Çatlatma iğnesi 12. Gün negatif çıktı pozitif olur mu sizce ????

gülüm şeye dikkat etmedim açıkçası. hiçbir belirti yoktu kaşık ağrım göğüs ağrım hiçbir şekilde hatta akıntımdan dolayı kesin olmadı dedim. Yani o yüzdende test yapmadım açıkçası sadece bugün uyandığımda krem ucum hassaslaşmıştı. Bide çok afedersin gazım çok fazlaydı hep reglden önce olduğu için pek yormadım burda gezinirken biri 15.gün yaptığını ve kesin sonuç olucagını benimde yapmamı söyledi aslında ben haftasonuna kadar bekleyecektim o öyle deyince en fazla yine tek çizgi görürüm dedim çünkü gerçekten hiç ümidim yoktu .Ama Allah vereceği vakti biliyormuş umarım almaz sağlıkla kucağıma almamı nasip eder ve isteyen herkese hayırlısıyla nasip eder biraz uzun oldu galiba canım kusura bakma

Benimde bugün 11.günüm test yapmalımıyım acaba yoksa 14.günü mü beklemeliyim
Çok kararsızım çünkü tatildeyim biran önce öğrenip ona göre hareket etmek istiyorum sanırım o yüzden

Bir de benim inanılmaz bir kasık ağrım var göğüslerimde çok şişti ve acıyor baya baya acıma ama bu sızı gibi uçları

Benimde bugün 11.günüm test yapmalımıyım acaba yoksa 14.günü mü beklemeliyim
Çok kararsızım çünkü tatildeyim biran önce öğrenip ona göre hareket etmek istiyorum sanırım o yüzden

Sanırım iğnenin etkisi geçmiş ama umarım 2-3 gün sonra pozitife döner
11.gün negatif olup sonra pozitif gören var mı acaba

Eklentiler

• IMG_6616.jpeg
    127,5 KB · Görüntüleme: 187
11.gün çok erken ben sadece 15.gün yaptım hatta dayanabilirsen 16 17 . Günler yap daha kesin sonuçlar öğrenirsin

Belirtin varmıydı peki benim inanılmaz kasık ağrım başladı 10.günden beri ve göğüslerimin ucu sızlıyo ve çok çok az şişler ama kasığım beni bitirdi belime vuruyor ağrısı

Belirtin varmıydı peki benim inanılmaz kasık ağrım başladı 10.günden beri ve göğüslerimin ucu sızlıyo ve çok çok az şişler ama kasığım beni bitirdi belime vuruyor ağrısı
Ben 10.gün şiddetli kaşık ağrısı çektim ama ben yerleşme olduğunu düşünmedim dedim kesin yeni çatlıyor yumurtam dedim onun haricinden sadece dünden beri meme ucu hassasiyetim var ara ara hasta olacakmışım gibi ağrım devam ediyor

Yok hiç uzun olmadı gayet güzel şeyler söylemişsiniz rabbim sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayı nasip eder inşallah bizim içinde dua edin evet genelde belirtiler adetle aynıydı bende test yapıyordum negatif ama belirtiler birebir aynı sonuç kistim oldu

Bu belirtilerin aynısı bende de vardı hatta testim de aynen bu şekilde çıkıyordu asla umudunuzu kaybetmenizi istemem ama ben son ana kadar da gebelik var diyordum meğerse kistim oluşmuş soğan suyuna rağmen siz erken yaptınız bir kaç gğn daha bekleyin ama dayanamazsanız bir kan verin isterseniz en iyi sonuç o çünkü bizimle de paylaşmayı unutmayın inşallah vardır rabbim inşallah yüzünüzü güldürür
Sanırım iğnenin etkisi geçmiş ama umarım 2-3 gün sonra pozitife döner
11.gün negatif olup sonra pozitif gören var mı acaba

Merhabalar.
18 Mayıs’ta çatlatma iğnesi vurundum. Takip eden 3 günü değerlendirdik. İğnenin 7. Gününde idrar testi silik, 9. Günde tamamen negatifti. İğnenin etkisinin geçtiğini düşünüyorum.
Ayın 19undan başlayarak hala devam eden göğüs hassasiyetim, yoğun kasık ağrım ve baş dönmem var.
Herhangi bir sorun olabilir mi ? Doktora görünmeli miyim ? Yoksa gebelik ihtimali yüksek midir ?

Bende hiç ağrı yoktu ama okuduğum forumlarda bir çoğunda ağrı olduğunu okumuştum canım istersen bekle pazartesi günü bir idrar erken gebelik testi yap sonuca göre kan verirsin ben öyle yaptım

Canım inan inan o kadar Ummadığın anda geliyor ki benim test yapışımım keşke videoya alsaydım yani atabilseydim o kadar umutsuz o kadar şeydim ki yani hiçbir umudum yoktu hiçbir belirtim yoktu buradaki bütün her şeyi okuyordum Şuram ağrıyor buram ağrıyor şöyle akıntım var böyle akıntım var göğüs Ağrımdan duramıyorum da şöyle emin ol 15. güne kadar ben de hiçbir şekilde göğüs ağrısı olmadı sadece onuncu gün kaşık ağrısı çekmiştim onu da herhalde dedim şimdi çatladı yani umarım en kısa zamanda sana da nasip eder Allah’ım hiç ummadığı anda geliyor gerçekten

Bende hiç ağrı yoktu ama okuduğum forumlarda bir çoğunda ağrı olduğunu okumuştum canım istersen bekle pazartesi günü bir idrar erken gebelik testi yap sonuca göre kan verirsin ben öyle yaptım
Pazar yada pazartesi direk kan veririm diye düşünüyorum. Tam 15 16. Güne denk geliyor. Çok teşekkür ederim

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Ben de tam 18 Mayısta iğnemi oldum ve bugün sabah 6’da ilk idrarla testim negatifti ki dünde negatifti ama bugün 11.gün akşam yaptığım test silik çıktı ama kasık ağrım bel ağrım ve dünden beri göğüs ucum inanılmaz acıyor ve benimde oturup kalkarken başım dönüyor

Erken gebelik testi miydi akşam yaptığın acaba ? Pazara kadar nasıl sabredebilirim bilmiyorum hem ağrı hem heyecan.

Erken gebelik testi miydi akşam yaptığın acaba ? Pazara kadar nasıl sabredebilirim bilmiyorum hem ağrı hem heyecan.

Ay hem de nasıl dayanıcam bilmiyorum ben de
Sabah ilk idrarla yaptığım en iyi erken gebelik testi predictor (pembe olan) yaptım negatif çıktı akşamki testimi de sıradan bi kaset test ile yaptım
Yarın sabah ilk idrarla yine kaset test yapıcam bakalım ne olacak
Nasıl bi ağrın var senin

Ayyy inşallah gebesindir şimdi ne heyecan sarıyordur seni çok güzel bir duygu bu süreçte nelere dikkat ettin bende çatlatma iğnesi yaptım ama bende kist oldu hemde soğan suyuna rağmen ve tsh hormonum yükselmişti çok şükür doktor düştü dedi

Hiçbirşeye dikkat etmedim valla sadece ilaçlarımı düzenli aldım ama yarın sabah ve cuma sabah yapacağım testlerde belli olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…