Çatlaklar Çatlaklar İçin Çözüm Önerisi Olan Var Mı?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
arkadaşım ya ben izmirde oturuyorum sen ne kadara aldın kargoyla falan bana gönderir mi acaba aktar?

kargo işini bilemicem doğrusu.kutusu 20 tl.çok küçük bi kutu yalnız bu.durumu daha acil olanlara akşam kremini sabahsa gene kendi yaptığı yağı öneriyo.bende 3 ay olmadan büyük etkiler gösterdi fakat benimkiler çok yeni çatlaklardı zaten.beyazlamış olanalr için aynı etkiyi yaparmı bilmiyorum.gerçi kendisi yapar die iddia edio ama 8-9 ay falan kullanmak gerekirmiş.bildiklerim bukadar.istersen özelden telefonunu yazabilirm.snde sorarsın kafandaki soruları =)

kargo işini bilemicem doğrusu.kutusu 20 tl.çok küçük bi kutu yalnız bu.durumu daha acil olanlara akşam kremini sabahsa gene kendi yaptığı yağı öneriyo.bende 3 ay olmadan büyük etkiler gösterdi fakat benimkiler çok yeni çatlaklardı zaten.beyazlamış olanalr için aynı etkiyi yaparmı bilmiyorum.gerçi kendisi yapar die iddia edio ama 8-9 ay falan kullanmak gerekirmiş.bildiklerim bukadar.istersen özelden telefonunu yazabilirm.snde sorarsın kafandaki soruları =)

zaten kısa zamanda etki gösterir mucizedir fln diyenlere inanmamak lazım uzun süreli ve düzenli kullanımda etki görülmeye başlanıyomuş. Ben kremini almayı düşünüyorum özelden numarasını yazarsan sevinirm çok teşekkürler arkadaşım =))

ben bu başlığa bi kaç ay önce çatlaklarımı ilk gördüğümde bi isyan msjı yazmıştım sanırım.şuan ise bi çözüm öneriisyle burdayımkaydirigubbakcemile3

o sıralar tesadüfen bi aktara uğradım.çatlaklarımdan bahsettiğimde kendisinin özel karışımlar yaptğını söyledi.estetisyenmiş ayrıca.yaptığı kremi 2 ay kullandım.bazen baktığımda iyi geliyomuş gibi gözüküyodu bazense sanki eskisindende kötüymüş gibi geliyodu.umudum kırılmıştı bunları aynen söyledim kadına.oda ısrarla nasıl olur %100 etkilidir falan deyip durdu.3.kez aldığımda daha farklı bi koku keşfettim kremde,bişey dahamı kattı artık bilemicem :KK70: ama her neyse çok işe yaradı.sanırım kadına olan yakarışlarım sonuç verdi.şuan 3.kutuyu bitiriyorum 3.ayımdayım ve gerçekten gözle görülür şekilde bi azalma,incelme var çatlaklarımda.benimkiler mordu,kırmızıydı şuan çok çok daha soluklar.hatta bazı yerlerde henüz çatlamayan ama çatlamaya yakın bölgelerim tamamen kayboldu.kadına kremin içindekileri malzemeleri sorduğumda bi iki yağ çeşidi saydı gerisini söylemedi,ben başka özel şeylerde katıyorum demişti :p oyüzden denemek isteyen falan olursa kartı bende var,numarasını verebilirm.haznedarda.
:hooray:

canım buranın adresini ve telefonunu bana verebilirmisinn bende aynı hepimiz gibi aynı dertten muzdaribim senağlama yarın hemen gidip almak istiyorummmmm sositososito

şöyle atılıyor:) ö.m atmak istediğiniz arkadaşın isminin üzerine tıklayıp ö.m göndere basıyorsunuz:)

kızlar ben de çatır çatır çatladım. kayısı yağını nasıl kullanıyorsunuz.ben sürülüp yatılıyor diye duydum .siz nasıl kullanıyorsunuz?

