha şükür iğnenin 12. Günü kan verdim kanda öğrendim sonra kan takibi yapıldı yükselme vardı. Bugün iğnenin 21. Günü kesemizi de gördük Rabbime çok şükür olsun

Yarın çıkabilir diye düşünüyorum bende yaptığımda 7 gün vardı 12. Günüydğ iğnenin. Benim brlirtilerim kasıklarda şişlik oturup kalkarken rahatsız oluyodum bide göğüs ucu hassasiyeti. Şimdi öğrendim rahatladım bugün 15. Günü iğnenin asıl belirtiler şimdi çıkıyo bekleseymiş anlarmışım kendimden ama bekleyemedim ben 😂 kasıklarda ara ara batma ve karıncalanma oluyo kabızlık var şişlik devam akıntı öyle çok yok az
mrb ignemin 4.gunu o belirtiler aynisi bende de var acaba sizde kacinci gun bu belirtiler vardi

X