Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri careffin parafinli sütyen kullananlar 2 ayda 2 beden

dinledim canım ama yaza girmeden başladığım karışıktı benim hani iki telkin birden dinliyordum iki farklı kişinin hazırlamış olduğu, o işleri biraz karıştırdı sanırım, buna rağmen etki almaya başlamıştım ama yazın terle falan erittim yeni dolgunluğu, sonra en baştan alıp sadece parfaitin telkinini dinlemeye karar verdim ve sıfırdan 3 set yaptım, ilkinde 2 hafta boşluk bıraktım arada, ikincisinde 1 hafta ya da tam tersi, yani şu an 3 telkin bitirmiş durumdayım. ağrılar hep oldu özellikle telkin aralarında, regl dönemi pek ağrı olmuyor bitince tekrar oluyor, hafif bi değişim var ama çok yolum var daha sanırım yavaş ilerliyor o yüzden de umudumu kaybetmeden sabırla bekliyorum. hiç ağrım da olmasa o zaman işe yaramadı derdim ama ağrılar belli ediyor büyümenin geleceğini, şu an beklemedeyim artık :)

Evet uzun bir yol ama benim için çok yorucuydu çünkü telkinler uykuda daha iyi etki ediyordiye uykuda dinledim haliyle yorgun kalkıyordum.Evet belirtileri yok değil ama benim bünye 2.sinde çok belirti göstermedi müsait olduğumda üst üste dinlemeyi düşünüyorum:) kolay gelsin sana

henüz özel mesaj gönderemiyorum, özel mesaj gönderen arkadaşım senin için burdan yazıyorum..

yazdığım gibi ürünü kullandıktan sonra bir hafta içinde gözle görülür bir fark oluştu, sonraki hafta büyümesi durdu ama ergenlik dönemindeki gibi sürekli kaşınıyodu, gelişmelerden gayet memnundum, devam etmekte kararlıydım yani.
Sonra şiddetli bir rahatsızlık geçirdim, antibiyotikler falan, kaşıntı da durdu, gelişme de olmadı. Gerileme de olmadı yalnız. Ürün de ucuz değil ama kararsız kaldım.

Bi de sitesinde, "Daha fazla etkisini görebilmek için ;
Gece kullanımını dışında spor yaparken ev işleri ile uğraşırken boyundan geçmeli askıya sahip olduğu için alışverişte dahi kullanmanız mümkün olan bir üründür ve çok daha etkili olacaktır."
yazdığı için gece gündüz sürekli taktım, hastalıktan dolayı da terleyince sütyen inanılmaz kirlendi, takarken bile rahatsızlık duyuyordum o kadar kirli bişeyi taktığım için:S Siteye yazdım, ürün kirlendiyse parafin etkisi bitmiş olabilir dediler..
Böyle işte:S Ben de bilemedim napim...

Göğsüm çok küçük olduğu için bi paketi iki günde kullanıyodum ve hala krem duruyor, 3-4 gündür sürüyorum ama sitedekiler krem ve sütyen bir bütün, birlikte kullanılmazsa bir işe yaramaz diyor:S Ben de naptım, kuaför malzemesi satan bi yerden gittim parafin aldım, sütyeni yıkayıp parafini hazırlayıp sütyene yedirip takıcam bakalım nolcak türk aklı işte:))

Arkadaşlar bende aldım careffin parafinli sütyen bugün 2.ci günüm merak eden arkadaşlar sizleride haberdar edicem..kullanmaddığım yöntem kalmadı son olarak bunu kullanıcam eğer buda etki etmezse yapıcak bişi yok ama dediğim gibi muhakkak sizide gelişmelerden haberdar edicem.

benim dışımda birinin daha kullanıyo olmasına çok sevindim, olumlu olumsuz mutlaka geri dönüş yap lim, aklım kalacak çünkü bu üründe(
sitesinde yazıyo zaten 3 gün kullanıp 1 gün ara veriyorsun, ben o 3 günlük periyodlarda gece gündüz sürekli kullandığım için çok kirlendi, üstündeki şekillerden az çok ne olduğu anlaşılacağı korkusuyla, annem görür bişi der diye hiç havalandırmadım. mutlaka her gün havalandır. bi de gece yatmadan önce 2 dakka avuç sıkma hareketi yapsan bile spordan sayılır o bile yarar bence.
şimdilik ev yapımı parafinimle idare ediyorum ve haberini mutlaka bekliyorum....

Tmm canım mutlaka olumlu yada olumsuz diye bilgilendiricem sizi en az bende sizin kdr merak ediyrm işe yarayıp yaramayacğn ben gündüz kullanmyrm çalıştğm için ancak akşamları kullanmaya fırsatım oluyo bugün 3.günüm umarım inş. faydasını görürüm ve sizleride haberdar ederim güzel sonuçlrdn...denemediğim yöntem kalmadı son umudum bu...mutlaka ve mutlaka sizleride bilgilendircm.

gerçekten etkisi oldumu ben 21 yaşındayım göğüslerim 75i bile doldurmuyo.gerçekten bunalımdayım artık.hiç bişeyden mutlu olamıyorum aklımda bu sorun varken.
hangi siteden aldın acaba gerçekten etkili ise bende kullanmak istiyorum.
kullanmayı bıraktıktan sonra eski haline döndümü ve sağlık sorunu yaşadınmı.gögüste kist falan olur die krem sürmeye korkuyorumda.

