Çatlatma iğnesi 12. Gün negatif çıktı pozitif olur mu sizce ????

Kavga sebbeimizi duysanız haklısın dersin aman boş verin çatlatmadan önceki gunubdegelrndiridik birde doktorun dediği gün olmadı da sonraki gün oldu ama testim negatif çıktı erken gebelik testi. 5 gün var
Çatlamadan önceki gün değerlendirildiyse ertesi günü değerlendirmeye gerek yok bir sonraki gün olur doktorumuz bize öyle söylemişti ama tabi yapılsa da iyi. Ayyy mutlaka haber ver kesin bekliyorum inşallah bir mucize olur daha erken strese girme sakın

Ay inşallah sağ olun dizede inşallah mucize olur. Sizde haber edin bana hemen hemen yakın adet tarihimiz bugün 4 gün kaldı fakat genlde erken olurum bir iki gün. Tek fark adetten 8.9 10 gün önce müthiş göğüs ahirim olurdu adet belirtisi olrak şimdi tık yok sikiyorum yine yok ben her ay o ağrıyı çekerdim normalde birde benim uyku problemim var egceleri yatamiyorum. Son 1 haftadır çok uykum geliyor erkenden yatıyorum sabah zor uyanıyorum.. başka bir şey yok

Birde buraya çok giremiyirum imstgramdan yazar mısınız @bedenegitimi.ogretmenii instgram adım

Merhaba 4 yumurta büyümüştü her biri ortalama 20mm civarı ovitrellenin;
5.günü pozitif
6.günü negatif
Bugün 10.gün yine negatif burdan pozitife dönme şansı var mı sizce hiç belirtim yok umudumu yitirmek istemiyorum

Evet var 14 günü yapmanız gerekiyor testi 13 kadar negatif çıkıyor genelde bazılarının 13 günüde pozitif görüyormuş ama kişiden kişiye değişiyor siz 14 günü yapn test. Varsa çıkar yoksa da 14.15 günü adet olunuyor zaten

Cevap için cok teşekkür ederim
Şimdi doktordan geldim yumurtalıkların catlamış güzel beklicez tutup tutmadıgını dedi
Ama rahim kalınlığı 6.98mm oldugu için çok ihtimal vermiyorum dedi

Himm sonuç ne oldu
İğne gününü sayarsam bugün 13.gün negatif
Bu kadar uzun süre negatif gördüğüme göre daha pozitife dönmez sanırım ovulasyonlarda negatif benim artık umudum kalmadı psikolojik olarak cok kötüyüm bundan baska bir şey düşünemiyorumm

13 gün negatif görüp 14.15 gün pozitif olan var bekle bir iki gün daha zaten hemile değilsen adet olursun dediğim günlerde test yapma artık. Benimde 2 gün gecikmem var hep negatif testler

13 gün negatif görüp 14.15 gün pozitif olan var bekle bir iki gün daha zaten hemile değilsen adet olursun dediğim günlerde test yapma artık. Benimde 2 gün gecikmem var hep negatif testler
İnşallah ikimizinde geç döllenmedir de hamileyizdir haber ver sende sonucu

Merhaba canım, primolut N aslında adet geciktirmek veya olmayan adeti getirmek için kullanılıyor. Gebe kalmaya yardımcı veya engel bir özelliğe sahip değil diye biliyorum

Benim de bugün 12. Günüm 3 yumurta olgunlaşmıştı pco veya başka hiçbir sorun yoktu ilk defa kullandım ilaç ve iğneyi. çok ümitlydim. Daha önce düşük yapmıştım 1 yıl oldu eşim elimi hiçbir şeye sürdürmüyordu belki hamilesin ağır kaldırma yürüme dikkat et yine düştük falan olur diyordu sürekli en çok ona üzülüyorum zaten.. dün ilk defa HCG testi yaptım ve pozitifti bir taraftan iğne etkisi diye kendimi avuturken diğer taraftan aşırı mutlu ve heyecanlıydım ya iğneden değilse diye. Kasık ağrılarım ve kremsi bir akıntım vardı. Bugün bir heyecanla tekrar yaptım negatif.. Dünyam başıma yıkıldı yine. Nasıl zor bir süreçtir nasıl bir sınavdır bu kadar çocuk isterken her ay hüsrana uğramak..

Çok zor bir süreç rabbim tüm gebe kalmak isteyenlere yardım etsin herkese müjdeli haberi versin inşallah. Şuan çok erken bence gecikmeyi bekleyin ve siz daha yenisiniz ben bu süreci her ay yaşıyorum maalesef

Çok zor bir süreç rabbim tüm gebe kalmak isteyenlere yardım etsin herkese müjdeli haberi versin inşallah. Şuan çok erken bence gecikmeyi bekleyin ve siz daha yenisiniz ben bu süreci her ay yaşıyorum maalesef
Negatifi gördükten sonra resmen adet belirtilerim başladı zaten normalde de yumurtlama takibi yapıyordum yumurtlamadan 10 12 gün sonra adet başlıyordu muhtemelen başlamak üzere. Ben de hiç yeni degilim malesef. 2 yıldır evliyim ve anne olamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…