Carnivale'nin Başarı Öyküsü 21 Kilo Verdi

bende hep küçüklüğümden beri kilo ver al ver al annem yeme kızım sonra ağlıyosun yer yer ağlardım hiç kıyafetim olmuyo diye çünkü arkadaşlarım gibi değildim onlar ince ince geziyolar şaşırıyorum ya nasıl zayıflar diye bende bundan sonra çok yemicem ben daha 13 yaşındaydım 76 kiloydum nasıl farkına varmadım çok küçüktüm çünkü sonra bi akrabamız aa portakal gibi olmuşsun dedi çok üzülmüştüm çocuktum hem bi diyete girdim 65 kiloya düştüm yaza kadar ablamın düğünü vardı hem benim için güzel olmuştu sonra liseye girceğim sene tam 90 kilo olmuştum çok ağlıyodum küçüktüm bide ya tekrar diyete girdim 76 kilo oldum sonra tekrar çıktım 85 e bide geçen sene hap kullandım 77 oldum gene tekrar aldım nasıl bi bünyem oldu düşünebiliyosundur küçük yaştan beri hep kilo kilo ben sanki 76 kilo doğdum bi tartıldım 76 şaşırdım arkadaşlarım 35 kilo..şimdi lise 4 e geçtim seneye üniversitede incecik olcam tanıştığım arkadaşlarım beni hiç kilolu bilmicek inşallah
ya benim tuvalet sorunum eskiden çok oluyodu 2 günde bir çıkıyodum sonra bu diyete başladım form çayı falan içtim bi düzene girdim günde 2 kere çıkıyorum içmesem bile normal çıkıyorum yani ben deniyim o kürü bide severim ben hep meyve yerim zaten elma falan acıktıkça hem tatlı ihtiyacımı karşılıyo

teşekkür ederim carnivale... umarım başarırım ben de... daha önce en fazla 15 kilo verebilmiştim ama bu sefer bu başarı öykülerini okuduktan sonra çok daha fazla vereceğimden eminim. bir gün ben de başarı öykümü yazacağım. hepimize iyi şanslar:)))

Canım iyiki açtın böyle bir sayfa....Seninle gurur duyuyoruz...

70 kilo olduğunun haberini verirsin 2010' un sonunda,heyecanla takib ediyorum seni...

sevgiler...

Canım iyiki açtın böyle bir sayfa....Seninle gurur duyuyoruz...

70 kilo olduğunun haberini verirsin 2010' un sonunda,heyecanla takib ediyorum seni...

sevgiler...

canım benim hep birlikte başardık:))))) ben de kendimle sizinle kendini değiştirmek konusunda azimli olan herkesle gurur duyuyorum...:)))) 2010 sonu 70 hedefi ütopik biraz biliyorum ama orayı hedefleyeyim ki 90 olsun en azından...:))) daima yanımda olduğunuz için çok teşekkür ederim kaydirigubbakcemile5

Carnivale konun hayırlı uğurlu olsun yavrumm İnşallah Gönlünde yatan rakama inersin bir an önce..:Saruboceq:

canm yenı gordum topigini bayadır rejımı bıraktıgım ıçın gırmıyordum((Cooooook degısmıssın ınan bana kutluyorum senı offf keske bende tekrar toparlanabılsem kılo aldım yıne ama tartıya cıkmaya korkuyorum bak ne kadar cok vermıssn ,ben gorunce cookkkk saırdım aferım sana benı solladın gectın ıyısalah bende senın gıbı azımlı olurum tekrar.opuyorum

harikasın tek kelime ile harika lütfen gelişmeleri yaz eminim bu klupteki birçok kişinin kalbi seninledir

azminden dolayı kutluyorum cnm seni darısı bana....tek hayalim 70 i görmek şuan 83 84 değişiyorum ve acayip bi hırs var inş olurum

Çok büyük bi başarı hemde çok. O kadar azimlisin ki. Sende ki azimin onda biri bende olacaktı. TEBRİK EDİYORUM! :))

tebrik ederim harika olmuş, ben de böyle yazıları gördükçe motive oluyorum =)

herkese tekrar merhaba... arkadaşlar geçen zaman içinde neler yaşadığımı, niye forumdan uzaklaştığımı anlatarak can sıkmak istemiyorum. ama sadece şu anki kilomu bildirmek istiyorum. geçtiğimiz yılın mayıs ayından bu yana rejim ve spor yapıyorum ve şu an 88 kiloyum. inanamıyorum ve o kadar mutlu ve güzel hissediyorum ki anlatamam. insanların tavırlarında veya mağazalarda değişen şeyler anlatmakla bitirilemez gibi... ama ben en çok sağlığımın düzelmesine ve hayata bakış açımın değişmesine seviniyorum. artık boşa gerginlikler, küsmeler, yorulmalar yok! hayat daha güzel... ve en önemlisi kendime saygım arttı. zayıflayın arkadaşlar. ne olursa olsun bırakmayın... üzerimden 47 kilo yük kalktı ama aynı zamanda gereksiz yere kendime yüklediğim tüm negatiflik de kalktı... sadece haber vermek istedim... hepinize kucak dolusu sevgiler...

:26:
çok teşekkür ederim. resim de yüklüyorum şu an...:)

Carnivale senmisin gerçekten döndün mü :44:
+90 topicine bekliyoruz mutlaka beni hatırladınmı bahar ben :26:
Daha okumadım geçmişi rumuzunu görünce şoka girdim acayip heyecanlandım kaç aydır yoksun ortalıkta +90 a gelip anlatırmısın kaç kilo oldun falan diye biz çok merak etmiştik seni bekliyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…