canım lütfen ama lütfen gelişmelerden haberdar et olurmu benimkilerde yok denecek kadar küçük çıkmadılar desek yeri var ve yaşım 21 yakında evlenicem artık son carem bu sütyen

arkadaşlar ben bu ürünü kasım 29 dan beri kullanıyorum.açıkcası memnun kaldım.dolgunluk yaptı bukadar kısa süre içerisinde..ama ben aynı zamanda hayıt tohumu da kaynatıp içiyorum geceleri.birde gündüzleri adaçayı içiyorum düzenli olarak..açıkcası hangisinin etkisi bilemem ama bu ürünü kullanıp sütyeni takıp yattıgımda sabah kalktıgımda göğüslerimde agrı ve şişkinlik hissettim..kesin yorum yapmak için cok erken ama işe yarayacagını bilsem birkez daha sipariş ederim..

ürün bittiğinde tekrardan bilgilendir canım, ben careffinden olduğunu düşünüyorum bildiğim için. büyük bir olasılıkla ben de yeniden sipariş vericem, sizlerin yorumunu bekliyorum.

bu ürünü kullanan arkadaşlar neyaptınız..gelişmeler neler..benim bir paket bitti.braz dolgunluk var.yarım beden diyor ama yarım beden kaç cm oluyor anlamadım açıkcası..ikincisini kullanınca etkisini gösterirmiş..ama ben ikincisini alıp almamakda kararsızım..varmı 2 ay kullanan lütfen düşüncelerinizi paylaşın..

şu an senin dışında bir tek lim kullanıyor ben de sabırsızlıkla ondan haber bekliyorum ama en son ayın 8'inde girmiş siteye pek aktif değil galiba( benim türk usulü parafinim bir işe yaramadı malesef, göğüsler de yine söndü.. sendeki dolgunluk tatmin edici değil mi nasıl... mesela şu an avucumu açmadan anca dolduruyo ama onu kullandığımda avucumu açtığımda tam dolduruyo gibiydi, beden olarak bilmem, cm olarak da ölçtüğümde aynı gibiydi, 1*2 santim oynamıştır belki ama görüntüde ve dokunduğunda anlaşılılıyodu, sütyen atlamadım tabi dediğim gibi aman aman bi fark olmadı... yalnızca şunu biliyorum yıllardır her yöntemi uyguladım bu kadar kısa sürede etki ettiyse devamı gelir diye inandım ama hastalık falan girince kafam karıştı acaba bi anda hormonları harekete geçiriyo da ondan mı etki ediyo devamı gelmiyo... sende kaşıntı oluyo mu peki?

hmmm ya ıyı guzelde ıste ınsan tam olarak ınanamıo bı yerde..herkeste aynı etkyı gosterrmı fln..baska kullanan varmıııı kzlarrr..

o arkadaşa nasıl inanıyorsunuz ki profil bilgilerine bi bakın hepitopu 3 mesajı var zaten

Bende şimdi okudum kızlarr arkadaşın dediği gibi bana biraz pazarlama olayı gibi geldi kişisel bakışım ..benimde sorunun küçük göğüslerim inanın bende inanmak isterim ama kızlar lütfen biraz dikkat edelim derim ..YAni hemen bilmeden ürünleri almayalım olan cebimizdeki paralara oluyo ve en önemlisi de duygularımıza o kadar heves ediyoruz alıyorum foooss çıkıyoo

Arkadaşlar bir çoğunuz benden haber beklediniz gelişmelerle ilgili tam emin olmadan sizi yanıltmak istemedim bugün 20 gün oldu bırakın yarım beden büyümeyi 1 cmlik büyüme bile olmadı.diğer kullanan arkadaşlr üründen memnun kaldıklarını büyüme olduğunu söylemişlerdi ama inanın dediğim gibi hiçbir etkisini görmedm ve çok düzenli anlatıldığı gibi kullandım kremi ve sütyeni.denemediğim yöntem kalmamıştı son olarak buna inandım ve denedim ama tekrardan tam bir hayal kırıklığı yaşadım...hatta bi arkadaş 75bedenden 90beden olduğunu söyledi bu kremi kullandıktan sonra çok merak ediyorum nasıl büyüttü konunun ilk sayfalarından belki sizde okumuşsunuzdur o arkadaşın yazdığını..dediğim gibi 20gün oldu hiç bir etkisini görmedim kremin üzgünüm

75ten 90a çıktığını yazan arkadaşın mesajında reklam kokusu var, yalnızca bu konuya cevap vermiş çünkü ama diğer arkadaşların samimiyetine inandım açıkçası. parlayanay sendeki gelişme ne kadar oldu, kararsız kaldığına göre çok tatmin edici değil sanırım, neye karar verdin...

malasef umdugum gibi çıkmadı bu da.kullanıgım süre içerisinde braz dolgunluk oldu evet ama bırakınca eski haline döndü..boşa para boşa emek anlayacağın..ama pes etmek yok başka yöntemler arastırıyorum..

2 kutu kullandım, ilkinde dolgunluk olunca heveslendim hadi 2.yi de alayım dedim ama o da adet dolgunluğu imiş sonradan anladım. 2 kutunun sonunda bırak 1 bedeni yarım beden bile dolgunlaşmadı. kesinlikle hiçbir işe yaramıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…