Çatlaklar Çatlaklar İçin Çözüm Önerisi Olan Var Mı?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
arkadaşlar peki denize giderken çatlakları nasıl kapatabiliriz ama öyle krem falan deilde ewde fondötenle kapatılabilr mi?çünkü bu halimle giremiyorum denize.millete bakıyorum vücutları çok düzgün bende utanıyorum.ne yapabilirim?

vücut için fondotenler var çatlakları kapatan bir fondoten internette araştır bulursun ben inceledim bir ara suya falanda dayanıklı

ya mümkün mü böle bişey.. denizden çıkcaksın kurulancaksın bi bakcaksın havlun leeeeş. kumlar su vs. hep çıkartır yani. onu mu gözliceksin devamlı. boşverin takmayın siz takmazsanız hiçkimse takmaz...

denemeden bazı şeyler için kesin yorum yapmayın lütfen mümkün yada değil mükünmüş ki yapmışlar suyla çıkmayan özel fondotenler kendi losyonları var çıkarmak için yara yanık izlerini bile kapatıyorlar araştırmak isteyen bence araştırsn

denemeden bazı şeyler için kesin yorum yapmayın lütfen mümkün yada değil mükünmüş ki yapmışlar suyla çıkmayan özel fondotenler kendi losyonları var çıkarmak için yara yanık izlerini bile kapatıyorlar araştırmak isteyen bence araştırsn

pardon??? denemediğimi nereden çıkarıyorsun???? sadece mümkün olan şeyleri mi yapıyorlar sanki? Etraf işe yaramayan 50 bin çeşit krem fondöten zart zurt para tuzağıyla doluyken mümkünmüş ki yapmışlar demen sadece ''KOMİK'' onlar yaptı diye kesin işe yarayacak bu fondötenler diye bir şey mi var?? Ayrıca kullandım ki kesin yorum yapıyorum, kesin yorumumu da yaparım buna da kimse karışamaz.

kızlar madecessol ve acnelyse ise yarıyo karıstırıp uyguladı gobegideki kırmızı catlak gecti baya daha1 hafta bile olmadı ama 12 yasımdan beri benle olan popodakiler gecmez heralda onlar hep beyazdı tavsiye ederim

kızlar madecessol ve acnelyse ise yarıyo karıstırıp uyguladım gobegideki kırmızı catlak gecti baya daha1 hafta bile olmadı ama 12 yasımdan beri benle olan popomdakiler gecmez heralde onlar hep beyazdı tavsiye ederim

ya ben 17 yaşındayım ve hayatım boyunca hep zayıftım..normal bile değil "zayıf" oldum hep...ama 2 sene önce falan kalça ve bacaklarımın kalça hizası çatladı..kalçamda kısa kısa ve cok miktarda...bacagımda ise uzun ve kalcaya göre daha az miktarda...fakat okudum konuları sizinkileri ama sizin önce pembe mor snra beyaz olmş..ama bnm direkt beyaz olarak catladı :S ve beyaz olanlara care yok gibi birşey denmiş bircok yerde...ben de gecmelerini istiyorum ama ne yapacagımı sasırdm cok fazla sey söylenmiş kremler, yaglar vs...sizce direkt beyaz olarak cıkan catlaklar için hangisini kullanmalıyım?...lütfen yardm edin...1.70 civarında boyum var 47 kiloyum..manken gibi kız derler ama şu catlaklarım yuzunden bikini giymek istemiyorum yaa :KK43::KK43:

yha sen çook zayıfmışsın.ben 13 yasındayım we 50 kiloyum boyumda 1.65 ama benmde seninki gibi çatlaklarım war.ama kırmızı benmkilr.bide benm diz kapağımın arkasındada war.bende su anda bi krem kullanıyorum ama çok ise yaramıo.deniz falan sorn diil benim için okula gidrken çok belli olmasın yeter bana ama ben artk söyle düsünüorum herkez mükemmel deildr.herkezin bi kusuru wardr.o yüzdn millet okulda weya denizde gelip senn bacagını santim santim incelemicek.artk böyle düsünüorm.belki internette fln okumussundr o çok ünlü kisilern bacaklarını görmüo musn her yeri selülitli yani onlarda bile war wede gayet rahat bi sekilde denize girebiliolr.o yüzdn çok kafana takma.hem kafamıza çok takınca dahada artıyo daha kötü oluo.çok kafana takma o yüzden.

akdeniz07 ya sahi çok haklısın mesela ablamda da vardı biara o hiç takmaz gerçekten de ve bana da dert ettiğin şeye bak gibi tepki verirdi aradan yıllar geçti benimkiler çoğaldı onunkiler azaldı valla -tatlicadiarzu-