arkadaşlar dün çatlaklarım için,bel bölgemi inceltmek için ve biraz zayıflamak için malzemeler aldım bugün kullanmaya başladım sonuçları size bikaç hafta sonra söyliycem işe yararsa yaptıklarımı ayrıntılı anlatırım öptüm hepinizi :) :)

Çeşitli nedenlerden cildin elastikiyetini kaybetmesi sonucunda ciltde çatlaklar meydana gelmektedir. Bu çatlakları önlemek ve oluşan çatlakları azaltıp, zamanla gözle fark edilmeyecek hale gelmesi için, Op. Dr. Feridun Kunak 'ın doğal çözüm önerisi.

Malzemeler :

• Kakao yağı
• Jojoba yağı
• Kayısı yağı
• Fındık yağı
• Badem yağı
• Menekşe yağı
• Gliserin

Hazırlanışı: Malzemenin tamamını eşit miktarlarda karıştırın. Çatlakların oluştuğu bölgeyi çimdikleyerek ve hafifçe sıkarak kan akışını sağlayın. Hazırladığınız bitkisel yağ karışımını masaj yaparak cildinize iyice yedirin.

Bir gün geçtikten sonra duşa girin ve yıkanırken yağ sürdüğünüz bölgeye masaj yaparak üsteki ölü derinin atılmasını sağlayın. 1 ay süre ile her gün düzenli olarak uyguladığınız zaman vücudunuzda bulunan çatlaklarda gözle görülür şekilde azalma olduğunu fark edeceksiniz
bayanlar bu karışımı deneyen varmı sizce fayda edermi bide bitkisel yağların fiyatları hakkında hiçbi bilgim yok nekadarır acaba bilgisi olan paylaşsın lütfen

Çeşitli nedenlerden cildin elastikiyetini kaybetmesi sonucunda ciltde çatlaklar meydana gelmektedir. Bu çatlakları önlemek ve oluşan çatlakları azaltıp, zamanla gözle fark edilmeyecek hale gelmesi için, Op. Dr. Feridun Kunak 'ın doğal çözüm önerisi.

Malzemeler :

• Kakao yağı
• Jojoba yağı
• Kayısı yağı
• Fındık yağı
• Badem yağı
• Menekşe yağı
• Gliserin

Hazırlanışı: Malzemenin tamamını eşit miktarlarda karıştırın. Çatlakların oluştuğu bölgeyi çimdikleyerek ve hafifçe sıkarak kan akışını sağlayın. Hazırladığınız bitkisel yağ karışımını masaj yaparak cildinize iyice yedirin.

Bir gün geçtikten sonra duşa girin ve yıkanırken yağ sürdüğünüz bölgeye masaj yaparak üsteki ölü derinin atılmasını sağlayın. 1 ay süre ile her gün düzenli olarak uyguladığınız zaman vücudunuzda bulunan çatlaklarda gözle görülür şekilde azalma olduğunu fark edeceksiniz
bayanlar bu karışımı deneyen varmı sizce fayda edermi bide bitkisel yağların fiyatları hakkında hiçbi bilgim yok nekadarır acaba bilgisi olan paylaşsın lütfen

bunu 1 ay hergün kullandım sonuç:umursamaz:koca bir sıfır.

