çatı muaynesi

bende bugün eczaneye sordum 21 ytl dedi küçük bişi dedi kaç gram diye sormadım ama doktoruma sorucam belki karneye yazabilir oluyosa eğer...

arastirdigima göre bu krem sadece gögüs uclari icinmis.. yani bütün gögüse sürülmüyo..
hani benim gibi catlamasin die düsünenler varsa..
bu krem sadece gögüs ucunu güclendiriyo kizlar..

kızlar dün doktora gittim ya çatı muayenesini sordum doğumda kontrol ediliyor galiba dedim...ii hatırlattın bakalım şimdi diyecek diye korktum:roflol::roflol::roflol: ama herhangi bir anormal durum yoksa ağrı sancı felan bakmamıza gerek yok dedi...oohhhh canıma minnet ....bende nolur bak demedim....:dance::dance::dance:

bende sordum bugün doktora normal olmamasını gerektiren bişi yok dedi ama kontrol etmeden tabi nerden anladıysa herhalde son haftalarda bakıcak ay bide snir oldum normal doğum olmuyomuş hastanede ebe yokmuşş devlete sevk ediyolarmış anlaşmaları warmışş napıcam ben bilmiyorum hakkımda hayırlısı artıkkk...

kızlar bende sordum catı muanesini ne kadar meraklıymışsın catı muanesi olmaya dedi :) daha cok var yaparız bir ara dedi hangi ara acaba nereye cok var ne kalmış şurda alla alla doguma yakınmı bakıcak anlamadım kii..

gösterinde rahatlayin :roflol:
yha saka maka cati muayenesi kötü oluyoda bi yandan ben her gittigimde merak ediorum acilma varmi acaba die..
bu yönden ii yanii

bilmeyenler varsa..ben her gittigimde aciyorumda.. 8 ay oldu hala utaniorum

off bende utanıyorum ya akıntım çoğaldı baya sorucam neden diye aç bakayım der diye soramıyorumm gerçi herhalde yakın zmanada bakar artıkk mecbur göstericez doğumda zaten parmaklamayan kalmıomuşş arkadaşım doğum yaptı onunla konuştum habire hemşireler doktorlar gelip açılma varmı diye parmaklıyolarmış aman kadınlık ne zor yahuuu....doğumda görmeyen kalmıyooo sen yıllarca sakla sonra görmeyen kalmasın:)))))

Denizcim rahmin acılmasını kolaylastırmak içi son zamanlara dogru akıntılar cogalıyormus canım koku kasıntı yoksa merak etme ondandır bende de 10 gundur cogaldı.Ama dediğin gibi nası olsa açacan soyle gitsin doktorasırnaşık şey

ya bu akıntı olayından ben de çok rahatsız oluyorum burada yazılanları okumamış olsam kesin takmıştım kafaya hastanede alırdım soluğu...normal bide doğum yaklaştıkça koyu renk alıyomuş heralde ...hayırlısıyla doğum yapsak da normale dönsek artık...

saol gamzecim koku kaşıntı falan yok ama sürekli ıslaklık hissediyorumm korkuyla gidiyorum tuvalete bi bakıyorum akıntım gelmiş ağdacıya gideyim geleyimde ondan sonra söleyim bari:roflol::roflol:

kızlar yaa benim bu çatı muayenesinden fena gözüm korktu .. pzts biraz sancı çıkınca bir de alttan bakim dedi Allah tan hazırlıklıydım ama canım çok yandı bakamadı doktorum , cmts tekrar bakacak.. napıcamı bilemiyorum.. cmts kabus gibi geliyor nasıl gidecem şimdiden düşünüyom .. bir akıl verin yaa napsam da bu kadar acımasa oofff... :çok üzgünüm:

Bende bugün yaptirdim ama canim yandi herhalde kendimi kastim o yüzden açilmam yokmuşşş ne zaaman olacaksa artik
birazda kan geldi doktor olabilir dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…