Çatık kaşlı erkekler

S

sedaakyildiz

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi sedaakyildiz
Çatık kaşlı erkekleri nasıl buluyorsunuz? Erkek kardeşim için araştırma yapıyorumda

:enbuyukkk:

Çatık kaş da ne demek ki?:uhm:
Sinirli mi demek istediniz yoksa doğuştan kaşları çatık mı yani?
Ay aman anlatamadım ki ufffffisfisfis

doğuştan çatık kaşlı üstüne birde arada çatmaz mı istiyerek olmuyo alışkanlık olmuş tabi ışığada ajerjisi var güneşte falan gözleri kötü oluyo

Lalişim bende senin gibi anlayamadım ilk başta..Çatık kaşlı erkekler açıkcası bana hep itici gelmiştir..çok sert,kaba gibi..

Ama bazılarına çatık kaş çok yakışır,bakışlarını değiştirir,seksi yapar :icecream:

doğuştan çatık kaşlı üstüne birde arada çatmaz mı istiyerek olmuyo alışkanlık olmuş tabi ışığada ajerjisi var güneşte falan gözleri kötü oluyo

HımmmmCADIARZU
Pek anlamadım ama..
Nasıl buluyorsunuz demiştiniz ilk sorunuzda?fisfisfis
Ya dış görünüş önemlidir tabii. Ama adamın kaşı çirkindir,ama gözü boyu posu iyidir,oradan kazanır yani..:smiley-cool:

hey Allahım....:uhm:.............................

kaştan kaşa değişir bence..Düzenli ama çatıksa çok hoş olabilir..Mesela Saruhan Hünelin kaşları hafif çatık ama gayet hoş duruyor bence.

1 cümlelik konular acmayalim lütfen, bunu anketlerde anket seklinde acabilirsiniz daha uygun olur yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…