Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri careffin parafinli sütyen kullananlar 2 ayda 2 beden

dydy21

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2010
40
10
slm kızlar fırsat sitelerinden birinde indirime girmiş bu ürün bana da mail göndermişler. Tesadüfen gördüm ve biraz araştırdım. forumlarda kullanan birilerine rastlamadım. burda kullanan varsa yada arkadaşlarından duymuş birileri varsa yorum yazarlarsa çok sevinirim. haplardan daha farklı bi ürün gibi geldi bana ama bununda yan etkileri de var mıdır ki

hiç sanmıyorumtek büyütme yöntemi protezzz, para tuzağı bunlar nerden buluyolar mail adreslerimizi anlamadım akşama kadar mail kutum doluyor abuk sabuk seyler satılıyo valla bakmadan siliyorumm

telkin dinliorum telkinden gayet memnunumda telknde 3. bitirdikten snra büyümnelerine destek amaçlı uygulanabilir gibime gelio:)

slm ben bu careffin parafinli südyen+kremi kullanıyorum ilk bende ürktüm ama süper bir ürün artık 90 beden oldum gerçekten inanılmaz hiç bir yan etkisi yok çevremdeki tüm tanıdıklarıma tavsiye ettim onlarda kullanmaya başladı ve bunların sadece büyütücüleri yok çatlak ve sakma için olan ürünleride var ve ürünü araştırıp kullandım dünyada tek ve patentli bir ürün ben herkese tavsiye ediyorum.beh tv den aldım ve onların şimdi kendi sitelerini buldum süper bunlar ya rüyalaım gerçek oldu hanımlar:))))) artık güvenim yerinde ne giysem acaba demeden özgürce her istediğimi giyip çıkıyorum.

ne kadar kullandın ve bıraktıktan snra södüler mi bir de kaç bedenden 90 a çıktın:S

Ben 75 bedenden 90'a çıktım ve 3 kutu kullandım hiç aksatmadan toplam dolgunluk zaten 6 ay sürüyormuş ben şimdi 5'inci ayda tekrar başlıycam.yani yılda 2 seansta halletmiş olucam yetkilisinden öğrendim spor yaparken ev işi yaparken çok daha etkili imiş herkesin aklında bulunsun daha kullanımın sabahında göğüslerde değişimi duşta fark ettim.Denemeye deyer. deymesin İNŞALLAH

yaaaaaaa süpermiş peki nası alıcaz biz bunu????????????

ya tatlım nasıl alıcaz bunu yardmcı olur musun??????????

hmmm ya ıyı guzelde ıste ınsan tam olarak ınanamıo bı yerde..herkeste aynı etkyı gosterrmı fln..baska kullanan varmıııı kzlarrr..

slm kızlar tatildeydim yeni geldim ama ilk defa özgürce güneşlendim sahilde yürüdüm ve kendimi çok ama çok seviyorummmmm.
evet sizin sorunuza cevap veriyorum birincisi herkese aynı etkiyi yapıyor buna şüphe yok benim teyzem 54 yaşında ve menepozlu o bile büyüttü dikleştirdi daha ne olsun.
ikincisi nereden alıcaksınız onların siteleri careffin.com buradan sipariş verebilirsiniz.
ben herkesin bu duyguyu yaşamasını istiyorum hiç geç değil ve ürün yaz kış kullanılıyor bilginiz olsun bence sizde kendinizi bayrama hazırlayın

bıraz daha ayrıntılı bılgı verırmısın cnm ne bu sımdı sutyen mı takınca buyutuyo ve kalıcı mı pekı

süpermiş yaaaaaaaa ... kaç cm ydi senin ilk başladığında ölçülerin ??

canım çok pahalıymış yaa.o kadar parayı işe yarayıp yaramadığını bilmediğin bir şeye vermek rus ruleti oynamak gibi bir şey....

o arkadaşa nasıl inanıyorsunuz ki profil bilgilerine bi bakın hepitopu 3 mesajı var zaten

o arkadaşa nasıl inanıyorsunuz ki profil bilgilerine bi bakın hepitopu 3 mesajı var zaten

hayatm neden arkadaşa çamur atalım ki hemen... zaten konuyu o açmamış kendi çıkarı olsa konuyu o açar bir sürü de cevap yaardı ki satış bol olsun diye .. walla benm hiç aklımdan geçmedi kötü bişey :26: :26: :26: :26: :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…