ÇARESİZİM !

Çok üzüldüm hepsini okudum. Allah yardımcın olsun. Gerçekten kendini geliştirmeye ver. Açıktan gizli yazıl oku meslek sahibi ol. Ah be yavrum benim ya küçücük yaşında Rabbim bundan sonra yüzünü güldürsün inşallah

Çok üzüldüm hepsini okudum. Allah yardımcın olsun. Gerçekten kendini geliştirmeye ver. Açıktan gizli yazıl oku meslek sahibi ol. Ah be yavrum benim ya küçücük yaşında Rabbim bundan sonra yüzünü güldürsün inşallah

Bende çok istiyorum ama illaki okuduğumu öğrenir keşke kapıdan bi adım atabilsem amin inşalah :KK43:

Canım benim inşallah feraha çıkarsın
Çok üzüldüm keşke çekip ordan alabilsem seni bebeğinle birlikte
Ailesi ne diyor bu duruma şiddet görüyor olmana ses çıkarmıyorlar mı
Senin ailen biliyor mu yaşadıklarını
Ya devlete sığınacaksın ya da eşinin işkenceleriyle yaşayacaksın ailen de o adamdan seni koruyamaz sanmıyorum

Canım benim inşallah feraha çıkarsın
Çok üzüldüm keşke çekip ordan alabilsem seni bebeğinle birlikte
Ailesi ne diyor bu duruma şiddet görüyor olmana ses çıkarmıyorlar mı
Senin ailen biliyor mu yaşadıklarını
Ya devlete sığınacaksın ya da eşinin işkenceleriyle yaşayacaksın ailen de o adamdan seni koruyamaz sanmıyorum

İnşalah sağolun :KK43: ailesi bilmiyo ağlarken bile sus kes sesini diyo yada annesine şunu sesini kestir yoksa onu oldurucem diyo :KK43: benim ailem bilmiyo bilerek söylemiyorum ailemide daha fazla utandırmak istemiyorum tek başıma üstesinden geliyorum ya ama sakinken bişey yok ne istersem yapıyo özür pişmanlık var oda farkında canımın yaktığının ama hemen sinirlenip bide nedeni bomboş bişey için sonrada taki ben onun yanına gidip neden bole yapıyosun yada o beni çağrıp neden bole oldu diyo senin suçun deyincede bak şimdi vurucam yo kalk yanımdan ya artık kendimi hiç iyi hissetmyrum :KK43: devlete sığınmayı düşünyrum ama bi yandada belki terapise gideriz iyi gelir herseyi yeniden başlatırız dyorum ama 3 gün oldu beni aramayalı umudumu kesmeye başladım :KK43:

İnşalah sağolun :KK43: ailesi bilmiyo ağlarken bile sus kes sesini diyo yada annesine şunu sesini kestir yoksa onu oldurucem diyo :KK43: benim ailem bilmiyo bilerek söylemiyorum ailemide daha fazla utandırmak istemiyorum tek başıma üstesinden geliyorum ya ama sakinken bişey yok ne istersem yapıyo özür pişmanlık var oda farkında canımın yaktığının ama hemen sinirlenip bide nedeni bomboş bişey için sonrada taki ben onun yanına gidip neden bole yapıyosun yada o beni çağrıp neden bole oldu diyo senin suçun deyincede bak şimdi vurucam yo kalk yanımdan ya artık kendimi hiç iyi hissetmyrum :KK43: devlete sığınmayı düşünyrum ama bi yandada belki terapise gideriz iyi gelir herseyi yeniden başlatırız dyorum ama 3 gün oldu beni aramayalı umudumu kesmeye başladım :KK43:
Terapiyi kabul edeceğini sanmıyorum ama keşke etse
Ailesi sizin dayak yediğinizi bilmiyor mu?
Bence ailesi ile açık açık konuşun onlardan yardım isteyin Yardımcısı olacaklarına inanıyorum

Terapiyi kabul edeceğini sanmıyorum ama keşke etse
Ailesi sizin dayak yediğinizi bilmiyor mu?
Bence ailesi ile açık açık konuşun onlardan yardım isteyin Yardımcısı olacaklarına inanıyorum

Evet olurlar ama çünki bi ara eşim benden boşanmak istedi kp çağırdık ona güzelce akıl verdi ama yine aynı babam konuştuğunda daha inatçı ve kibirli davranıyo bide üstüne üstlük yine bende suç bulmuştu o zaman ailesi bilmiyo söylemeye utanıyorum :KK43:

Evet olurlar ama çünki bi ara eşim benden boşanmak istedi kp çağırdık ona güzelce akıl verdi ama yine aynı babam konuştuğunda daha inatçı ve kibirli davranıyo bide üstüne üstlük yine bende suç bulmuştu o zaman ailesi bilmiyo söylemeye utanıyorum :KK43:
Eşin askerde iken herşeyi otur anlat
Askerden dönüşte herşeyi bilmiş olurlar doktor falan araştırılır sonra babası alır götürür yani doktor araştır hastane araştır gibi şeylerden zaman kaybı yaşamazsınız
Bu yaşantıdan utan anlatmaktan utanma

