Çatlatma iğnesi 12. Gün negatif çıktı pozitif olur mu sizce ????

Mevamerve

Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2023
40
11
29
Kızlar çatlatma iğnesi vuruldum idrar testi ile takip ettim iğnenin etkisi 10 gün gitti 11 gün negatif oldu. 12 gündeyim şu an test yaptım yine negatif sizce pozitife dönme ihtimali var mı böyle bir durum yaşayan var mı negatif çıkıp da pozitifi gören var mı Bir de belirtileriniz neler lütfen yardımcı olun.

Benim10. Gün negatıf11. Gün pozitif idi ama bünyeler farklı yarın yenıden yap umarım seninle

12.gundeyim sabah idrarı ile yaptım negatif. Çok üzgünüm
Sonucunuz ne çıktı tekrar test yaptınız mu? Bende beklemedeyim klonun+ovitrella ve soğan suyu kullandım iğneden sonraki 16. Günüm 2 gğn önce test yaptım negatif ama beklemedeyim sizin sonuç ne oldu?

Sonucunuz ne çıktı tekrar test yaptınız mu? Bende beklemedeyim klonun+ovitrella ve soğan suyu kullandım iğneden sonraki 16. Günüm 2 gğn önce test yaptım negatif ama beklemedeyim sizin sonuç ne oldu?
Sizde son durum nedir gebe misiniz

Maalesef kist oluştu bende şuan onun tedavisine başlayacam yumurtam çatlamamış ve soğan suyuna başlayacam
Merhaba ben 14 mayısta çatlatma iğnesi oldum bugün test yaptım ben mi görüyorum sadece acaba test mi yanlış bi bakarmısınız

Eklentiler

• IMG_0997.jpeg
    110,9 KB · Görüntüleme: 310
Merhaba ben 14 mayısta çatlatma iğnesi oldum bugün test yaptım ben mi görüyorum sadece acaba test mi yanlış bi bakarmısınız
Gebesiniz canım iğnenin 12. Günü belli oluyor geç döllenmeyse 15 16 sizin 15 gün olmuş yaaa ne güzel bir tablo çok mutlu olun ama içiniz rahat değilse bir test daha yaptın ilk idrarda

Baya gebesiniz bence hayırlı olsun nasıl belirtinüz, birsey var mıydı benim 12.gün test yaptım ama cıkmadı
Hiçbirbelirtim yok canım hatta hala korkuyorum acaba iğne etkisi mi diye iki tane erken bir tane normal gebelik testi yaptım.Burda biri ben 15.gün net sonuç aldım yazınca yapım ya dedim bir iki güne hasta olurum zaten diye düşünüp yaptım testi yaptıktan sonra koydum ve kronometre açtım 2.dakika dedim bakayım bi baktım silik ben yanlış görüyorum galiba dedim o kadar ümitsiz yaptım ki hiç ümidim yoktu yani kan testi vereceğim öyle inanırım heralde

Ya hiç korkmayın benim ilk gebeliğim de belirtisizdi ama bunda cok sancım var o yüzden sormak istedim hadi güzel, sonıçşar alırsınız inş ganme0509

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…