Çatlatma iğnesi 12. Gün negatif çıktı pozitif olur mu sizce ????

Benim de bugün 12. Günüm 3 yumurta olgunlaşmıştı pco veya başka hiçbir sorun yoktu ilk defa kullandım ilaç ve iğneyi. çok ümitlydim. Daha önce düşük yapmıştım 1 yıl oldu eşim elimi hiçbir şeye sürdürmüyordu belki hamilesin ağır kaldırma yürüme dikkat et yine düştük falan olur diyordu sürekli en çok ona üzülüyorum zaten.. dün ilk defa HCG testi yaptım ve pozitifti bir taraftan iğne etkisi diye kendimi avuturken diğer taraftan aşırı mutlu ve heyecanlıydım ya iğneden değilse diye. Kasık ağrılarım ve kremsi bir akıntım vardı. Bugün bir heyecanla tekrar yaptım negatif.. Dünyam başıma yıkıldı yine. Nasıl zor bir süreçtir nasıl bir sınavdır bu kadar çocuk isterken her ay hüsrana uğramak..
Anlattıklarını o kadar iyi anlıyorum ki her ay bende aynı şeyi yaşıyorum bugün iğnenin 15.günü regl oldum umarım sen olmazsın 😭

Anlattıklarını o kadar iyi anlıyorum ki her ay bende aynı şeyi yaşıyorum bugün iğnenin 15.günü regl oldum umarım sen olmazsın 😭
Büyük ihtimalle ben de olurum bugün yarın çünkü adet belirtilerim başladı. Bir sonraki ay da hsg çekilecek artık onu planlamaya başladım 😥 bu ilaç çok yumurta geliştiriyor ya şimdi adetle hepsi birden atılacak her zamankinden daha ağrılı ya da kanamalı oluyor mu acaba ? Benim normalde çok ağrılı geçiyor bazen hastanelik oluyorum korku sardı beni 😭

Büyük ihtimalle ben de olurum bugün yarın çünkü adet belirtilerim başladı. Bir sonraki ay da hsg çekilecek artık onu planlamaya başladım 😥 bu ilaç çok yumurta geliştiriyor ya şimdi adetle hepsi birden atılacak her zamankinden daha ağrılı ya da kanamalı oluyor mu acaba ? Benim normalde çok ağrılı geçiyor bazen hastanelik oluyorum korku sardı beni 😭
Benim ilk kullandığım ay reglm cok sancılı olmuştu agrı kesicilerle geçmeyen bi ağrı çikolata kisti olmuştum 55mm sonraki ay kontrolde kendiliğinden 20mm düştüğünü öğrendim
Şimdi reglm camur gibi ve cok az söktürmek için soğan suyu içiyorum ama korkuyorum tekrar kist olacak diye

Benim ilk kullandığım ay reglm cok sancılı olmuştu agrı kesicilerle geçmeyen bi ağrı çikolata kisti olmuştum 55mm sonraki ay kontrolde kendiliğinden 20mm düştüğünü öğrendim
Şimdi reglm camur gibi ve cok az söktürmek için soğan suyu içiyorum ama korkuyorum tekrar kist olacak diye
Benim de ağrılı olacak gibi test negatife döndüğünden beri felaket ağrım var daha başlamadan 😔

Ben soğan suyu içerken kistim olmuştu bu arada 4 gün adet gecikmemden sonra bugün oldum pazartesi doktora gidecem bakalım ne diyecek

Ben soğan suyu içerken kistim olmuştu bu arada 4 gün adet gecikmemden sonra bugün oldum pazartesi doktora gidecem bakalım ne diyecek
Sogan suyu içemedim bir kez içtim sadece ama bu regl de cok kötü oldu ağrı kesicilerle geçmedi ağrıdan bayıldım kustum acillik oldum kistim 7mm büyümüş
Ben cocuk istedikçe sanki işler sarpa sarıyor gibi hissediyorum

X