Çaresizim, kararsızım, araftayım

Altın dediniz diye öyle dedim

Yahu altın falan en önemsiz ayrıntı.
Karşında saygısız, cahil, yobaz, bencil insanlar var göremiyor musun?

Evlenene kadar tamam sen bakma şöyle olacak der eşin olacak herif.
Evlenince annemi üzme lan. Başlatma çalışmana, parana yapacaksın.
Kapanacaksına bağlar.

Bela geliyorum diyor bağıra bağıra.

Bundan sonrası sana kalmış..

Ben okurken yoruldum. Sizi yaşarken düşünemiyorum.

Evlendiğinizi hayal bile edemiyorum.

Çok afedersiniz ama sinir hastası eder bu insanlar sizi. KA-ÇIN.

Reactions: 000
Yoş yakınken geri dön bence sonra ah vah edersin geç olur

SEN HİÇ BİRŞEYİ ABARTMIYORSUN. AKSİNE ÇOK ALTAN ALIYORSUN . KAÇ KURTAR KENDİNİ ÜTFENNN .

Hepsini okuyamadım çok sıkıldım bence yol yakınken arkanıza bakmadan kaçın.olmaz böyle biriyle ve böyle bir aileyle.zaten belli ki çok yasanmisliginiz yok ne gerek var böyle yangından mal kaçırır gibi evlenmeye.hiç düsünmeyin bile bitirin bir an önce.

Sen zaten herşeyin farkındasın en önemlisi bana değer vermiyor diyosun çünkü sana vermesi gereken değeride ailesine veriyor durum böyleyken sen hep mutsuz onlar ailecek senin mutsuzluğudan mutlu olurlar çok yipranirsin üzülürsün çünkü insan eşiyle aile olmak istiyor anne babalara degil aile olabilmek çok önemli ve bu iki kişiyle başlar sen ve eşin diğer herkes ikinci planda kalmalı bunu başaramayan da bence evlenmemeli kimseyi uzmemek adına ben anne babami da sever sayarim ama eşimin dediğini dinlerim istediğini yaparım keza eşimde aynı şekilde önce ben önce eşim gelir yani mutlu aile sirri.. eşimin babasi altınları alma lafı yapmış dugunden önce eşim bana dedi ki düğünde altınları kimseye verme senin hakkın onlar yani önce bana değer verdi bu küçük bı örnek sadece...

konu acmissiniz yazacagim, alinmayin.

Tamam karsinizdaki kisi size uygun degil,
bunu okuyan herkes yazmis zaten ben de tekrarlamayacagim, ancak;

sizin tavirlariniz ve talepleriniz de aslinda cok modern degil farkinda misiniz?
Yani soyle modern dusunen baska biri de sizi elestirecektiniz, bunu aklinizda bulundurun ve kendinizi gelistirin.

Es ailesinden altin istemek,
beyaz esyalari bizde erkek tarafi alir demek,
hic bir resmiyet yokken ailesi ile ev-taki muhabbeti cevirmek, konuyu siz acmamais bile olsaniz,
ayrilirsak aldigim esyalar ne olacak meselesi

Çabuk kaçın bu yobaz haddizlerden !

Bu konuyu burda paylasmana bile gerek yokmus aslinda, boyle bir adam ve bir aileyle omur boyu yasamak istemezsin heralde?????

Evet ama ailem artık biliyor çevrem
Kaynanan çevrenin maaşına konmayacak ve çevreye sokmayacak lafları ya da kocan çevreyle girmeyecek yatağa psikolojik belki de fiziksel baskıları çevreye yapmayacak anlatabiliyor muyum?Evlenecek olan sensin çevre değil.Kendine gel bu adam seninle evlenir çocuğu da yapar daha evliliğin ne olduğunu anlayamadan sonra boşanamıyorum diye konu açarsın buralara.Her şey açıkça görülüyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…