Çatlatma iğnesi 7. Gün

Yarın çıkabilir diye düşünüyorum bende yaptığımda 7 gün vardı 12. Günüydğ iğnenin. Benim brlirtilerim kasıklarda şişlik oturup kalkarken rahatsız oluyodum bide göğüs ucu hassasiyeti. Şimdi öğrendim rahatladım bugün 15. Günü iğnenin asıl belirtiler şimdi çıkıyo bekleseymiş anlarmışım kendimden ama bekleyemedim ben 😂 kasıklarda ara ara batma ve karıncalanma oluyo kabızlık var şişlik devam akıntı öyle çok yok az
benim bugun 5.gün ve sizinki gibi bendede çok bi beliryi yok. çook hafif şişkinli ve hafiften gögüsucu hassasiyeti var onun dısında çok sıradan gidiyo :KK43:( insallah sizin gibi mutlu son olur benimde

mrb ignemin 4.gunu o belirtiler aynisi bende de var acaba sizde kacinci gun bu belirtiler vardi
Belirti için çok erken batmalar benim 14. Günden sonra oldu şişkinlik ise iğnenin 3. Gününden itibaren. Belirtiler genelde 14. Günden başlıyor bünyeden bünyeye değişiyor da denilebilir

benim bugun 5.gün ve sizinki gibi bendede çok bi beliryi yok. çook hafif şişkinli ve hafiften gögüsucu hassasiyeti var onun dısında çok sıradan gidiyo :KK43:( insallah sizin gibi mutlu son olur benimde
İnşallahh benim tavsiyem böyle 8.9.10. Günde falan idrar testi yapıp moralinizi bozup kafalarınızı karıştırmayın derim 12. Günü kan vermek en doğrusu iğnenin etkisi gitmiş oluyor çünkü veya 14. Gün

Doktora gittim bugün canım pazar gününden beri adetim tam olarak gelmedi. Kist falan yok şükür adet olmayı bekliyorm sonra tedaviye devam inşallah
Benim bugün adetin 3 . Günüydü öğlenden sonra hastaneye gittim tatilmiş bakılamadım pazartesi günü 6. Günü oluyor klomen başlamaz dimi geç oluyor

Benim bugün adetin 3 . Günüydü öğlenden sonra hastaneye gittim tatilmiş bakılamadım pazartesi günü 6. Günü oluyor klomen başlamaz dimi geç oluyor
Yaa onu tam bilmiyorum ama doktorum hep reglinin yoğun olduğu zaman gelmem gerektiğini söylüyor. Tabi yinede belli olmaz doktora ulaşma şansın var ise bir görüş istersen.

Ben 2 ay üst üste çatlatma iğnesi vuruldum o dönemde de ister istemez baya stres yapmıştım ama bir sonraki ay tedavi tamamen bıraktım doktora bile gitmedim tekrardan hatta ilişki tarihlerim yumurtlama dönemimi bile takip etmedim yani biraz daha oluruna bıraktım. Sonucunda da şu an 4 aylık hamileyim. Yani evet iğnenin de faydası olmuştur. Ama dönemde en önemlisi kafa rahatlığı bana demişlerdi de yaşayana kadar inanmıştım. Bence ümidinizi kaybetmeyin ve oluruna bırakın. İnşallah isteyen herkes de bir an önce hamile kalabilir.

X