Çatlatma iğnesi 12. Gün negatif çıktı pozitif olur mu sizce ????

Ben de yaptım negatif bende de ve ilk öatlatma iğnem ve 24-23-22-19-17 mm yumurtalarım oluştuğu halde olmadıysa daha da olmaz heralde ya artık hiç umudum kalmadı benim
Merhaba öncelikle rabbimden umut kesilmez en kısa zamanda hepimizin kalbini ve kucağını evlat sevgisiyle doldursun inşallah demek istiyorum günleri sayarken saymaya iğneyi yaptığınız günden mi başlıyorsunuz çatlamanın olduğu günden mi ?

İğne yapıldıktan 36 saat sonra ama biz genelde iğne gününü de hesaplıyoruz garanti olsun diye

Ben de yaptım negatif bende de ve ilk öatlatma iğnem ve 24-23-22-19-17 mm yumurtalarım oluştuğu halde olmadıysa daha da olmaz heralde ya artık hiç umudum kalmadı benim
Maşallah kaç yumurtan var öyle sende ikiz tutma oranı yüksek desene benim iki tane büyümüştü klomenle biri 19 diğeri 16 ama bunlar yetersizdi galiba ki kist oldu

15. Güne kadar yolu var ovülasyon testiyle takip ettiniz mi hiç bu şekilde hamile kalan çok var özellikle pkoslu kişiler
Bakıyorum ama herhangi bir koyulaşma yok henüz. Geç döllenme olamaz diye düşünüyorum. 18inde iğne vuruldum. 19-20 değerlendirdik. 21inde doktora gittiğimde çatlamış dedi o günü de değerlendirdik. Bakalım inşallah kan sonucunu bekliyorum şuan

Kan sonucu negatif 1.20den küçük çıkmış. Bundan sonrası için de pek yükseleceğini sanmıyorum

Benimde 13.günüm bugün ve ben de 18 mayısta iğneyi oldum 19-20-21 ve 23-24 mayısı değerlendirdim ama olmadı yani yok bence çünkü bugün sabahta ilk idrarla test yaptım yok yine negatif zaten olanların hepsinde 12.günden pozitifi görmüşler
Kan sonucu negatif 1.20den küçük çıkmış. Bundan sonrası için de pek yükseleceğini sanmıyorum
üzülme bence belli olmuo adet olmadığın her an umut var

Bakalım inşallah öyle olur

Sonuç ne çıktı acaba kan vermedin mi?

Canım ne yaptın durum ne ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…