Cpriolo gerçekten şaşırdım ben de bu çatlakları kilodan oluşuyor zannediyordum ama demekki ergenlikte oluyomuş ben de 18 yaşındayım 17 yaşındayken bende de göğüslerimde oluştu hatta yeni farkettim biraz da sağ bacağımın arkasında varmış :KK43:( o zamnlar biraz kilo almıştım ama çatlak oluşturacak kadar değildi 3-4 kilo off:KK43:
Galiba seninki boy uzamasından olmuş önceki yorumlarda vardı boy uzamasından felan da oluyomuş.(benimkilerde hep beyazdı:KK43: )
Vala çok dert etmemeye çalışıyorum ne sorunlar var.Sadece daha fazla olmasın diye keseliyorum ve sıcak sudan sonra soğukla yıkıyorum tüm vucudumu bi de spor yapıyorum.

bencede çok takmamak lazım.ne kadar kötü seyler oluo.allah'a sükretmek lazım.en azından daha kötü bi seyimiz yok.

kızlar bi yerde çatlakla ilgili yeni bişeyler okudum ve mantıklı geldi tek sebebi hormonlarmış,hormonlarda oluşan dalgalanmalar. bizim gibi şansız kadınlarda da olan bu etkinlik daha zararlı olup esnek liflere yani cilde zarar veriyomuş sonuçdada bu çatlaklar oluşuyomuş ve malesef onarılması en güç şey ciltteki bu esnek liflermiş.
yani hormon salgısında problem içindeki bi madde özelikle bu çatlamaya neden oluyomuş hatta deney yapmışlar o maddeyi dışardan fazla vermişler ve gerçekten çatlamalara neden olmuş,yani anlaşılan hormon etkinliği böyle olan sürekli çatlayıp duruyo hamilelikde de hormonlarda oynama en fazla olduğu için çoğu kadın bu dönemde çatlıyo demekki of of napıcaz bilmem yatkınlık varsa demek hayat boyu böyle çatlıycaz ...

valla 36 bedenimm 90 kalça bel 60... 75 benden göğüslerimde bile çatlak var... lisede hormon düzenleyici olarak diana 35 doğum kontrol hapı verdiler..tam gelişme çağımdı boyumu uzattı 12 kilo aldım sonra ilacı bırakınca geri verdim.6ay sonra tekrar kullanmamı istedi doktor tekrar kilo aldım ilacı bırakınca verdim...sonra bir kez daha aynı şekilde...

şimdi ise bbacaklarım belim gögüslerim çatlak içinde... birazda genetik sıkı etli insanlarda olmuyor... ama kilo alıp vermediğin sürece ve bol miktarda sıvı mevya tükettiğin zaman olacağını sanmıyorum ... dengeli beslenmek ve yeşill çay şart...

kuLLandıkLarım etki etti size daha net biLgi vericem şimdi arkadaşLar
üzüntüden zaten bikaç kiLo werdm normaLde harita gbi oLmam gerekrdi:lepi:

portakal yağı,jojoba yağı,kakao yağı,kayısı yağı,susam yağı,çok az badem yağı(tüylenme yapabilir) bunları ısıtarak ve masaj yaparak sürün. bunun dışında meyva yağları da koyabilirsiniz başka ama jojoba we kakao mutlaka olsun diğerleri değişebilir zewke göre alerjisi flan olanlar için başka meywa yağları alternatif olabilir

nivea my silhuette kullandım bide,masaj yaparak yedirdim jelatinle bi saat bekletenlerde varmış ama ben vücudun hava almadığını düşünüyorum bide sıkarsan iyice çatlar bence (bel tarafı lastikli etekler giyerdim bi zamanlar onlarında belimde çatlak yaptığını farkettim)
yine nivea sıkılaştırıcı duş jeli kullandım,bide gerçek kayısı sabunu (annem bunu saçları için kullanmış yanlışlıkla önceden iki kez yıkamasına rağmen saçlarından resmen kirler akmış anlamadım ne bereketli şeymiş şutarafagitti )
aşırı bi hırs yapmadım fırsat buldukça kullandım önce nivea my silhuette sonra yağ kullandım (niveayı yedirmek daha kolay o yüzden )

benim çatlaklarım beyaz 6 yıllık falan yok etmedi ama sıkılaştırdıkça görünümünü azalttı yeni çatlakları geçirdi devam ettikçe beyazlarında gidiceğne inanıyorum çünkü öyle bişey kullanıp bırakmakla olmaz bu tür bakımları hayat tarzı yapmak gerek ben zamanında pek ilgilenmedim kendimle ama toparliycağma inanıyorum

merhaba..20 yaşndayım ve göğsümdeki çatlaklardan şikayetçiyim..uzun zamandır var artık bir tedavi uygulamak istiyorum önerilerinizi bekliyorum...

benim bacaklarımın arkasında yaklaşık bir seneyi geçkin sivilce izleri vardı biarada gözüme pudra takıldı pudra sürdüm baktım fena değil bütün vücuduma sürer oldum ara ara sanki çatlakları kapıyor biraz gibi :)deneyen varmıki aranızda?

ya Lierac kremi hamilelik döneminde çatlakları önlemek içinmiş ampülüde varmış hatta çatlak oluşumunda onu öneriyorlarmış ama hamilelik dönemi içinmiş dediğim gibi yani sorduğumda bu kremin sana pek bir faydası olacağını düşünmüyorum dedi satıcı bayan :KK43: napıcam ben bu çatlakları

X