Eşin askerde iken herşeyi otur anlat
Askerden dönüşte herşeyi bilmiş olurlar doktor falan araştırılır sonra babası alır götürür yani doktor araştır hastane araştır gibi şeylerden zaman kaybı yaşamazsınız
Bu yaşantıdan utan anlatmaktan utanma

Söylicem bakalım inşalah bi yol bulunur :KK43:

Boşansân ailen bebeginle birlikde kabul edicegini pek sanmiyorum,sen esinin ailesiyle arani iyi tut esinede pek seslenme ama bu sure zarfinda kendini gelistir kendi ayaklarinin ustunde durabilecegin işler yap ve aslaa boyle bir adamdan 2.cocugu yapma bebegin biraz buyusun sende kendi ayaklarinin ustunde dur eger eşin hayla ayniysa boşanirsin ama bu dediklerim icin zaman gerekli Allah yardimcin olsun

Boşansân ailen bebeginle birlikde kabul edicegini pek sanmiyorum,sen esinin ailesiyle arani iyi tut esinede pek seslenme ama bu sure zarfinda kendini gelistir kendi ayaklarinin ustunde durabilecegin işler yap ve aslaa boyle bir adamdan 2.cocugu yapma bebegin biraz buyusun sende kendi ayaklarinin ustunde dur eger eşin hayla ayniysa boşanirsin ama bu dediklerim icin zaman gerekli Allah yardimcin olsun

hayata etmzeler haklılarda :KK43: zaten ben gidemem ailemin yanına eşimin ailesiylede aram iyi çok şükür sağolun amin inşalah :KK43:

Esin sinir hastasi ya! bence sakinlestirici birseyler icmeli kendi kendine sinirine hakim olamiyorsa. A ma boyle tipler asla kabul etmez ve icmez. Etik olsa gizlice yemeklerine katardin. Ama ogrenirse cok kotu sonuclari olabilir.
Sizin konunuz resmen icimi sIktI ya :KK43: Cozum bulamadim. Simdi okusan bile ne okuyacaksin ? Calissan asgari ucretle biryerde kira, cocuk, yemek, faturalar... Ben pek iyimser degilim galiba.

Ailen kabul eder mi donsen ? Orda ise girersin ve kazandigini ailene verirsen belki susarlar ve cocuguna bakarlar. Onlari utandiririm diye dusunme, senin ve evladinin cani daha onemli.
Ama onlarin yaninda oldugunda sakin boyle hatalar yapma! kocayi, sevgiliyi bosver.

Devlete siginsan ? Esin hazir askerde ve seni istemiyorken ?

Senin hala umudun var gibi esin duzelir diye, ama bunu beklerken gencligin gitmesin bu cehennemde mutsuzlukla. Daha 20 yasindasin ya :KK43:

O kadar çok hata yapmissin ki ama hiçbir suçun yok.ailen mahvetmiş seni.daha 14 yaşındayken yaşadıklarına bak.simdi ayrıl diycem ama malesef sağlıklı düşünebilen biri değilsin.yeni hatalar yapabilirsin.bilmiyorum eşimin ailesi iyi diyorsun onlardan yardım iste sana destek olsunlar.belki eşine karşı biraz korurlar seni.yani insallah.daha sağlıklı düşünebilirsen kendine bir yol çizmeye bakarsin

Esin sinir hastasi ya! bence sakinlestirici birseyler icmeli kendi kendine sinirine hakim olamiyorsa. A ma boyle tipler asla kabul etmez ve icmez. Etik olsa gizlice yemeklerine katardin. Ama ogrenirse cok kotu sonuclari olabilir.
Sizin konunuz resmen icimi sIktI ya :KK43: Cozum bulamadim. Simdi okusan bile ne okuyacaksin ? Calissan asgari ucretle biryerde kira, cocuk, yemek, faturalar...
Ailen kabul eder mi donsen ? Orda ise girersin ve kazandigini ailene verirsen belki susarlar ve cocuguna bakarlar.

Zaten terapiste gitsek kesin ilaç verir herkze diyo sinir hastası yok aileme gidemem para konusu önemli deyil onlara tekrrdan daha kötü şeyleri yaşatmak istemiyorum :KK43: daha önce grafiker okuyodum lise 3 bıraktım çizimim çok iyi okulda ev çizimleri içlerini falan çiziyoduk pc den photosop program vardı birzda bilgisayar üzerindede bişeyler biliyorum daha once matba koltuk çizimleri vb gibi işler bulmştum ama şuanki durumda boyle yerlerde çalışamam örgü falan öğrenmeye çalışıyorum satmaya bakıcam bakalım :KK43:

O kadar çok hata yapmissin ki ama hiçbir suçun yok.ailen mahvetmiş seni.daha 14 yaşındayken yaşadıklarına bak.simdi ayrıl diycem ama malesef sağlıklı düşünebilen biri değilsin.yeni hatalar yapabilirsin.bilmiyorum eşimin ailesi iyi diyorsun onlardan yardım iste sana destek olsunlar.belki eşine karşı biraz korurlar seni.yani insallah.daha sağlıklı düşünebilirsen kendine bir yol çizmeye bakarsin

Şuan hiç bişey düşünemiyorum düşünmekten yoruldum çünki :KK43: söylicem bakalım sonuç ne olucak inşalah güzel bi sonuca ulaşırız :KK43:

X