çatı muaynesi

üf benim sipa gelmedi isdeee...
iki saat sonra kontrolüm var .. yani yine cati muayenesi olucam ..
son muayenede cok pis acidi .. yine aciyacak kesin .. cok derinlere girio
allam bu cocuk gelmezse iki günde bi olurum artik cati muayenesini..

canım sabret inşallah hayırlısıyla doğurursun en yakın zamanda..........................................................................

hayırlısı olsun askıtocum ama ınşallah bukadar beklemeden sonra doktor sana sezeryan demezzzz:teselli:
bende ntsye 20 dk felan bağlı kalıyorumm bu arada siz nts ye ücretmı ödüyorsunuz ??*
bide bana halka doktorum çatı muayenesı felan yapmadı sen 4 kılo bebği doğurusun dıyo adam gözümden anladı galibaa:roflol::roflol:doğuma gıdınce bakacak heralde...

kızlar bisim dr bana hala çatı muayenesi yapmadı.yarın ilk defa ntsye bağlanıcam.acaba ntsde sancı çıkarsamı yapıyolar çatı kontrolünü.bilen yazsın nolurr.

nts de muayene ücretinin içinde mi oluyor yoksa ekstra ücret ödüyormusuna.s.

canim nst ,muayene,ultrason vs bunlara hic bir ücret ödenmiyor burda..sigorta karsilio.. ayrica hastane ücretide günde 10 euro ile kisitli:dance:
dogumada para ödenmio ..

kızlar bisim dr bana hala çatı muayenesi yapmadı.yarın ilk defa ntsye bağlanıcam.acaba ntsde sancı çıkarsamı yapıyolar çatı kontrolünü.bilen yazsın nolurr.

yok canim nts ile bi alakasi yok cati muayenesinin ..sonucta sanci olmadanda acilma olabilio

cnm ben az önce geldim doktordan 38 haftam bitti.nst ye girdim doktorum normalmi sezeryanmı istiyosun dedi bende normal dedim o zaman çatı muaynenide yapalım dedi...ama maalesef çatımın dar olduğunu söyledi doğum belirtisi gösterdiği zaman yine gel belki açılır dedi o anda açılmazsa sezeryan olucam fisfisfis

kızlaaarrrrrrrrrrr şu çatı muayenesi nasıl oluyo bi anlatın ya. ben çok korkuyorum.33.haftamdayım 37.haftada bakıcam dedi. ama ben korkuyorum.çok acıtıyomu?

ben bi daha kontrole gitmicem .. ne zaman sancılanırsam o zaman gidicem.. en son gittiğimde çok beterdi.. burda özelde usg ye giricem sadece ..zaten şurda 6 günüm kalmış ..:lepi: :lepi:

bende bi daha konturele gitmicem çünkü doktorum tatile çıktı burda özel hastanede nstye fala girerim doktor gelene kadar sonrada sezeryan zaten.................. ama inşallah hayırlısıyla doktor tatildeyken sancım tutarda normal doğururum bebeğimi...................

ben bi daha kontrole gitmicem .. ne zaman sancılanırsam o zaman gidicem.. en son gittiğimde çok beterdi.. burda özelde usg ye giricem sadece ..zaten şurda 6 günüm kalmış ..:lepi: :lepi:

doktora gitmeme kararı sizemi ait yosa doktormu söyledi ben 3 günde bir gidiyorum bıkmış durumdayım keşke doktor benide çağırmasa.:1rolleyes:

doktora gitmeme kararı sizemi ait yosa doktormu söyledi ben 3 günde bir gidiyorum bıkmış durumdayım keşke doktor benide çağırmasa.:1rolleyes:

benide artık sık çağırdığı için gitmicem kontrollerimizi 5 güne düşürdü .her gittiğimde bundan sonra açılma varmı diye bakıcak ve ben bundan hiiiç hoşlanmıyorum ..şuan için bi problem yok zaten çok şükür bebeğimde bende sağlıklıyız sancım geldiğinde giderim artık .. bide benim artık 3. çok fazla evham yapmıyorum ..hastanede yakın bi problem olursa 10 dkkaya ordayım ..çok uzattım karar bana ait :roflol:

sizin bebeğiniz ne kadarlık oldu takviminiz yok ta .. yada ben göremedim

ben 39+2 haftalığım bu ikinci bebeğim ilki sezaryen bu ilk normal doğum denemem olucak onun için bütün kontrollere gitmek zorundayım hastanede çok yakın değil onun için doktor gelme dese bayıla bayıla evde sancı bekliycem ama olmuyor malesef.sizin 3. bebek ne güzel ve maşallah benimde hayalim hep 3 çocuk annesi olmak bakalım hayırlısı olsun inşallah.

bir gün varmış aramızda ..sezeryandan sonra normal isteyen ikinci anne adayımızsınız bide çorumlu cadımız var ..onun da ilk sezeryan... inşallah sizde 3 çocuk annesi olursunuz .. benimde küçüklüğümden beri kendikardeşlerimle olduğu gibikalabalık bi ailem olmasıydı .. çok şükür ki oldu .. darısı size

Cati muayenesinin ne oldugunu bilmiyordum yazdiklarinizi okuyunca anladim arkadaslar..

Neden bu kadar korkuyorsunuz muayeneden? cok dogal ve normal bence..

rahmimden rahatsizliklar gecirmistim hamile kalmadan önce ve cati muayenesi denilen seyden oldum, demilerle baktilar ettiler, kurcaladilar baya..

Hamile kaldigimdan beri kimse alttan kontrol etmedi ve o kadar cok istiyorum ki alttan kontrol edilmesini ama yapmiyorlar.. bebek rahmime cok bastiriyor.. keske beni kontrol etseler :) arkadaslar herseyi bebislerimiz icin yapiyoruz doktor erkek olsa ne fark eder adam gunde 10 tane degisik kadini muayene ediyor yani bebislerimiz iyi olsunda gerisi önemli degil..

canım kimi doktor insanın canını acıtıyormuş işte bu yüzden korkuyo insan ................

ben bugun oldum çatı muaynesi...uzun zaman önce doktorum dondurma işlemi yapmıstı ama ne olursa olsun insan hem çekiniyor hemde çok agrıyor...agrı doktor elini çektikten sonra gidiyor ama o an çok agrıyor...bende kanama felan olmadı daha...çarsamba gunu tekrar yapacak....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…