çatı muaynesi

sevindim senin adina canim..
gögüs uclarina nie baktiki ..
bi mememiz kalmisti göstermedik :roflol::roflol:

ay walla dogurayim .. bi son kontrole gidicem .. sonra daha bi 10 yil gitmicem jinekologa :))))

ewet yaa bıdış nie göğüs uçlarına baktııı.benimki nie bakmıyoo.şaka bi yanada bu göğüs uçlarına bi bakım gerekiyomuu şu kremler mesela doğumdan sonrada kullanılıyoya hani çocuğa zararı yokmuki .ne iğrenç ben tiksinirim çocuğa kremli göğsümle süt veremem.

sevindim senin adina canim..
gögüs uclarina nie baktiki ..
bi mememiz kalmisti göstermedik :roflol::roflol:

ay walla dogurayim .. bi son kontrole gidicem .. sonra daha bi 10 yil gitmicem jinekologa :))))

meme uçlarını kontrol etti. Bebek rahat emebilecek mi diye? valla ben aştım artık açıyorum gösteriyorum neyim varsa.

Krem kullanmanın şart olduğunu söyledi. Bugün hastanede kemziren bir kadın vardı. Göğüs uçları kopma noktasına gelmiş. şuan emziremiyor. Göğüs uçlarını güçlendirmek için.

bilmem ben hic meme uclarina bakim demedi
zaten gostermem de aman ne bakcak ne isi var mememde adamin elleri
yeterince alt tarafimi gordu bi de ustu kalsin aman :1shok:

yok be çorumluu bakıp bakmaması artık mühim değil.adamlar herbişeylerimizi gördü.bende çekinmiyorum drumdan artık valla.gerçi ilk aydan beri alttan hiç bakmadı çatı muayenesinde çekinirim kesinde.zaten ultrason muayenesindede eşim yanımda olduğu halde öyle çekiyoki pantolonu aşagı.artık bebişler aşağıda olduğu için rahat bakamıyo.açıyo.bende alıştım eşimde.bi sorun olmasında memeyide açarız sorun değil.zaten doğumdan sonra gelip bakıyo benim dr um onu biliyorum.arkadaşıma bakmıştı.

benim sağlık ocağında bakıyolar göğüs uçlarına doktor hiç bakmadı bakmasında zaten:)badem yağıyla masaj yapmak ve kako yağı ii geliyormuş öle demişti sağlık ocağındaki ebe kakao yağı çatlamayı önlüyomuş sanırım...

Bide bişey diycem teyzem dedi k doguma jilet yapamazsan tuy dokucu krem al onu sur dedi yaww agda yaptırmıstım ama alınacak kadar olmaz daha sizce olur mu ki tuy dokucu kullanan var mı?

Kızlar en iyi krem buymuş cok ama cok araştırdım doktorda bunu önerdi Lansınoh ben netten 34ytl aldım kızlar

kesinlikle en iyi krem lansinoh lanolin eczanelerde bebek mağazalarında heryerde bulabilirsiniz.bu kremi doğumunuz yaklaştığı zaman sürmeye başlamanız gerekiyor ki göğüs ucu kendini emzirme dönemine hazırlasın.emzirme döneminizde ilk ay 2-3 emzirmede bir sürün.bebek de sizde bu döneme acemi giriyorsunuz.yara yüzünden ne bebek sütünüzden mahrum kalsın ne siz acı çekerek eçirin bu dönemi.ayrıca bu krem emzirme dönemindeyken başka kremler gibi göğsünüzden silmeyi gerektirmiyor.bebeğinize hiçbir sakıncası yok.UNUTMAYIN bebeğinizi süt yerine kan ve yarayla uğraştırmayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…