Çatlaklar Çatlaklar İçin Çözüm Önerisi Olan Var Mı?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
lavinya
gerçektenmi işe yaradı inanmıyorum nasıl oldu senin çatlaklarının boyutu nasıldı bugün dışarı çıkıp bakıcam nerde var diye içeriğine baktım kakao yağıymış o.çatlakların ergenlikten kalmamı

lavinyaaaaaa
nerdesin ya??buldum kremi nette satılıyor.fiyatı 25 lira kapıda ödeme .bide for you mağazalarında varmış.

Merhaba,
Bu kremi ablama yurt disindan gelirken siparis etmistim.evet faydasi oluyor fakat kremi kullandiginiz muddetce..yani kremlerle cildi nemlendirmek gecici bi cozum.gerci olusmus catlaklar icin baska da bi alternatifimiz de yok gibi.tabi bu sozum beyaz-sedef gorunumlu catlaklar icin.catlaklari yeni olusanlar vakit kaymetmeden lierac vb catlak kremlerinden kullansinlar.kirmizilarin cozumu olabiliyor..
Diyecegim o ki palmer's olmasin da baska bi marka olsun farketmez krem surmeye devam..

puha
peki bu kremi bırakınca herşey eski halinemi döndü sende.yani hiç bir değişiklik olmadımı sende.bende almayı düşünüyomda.netten getirtilior.mağazalarda yok.acnelyse madecassola devammı etsem.biriside çilek yağı ve avakado yağı çok iyi demiş.ne dersin..

arkadaşlar benim yaklaşık 7 yıldır çatlaklarım vardı strivectin-sd kullandım hiçbir sonuç alamadım at kestanesi yagı denedim olmadıı. en son palmers cocoa butter çatlak kremini kullandım 2. kutum bitti çatlaklarımın boyutlarında gözle görülebilir değişiklikler var daralmalar kısalmalar ve bazılarının kaybolması gibi. 1.5 ayda oldu bunlar. günde 2 kez(sabah-akşam). daha da devam edicem ancak bu ürünü aldıgım yer kapandı. nerden alabilirim? bilgisi olan var mı yardım ederseniz sevinirimÇok üzgünüm çoook

lavinyaaa nerdesinnnnn?bu krem yağ gibi bişeymi bırakınca eski halini alıyormuş öylemi eminmisin geçtiğine yoksa sedece üstümü kapandı bi baakarmsn tekrar bide kaç gündür kullanmıyosun eskiye dönüş yokmu yani lütfen bizi bilgilendir.........sositososito

sisolin,
kakao yagi iyi bi nem tutucu.ben kremi birakmadim.dedigim gibi hayat boyu kremlenmeye devam..zaten kremle tamamen yok olmasi mumkun degil.
acnelyse ve madecassolun kesinlikle etkisini gordugumu soyleyebilirim.ilk zamanlar cok tahris oldu cildim kasindi..ama sonra cildim alisti.gerci cildin soyulmasi iyi ki bizim istedigimiz de ust derinin kendini yenilemesi.simdi neden kakao yagina dondum..surmesi daha kolay :) ama yaza dogru havalar isininca acnelyse e donecegim.denemek istiyorum dersen aktarlara falan sor.illa palmer's marka olmasi gerekmiyor yani..bu arada yag demisken bu yag butter diye geciyor bildigimiz bitkisel yaglar gibi degil vazelin kivaminda ya da losyon gibi..

arkadaşlar benim yaklaşık 7 yıldır çatlaklarım vardı strivectin-sd kullandım hiçbir sonuç alamadım at kestanesi yagı denedim olmadıı. en son palmers cocoa butter çatlak kremini kullandım 2. kutum bitti çatlaklarımın boyutlarında gözle görülebilir değişiklikler var daralmalar kısalmalar ve bazılarının kaybolması gibi. 1.5 ayda oldu bunlar. günde 2 kez(sabah-akşam). daha da devam edicem ancak bu ürünü aldıgım yer kapandı. nerden alabilirim? bilgisi olan var mı yardım ederseniz sevinirimÇok üzgünüm çoook

senin kullandığın 400 ml likmi yoksa 125 likmi
üzerinde hamile kadın resmimi var

sisolin,
kakao yagi iyi bi nem tutucu.ben kremi birakmadim.dedigim gibi hayat boyu kremlenmeye devam..zaten kremle tamamen yok olmasi mumkun degil.
acnelyse ve madecassolun kesinlikle etkisini gordugumu soyleyebilirim.ilk zamanlar cok tahris oldu cildim kasindi..ama sonra cildim alisti.gerci cildin soyulmasi iyi ki bizim istedigimiz de ust derinin kendini yenilemesi.simdi neden kakao yagina dondum..surmesi daha kolay :) ama yaza dogru havalar isininca acnelyse e donecegim.denemek istiyorum dersen aktarlara falan sor.illa palmer's marka olmasi gerekmiyor yani..bu arada yag demisken bu yag butter diye geciyor bildigimiz bitkisel yaglar gibi degil vazelin kivaminda ya da losyon gibi..

sanırım gerçek kakao yağı olması gerek aktara bir yağ karışımı hazırlattım bir haftadr kullanıorum ama fayda yok dr feridun kunak vermiş netten buldum çilek yağı ve avakoda yağıda iyi diolar kullandnmı ben acn madecssl kullnıorumda bırakınca eski haline gelior.bitürlü geçmior.:1no2:

Sisolin,
Catlaklarin beyaz renkli ise kremlerle tamamen gecmesini bekleme..
Zaten bir haftada hic1sey bekleme..
Sen kendin de yazmissin kremleri birakinca eski haline donuyor diye.kremler cildi nemli tuttugu surece catlaklarin gorunumu azaliyor.sporla kilo verince de azaliyor.ama yok olmuyor.
Sana simdilik tavsiyem acnelyse ve madecassola devam etmen.ben faydasini gordum.dedigim gibi catlaklarin derinligi azaldi.daha once sanki cukur cukurdu .simdi beyaz ama cildimdeki o yukseklik farki kayboldu catlaklar daraldi.ins.yeniden duzenli kullanmaya baslayacagim..