KIZLAR BAKIN BI ARKADAS FORUMDA BUNLARI YAZMIS CATLAKALR ICIN BELKI FAYDASI OLUR SIZE,,,,Ben kızım için 1 yıldır bir yağ karışımı yaptırıyorum .Bacaklarında çok çatlak oluşmuştu ve kilosu az olmasına rağmen (45 kilo)selülitleri vardı .Bu yağ karışımını her gün günde 1 kere ( gece yatmadan önce) har bacak için 30 ar dakikadan toplam 60 dakika masaj yapıyordu ( nasıl bir azimse) Sonuç mu ? İNANILMAZ ... Bacakları barbi gibi oldu ,çatlaklardan eser yok .Çok seviniyorum kızım adına .İşin sırrı yağ mı masaj mı bilemiyorum ama ,ben ki çatlakların asla geçmeyeceğine inanan bir insanım gözlerimle gördüm .Selülitin zerresi kalmadı ,bacakları dümdüz .Ben de o azim olsa bende yapacağım ama nerdeee.. Azmin elinden birşey kurtulmuyor
Canım 2 ayda çok azalıyor .8 ay sonra düzenli kullanımla tamamen sıfırlanıyor .Ben kızımın bacaklarına çok üzülüyordum .Kilosu yok ama bacakları aniden inanılmaz çatladı .Ben çatlak asla geçmez derdim , Şu anda barbi bebek gibi oldu .Ama dediğim gibi azim şart .
ya bu yag karışımını deniyen var mı işe yarıyor muu ...ingiltere amerikADA İNSANLAR BU YAG KARIŞIMLARINI KULLANIYORLAR ÖZELLİKLE BİO-OİL DENİLEN YAGÇOK REVAŞTAAA

KIZLAR BAKIN BI ARKADAS FORUMDA BUNLARI YAZMIS CATLAKALR ICIN BELKI FAYDASI OLUR SIZE,,,,Ben kızım için 1 yıldır bir yağ karışımı yaptırıyorum .Bacaklarında çok çatlak oluşmuştu ve kilosu az olmasına rağmen (45 kilo)selülitleri vardı .Bu yağ karışımını her gün günde 1 kere ( gece yatmadan önce) har bacak için 30 ar dakikadan toplam 60 dakika masaj yapıyordu ( nasıl bir azimse) Sonuç mu ? İNANILMAZ ... Bacakları barbi gibi oldu ,çatlaklardan eser yok .Çok seviniyorum kızım adına .İşin sırrı yağ mı masaj mı bilemiyorum ama ,ben ki çatlakların asla geçmeyeceğine inanan bir insanım gözlerimle gördüm .Selülitin zerresi kalmadı ,bacakları dümdüz .Ben de o azim olsa bende yapacağım ama nerdeee.. Azmin elinden birşey kurtulmuyor
Canım 2 ayda çok azalıyor .8 ay sonra düzenli kullanımla tamamen sıfırlanıyor .Ben kızımın bacaklarına çok üzülüyordum .Kilosu yok ama bacakları aniden inanılmaz çatladı .Ben çatlak asla geçmez derdim , Şu anda barbi bebek gibi oldu .Ama dediğim gibi azim şart .
ya bu yag karışımını deniyen var mı işe yarıyor muu ...ingiltere amerikADA İNSANLAR BU YAG KARIŞIMLARINI KULLANIYORLAR ÖZELLİKLE BİO-OİL DENİLEN YAGÇOK REVAŞTAAA

arkadaşlar meraba ben daha 13 yaşındayım we bacaklarımda çatlaklar oluştu.okula giderkende eteği yazın çorapsız giyiyoruz ama ben bu çatlaklarla okul kıyafetimi nasıl giyeceğim?çok üzülüyorum we kafama takılıyor.simdi rilastil adında bi krem aldım.işe yarıyor mu we ben ne yapabilirim bu çatlaklara?
(soğuk su tuttum işe yaramıyor)

oyy seni yeriim:) bak canım şimdi contractubex diye bir merhem var, doktor da yazabiliyor yani para vermeden alabiliyorsun. doktora gidip bunu yazdırabilirsin. onun haricinde 3 tatlı kaşığı kahveye 1 limon sıkıp her gün sürüp ılık suyla yıkayanlar da var, iyi geldiğini söylüyorlar. bunun dışında madecassol diye bir merhem varmış 2-3 milyon bunu da alıp sürebilirsin. acnelyse diye bir sivilce ilacı tavsiye ediyorlar ama onu deneme bence iz falan bırakıyormuş. bi de lierac diye bayağı pahalı (100 tl civarı) bir krem varmış onun da işe yaradığı şüpheli, yaramıyor diyen çok. bence contractubex ve kahve-limon yap. çoğalmasını önler hiç olmazsa.

X