Çatlaklar Çatlaklar İçin Çözüm Önerisi Olan Var Mı?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
arkadaşlar mrb,
benimde belimde popomda ve sağ iç bacağımda çatlaklar var. bi ara kilo alıp vermiştim o zaman oluştular. şimdi bir estetisyenin tavsiyesi üzerine liearac jel kullanmaya başladım. çatlaklarıma ve hatta çatlamayan bölgelerime de sürüyorum. spor yapıyorum çünkü daha fazla oluşmasın diye. eczaneden alırken eczacı bayanda kendisinin hamilelikte kullandığını ve ççok memnun kaldığını söyledi. bakalım daha 4gün oldu başlayalı. her gün düzenli sürüyorum. bakalım 1ay sonra nasıl olacak. gelişmeleri yazarım.
birde bu liearacın ampülleri varmış. daha etkili diyorlar. onlarıda önümüzdeki hafta alıp denicem. iyi veya kötü sonuçları yazarım.
herkese iyi günler...

Merakla bekliyorum sonuçları.Bu arada cilt yapın nasıl kurumu,yağlı mı?Benim çok kuru şimdilik bebek yağı kullanıyorum nemlendirmek için ama çatlaklarım var,lireac bende istiyorum almak ama kararsız kaldım.:uhm:
Bu arada çatlaklar kaç yıllık ya da aylık?

Çatlaklar yaklaşık 10 senedir orda olduğu için artık beyazlamıştı tabii yani tamamen ölü doku olmuştu.Türk lirası ile bana bir şişe 50 lira civarı maaliyeti oldu canım ama ben 2 seans kullandım sizin ihtiyacınıza göre artabilir...

Ben bu başlığı açtım canım...Burada arkadaşları bilgilendirmeye çalışıyorum...

http://www.kadinlarkulubu.com/catlaklar-nedenleri-cozumleri/292640-catlaklar-icin-onerionemli.html

mrb çatlakların ne kadar yayılmış durumdaydıı ve 1.seanstan kastın sadece bir defa sürmek mi?birde yanlış anlama olaya inanmamak yada eleştirmek değilde aklıma takılan bukadar çatlaklarından şikayetçi kadınlar varken nasıl bunu hala fark edememişler onu anlmadım.diğer bir sorum ise nivea my silhouette kullanmışsın işe yarıyormu gerçekten??tşkrler şimdiden

mrb çatlakların ne kadar yayılmış durumdaydıı ve 1.seanstan kastın sadece bir defa sürmek mi?birde yanlış anlama olaya inanmamak yada eleştirmek değilde aklıma takılan bukadar çatlaklarından şikayetçi kadınlar varken nasıl bunu hala fark edememişler onu anlmadım.diğer bir sorum ise nivea my silhouette kullanmışsın işe yarıyormu gerçekten??tşkrler şimdiden

Bahsettiğiniz işlem nedir arkadaşlar?

bende dün başladım yapmaya ve bugün 2. günüm geçerse çok duacı olacağım size
bende çıtı pıtıyım ama boy uzamasından oldu malesefki
bıgün ikinci kez uyguladım süper bir yumuşaklık veriyo
sonuçları yazıcam

Ben dün bu küre basladım arkadaslar.Avon satıcısıyım avonun catlak kremini aldım.Sonra üç kaşık türk kahvesini bir kaba koydum içinbe bir limon sıktım.Bunu lapa haline getirdim çatlaklarımın üstüne sürdüm,ve masaj yapmaya basladım. Ayrıca avonun 7.50 tl bır masaj aletı var, onunla da masaj yaptm harika oldu 5 dakkika sonra yıkadım 2 gün yap bir gün ara ver seklınde su an denemeye devam ediyorum gelişmeleri yazarım benim çok eski çatlaklarım nerdeyse ergenlikten kalma beyaz beyaz bakalım neler olucak

Hani 2 gün yap bir gün dinledir dedim ya o günde avonun çatlak kremini sürücem bakalım umarım bu emeklerimizin sonunda yüzümüz güler :)

ellora die bi markanın çatlak için kremi var bilmiyorum deneyen var mı ama çok iyi oldugunu duydum akadaşım satış temsilcisi söledim getrtçek bana sanırım 6ay düzenli kullanmak gerekiyomuş dogum çatlaklarına bile iyi geliyomuş kızlar benm popoda var belrgin beyaz çatlaklar onlara denicem paylaşırım sizlerle de inş iyi gelir

blue oceanın çatlak kremi var son derece etkili bir ürün doğum sonrası oluşan çatlakları bile ortadan kaldırıyor...delikafadulden

çatlak için kakao yağı kullanabilirsiniz kırmızı olan çatlaklarda yani yeniçatlaklarda çok etkili aktardan alıp sürücekseiniz işlenmemiş kakao yağı olucak beyaz sabub gibidir elinizle ısıtıp eriterek bölgeye sürülür

kızlar çatlaklar için banyo yapıcağınız zamn sıcak sudan kaçının soğuk su ile duş alın ve kese yapın bu kan hücrelerini harekete geçirecek ve hücreler yenilenecek.kese yaparken mutlaka kayısı sabununu alın aktarlada bulunmakta 3 ytl.bu kolay bir şekilde soyulmasını sağlar.sonraki adım güzelce atkestanesi yağını bölgeniz kızarana kadar masaj yapmanız kolay gelsinnnn:)

arkadaşlar bende kahve-limon yapıorum yaklaşık bi ay oldu ve renkleri soluklaşmaya başladı benim çatlaklakarım ergenlikten kalma yaklaşık 10 yılıdr benimlelerdi ve şimdi hem cildim pamuk gibi yumuşacık hemde renginde baya bi soluklaşma var tabiki 10 yıldır olan çatlakların bi anda geçmesi imkansız ama geçiceği kesin diebilirm yeni oluşan çatlaklarım yok oldu tavsiye ederim

slm ben suan catlaklarin ne durumda onu ögrenmek istiyrm aradan baya zaman gecmis. nsl yok oldularmi?

kızlar çatlaklar için banyo yapıcağınız zamn sıcak sudan kaçının soğuk su ile duş alın ve kese yapın bu kan hücrelerini harekete geçirecek ve hücreler yenilenecek.kese yaparken mutlaka kayısı sabununu alın aktarlada bulunmakta 3 ytl.bu kolay bir şekilde soyulmasını sağlar.sonraki adım güzelce atkestanesi yağını bölgeniz kızarana kadar masaj yapmanız kolay gelsinnnn:)

merhaba. faydasi oluyomu, gideriyomu catlaklari?

acnelyse madecassol derim başka bişey demem..kızlar bnde çok umutsuzdum ve çok moralim bozuluyordu çatlaklarım yüzünden ve bende 12-13 yıldır varlar..bildiğin yarık şeklinde sedef seder...dayandım acnelyse madecassole..kaşındı soyuldu kabardı yandı kaç gün..haftada 2-3 gün ara vermek zorunda kaldım..ama değdi ya...baya azaldı...bazıları belli bile olmuyo..okdr mutluyum kiiiiiiiii...

X