Benim elimdeki palmer's cocoa butter formula with vitamin E.. yani eiksir | Palmer's Cocoa Butter Formula Kakao Yağı İçerikli Vücut Losyonu 400 ml

Ama ben su an queen helene olani kullaniyorum.onun kivami vazelin gibi. yani su urunun benzeri..eiksir | Palmer's Kakao Yağlı Vücut Kremi 100 gr

Simdi sayfadaki urunlere baktim.aralarindaki fark masaj kremi, masaj losyonu ve sadece losyon olmasi...masajdan kasti nedir bilmiyorum.tercih senin.

Ne surersen sur duzenli sur.Kisa surede cok degisiklik bekleme.Kilona,sporuna,ictigin suya dikkat et.

benim çatlaklarım ergenlikten kalma baya kötü durumdalardı ancak şimdi gözle görülür şekilde azaldılar. geçmediler ama eskisi kadar rahatsız edici değil ve 1.5 aydır kullanıyorum 3 ay kadar sonra çok daha azalacagını ümit ediyorumkaydirigubbakcemile2 benim kullandıgım masaj losyonu 250 ml 3 hafta gidiyo bi kutusu ancak her sabah akşam düzenli yılmadan kullanmak lazm

lavinya
ciddimisinnnnnnnnnnnn
senin çatlaklar peki ergenlikten kalmamı
daha önce o kremi nerden aldın tekin acarlarda olabilirmi fiatınıda merak ettimmmmm:teytey:

[ben onu for you dan aldım ama şimdi kapandı:) ayrıca senin verdiğin linke baktım ama o değil benim kullandıgım pompolıydı kapaklı değil

lavinyaaa

hayatım cevap bekliorum.gönderdiğim linklere bakıp haber ver bana bende getirticem sabah akşam masaj yaparak sürdün ayrıca madecassol ve acnelyse kullandınmı bu ürünle birlikte.
birde kremi sürüp streçle sarabiliriz aslında daha iyi emmesi için.sen ne şekilde yaptın.ve ara verdiğin zaman eski haline dönmedi dimi.
galiba hep gece yazıosun.bakıorum gündüz yoksun.cevap bekliorum.hihoyyyt

bu canım benim kullandıgım:) madicassol fln kullanmadım ben sadece bunu kullandım ara verdigimde de şu ana kadar eski hala gelme fln olmadı. ben kremi sürmeden önce soguk suda yıkadım çatlaklı bölgelerimi bilmem bunun bi faydası olmuş mudur kulaktan dolma bi bilgiydi çünkü işallah sana da iyi gelir.:1hug:

çok teşekkür ederim lavinya.inş. işe yarar bendede.sende burdan getirtebilirsin.aslında içerik olarak hepsi aynı gibi ama ambalaj farkı var.
hemen getirticem bende başlıcam.çok saol.bu arada kaç gündür kullanmıorsun bunu.benim bacaklarımda ve kalçamda var umarım azalır biraz.azalırsa sana hep dua ederim.a.s.

ben 1 hafta fln oldu kullanmayalı o da bulamadıgımdan:) şimdilik eski hale gelme diye bi durum yok olcagını da sanmıyorum ya da umut ediyorum ama baya daraldılar kısaldılar. işalla canım iyi gelir kurtulalım şu çatlaklardan bir nebze de olsakaydirigubbakcemile5

lavinya
çok uzun zamandır araştırıorum yaklaşık 1 yıl olacak madecassol ve acnelyse kullanıorum ama tamamen saçmalık hiç bişey değişmiyor yalnızca acnelyse sarı renkli bişey çatlakların üzerini kaplıyor yok olmuş gibi gösteriyor ara verince herşey eski halini alıyor.
piyasada o kadar krem var hiç birinin çözüm olmamasıda çok üzücü.lierac ampülleri ve bonie yi denedinmi onları da merak ediorum bunu deneyim olmazsa onları deneyim diorum

lavinya
benim çatlaklarım eskiden kalma ergenlikten baya eski yani.inş. geçer ya.lierac ampüllerini ve bonie kremi denedinmi.onlarıda merak ediyorum.biraz hafiflese aslında no-line denen boyama tekniğini yapardık ama çok pahalıymış.

walla canım ben pek bi bilgili değilim bu konuda ben ilk defa kullandım denk gelen ürün de bu oldu:) bu konuda sana yardımcı olamıycam sanırım ama neden olmasın vücut sıkılaştırma ve çatlak bakımı işini yapıyosa. ama telefonda da çok fazla işlev olunca verimli olmuyo(örnek)

lavinyaa
demiştim ya aktardan bir yağ karışımı aldım onu uyguluyorum diye.yaklaşık 15 gün oldu ve gelişimlere inanamadım çok beğendim gerçekten sabretmek lazım bişeyi kullanırken .
15 günde çatlaklarda hafifleme oldu devam edicem ona en az 1 ay diyordu zaten.daha sonra senin kullandığını alacam.

arkadaşlar kullandığım karışımı sizede yazayım denemek isteyen olur belki dr feridun kunak önermiş bunu.
menekşe gliserin kakao badem fındık kayısı jojoba eşit miktarda karıştırılıyor çatlaklı bölgeye masaj yaparak yediriliyor.ben çok beğendim.eğer çatlaklarınız çok derin değilse 1 ayda gözle görülür azalma oluyormuş.ben 15 gündür yapıorum.çok güzell.

X