ÇARESİZİM !

Neden calimazsiniz ki?

O zaman o alanda is bulamazmisiniz?

Bulurum matbacılar gazeticeler fotoratlık çekim masko mobilya koltuk çizimleri daha önce böle iş buldum ama olmadı şimdi bulsamda çalışma ihtimalim yok eşimin ailesi kadınların çalışmasına karşı anca evde bişeyler yapıp komşu vasıtasıyla ondan ona satıcam

O aileden kurtulun öyle çalışın o zaman. Kadın sığınma evlerine gitseniz? Çizim yapa biliyorsanız makyözlüğüde becerirsiniz. Kuaför gibi yerlerde makyözlük yapsanız? Kadinlarin arasinda olucaksaniz ondan da kiskanmazlar her halde

Daha önce kuaförde falan çalıştım yapabilirm yani makyöz eğitimi görmedim ama göstereeler yababilirim

Onlat şöle bi aile babası beni istmemesinin nedeni onlarda ne olursa olsun boşanma olmaz o yüzden kendi akrabalarıyla evlenirler benide türk olduğum ve onlara ayak uyduramıycağımdan istemedi birde türklerin eşlerini aldatıklarını herşeye hayır dediklerini sanıyolarmış istemedi beni öle biri sandı eyer kadın sığınma evine gidersem kimseye bişey demeden gidicem

Ya evde gizlice bir şeyler yap sat ya da makyözlük yap kendin için para biriktir. Sonra gidersin sığınma evine. İş kurar kendi evini tutarsın bunlardan da kurtulursun. Şimilik iyi gecinmeye calis arani iyi tut. Esin kavga etmeye calistiginda da cevap verme. Muhattap olmadigini gorunce belki vaz gecer kavga etmekden.

Öle yapmaya çalışıyorum örgü öğrenmeye başladım yapıp satıcam yavaş yavaş bakalım anlamadığım şu muhatap olmasam konuş daha çok sinirleniyorum diyo konuşam fiziksel sözlü şiddete doğru gidiyo ayrı bir yere kalkmaya gitsem daha da fena başka bi çözüm öneriniz varmı ? Acaba ?

Neyi duymak istiyorsa onu soyleyinde havlamayi kessin Rahat biraksin sizi. He he deyib gecin

Keske elimden daha fazla sey gelseydi yardimci olsaydim

Gerçekten şuan çok yardımcı oldunuz ne ailme içimi döküp bi çözüm isteyebiliyordum nede onun ailesine evde kendi kendime konuşup çözüm arıyodum sizin önerileriniz beni azda olsa kendime getirdi çünki delirme noktasına geliyordum artık

Ne zaman istersen yaz yardimci olalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…