Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri careffin parafinli sütyen kullananlar 2 ayda 2 beden

kızlar kullanıp deneyen var mı ???
ben kendi sitesinden almayı düşünüyorum :79:

edit : kızlar bu arada 300 TL değil, paket krem + sutyen 99 TL yazıyor. Siz nereden baktınız ?

Ben www.careffin.com 'dan alıyorum valla :) deneyimlerimi paylaşırım. inşallah olumlu olur. çok istiyorum.

Son düzenleme:
"Careffin Göğüs Dolgunlaştırıcı Etkili Parafinli Sutyenin etkisi ne kadar süre geçerlidir? Kullanmayı bıraktığımda Göğüslerim eski haline ne kadar sürede gelir?
Careffin Parafinli Sütyenin etkisi kullanmaya başladığınız günden itibaren etkili olmaya başlar ve tam olarak 3 ay kullanım sonrasınıda hesap ederseniz 6 ay kadar dik ve dolgun göğüsleriniz olacak demektir."

nasıl yani 3ay kullanım için 200 liradan fazla para veriyosun ve sadece 6 ay mı dolgunluk veriyo?

"Careffin Göğüs Dolgunlaştırıcı Etkili Parafinli Sutyenin etkisi ne kadar süre geçerlidir? Kullanmayı bıraktığımda Göğüslerim eski haline ne kadar sürede gelir?
Careffin Parafinli Sütyenin etkisi kullanmaya başladığınız günden itibaren etkili olmaya başlar ve tam olarak 3 ay kullanım sonrasınıda hesap ederseniz 6 ay kadar dik ve dolgun göğüsleriniz olacak demektir."

nasıl yani 3ay kullanım için 200 liradan fazla para veriyosun ve sadece 6 ay mı dolgunluk veriyo?

ben telefonla konuştum, 6 aydan sonra 1 kutu daha kullanıp 4 ila 6 ay daha kalıcılık sağlanabiliyormuş. kişiden kişiye göre değişiyormuş hatta bazılarında sürekli kalıcılığı gözlenmiş. bana inandırıcı geldiler. denemekten zarar gelmez diye düşünüyorum.

tabi ben şimdilik 1 kutu alacağım, eğer ilk kutuda yarım beden büyüme gözlersem ilk 6 ay 2 kutu daha kullanırım.

99 TL riske almaya değer bence :26:

sadece 99 tl olsa hiç sorun değil ama 3 ay için 3 kutu almalı 300 lira oluyor, sonra bi kutu daha 100 lira da öyle ve sadece bi yıl için, üstelik gördkten snra büyümş hallerini sonrasında nasıl küçük haline bi daha katlanabilirim bilmiyorum :) etki edip etmiceği de şans meselesi olduğu için adaçayı içmekle aynı mantığa geliyo tabi ki bu benim düşüncelerim lütfen yanlış anlama paylaşıyorum amacım heveini kırmak veya ümidini bozmak değil keşke kalıcılığı olsa o zaman kesnlikle ben de denerdim şu an da bi yıl için 400 lira bana çok geliyo:)

sadece 99 tl olsa hiç sorun değil ama 3 ay için 3 kutu almalı 300 lira oluyor, sonra bi kutu daha 100 lira da öyle ve sadece bi yıl için, üstelik gördkten snra büyümş hallerini sonrasında nasıl küçük haline bi daha katlanabilirim bilmiyorum :) etki edip etmiceği de şans meselesi olduğu için adaçayı içmekle aynı mantığa geliyo tabi ki bu benim düşüncelerim lütfen yanlış anlama paylaşıyorum amacım heveini kırmak veya ümidini bozmak değil keşke kalıcılığı olsa o zaman kesnlikle ben de denerdim şu an da bi yıl için 400 lira bana çok geliyo:)

ayy çok pahalı arkadaşım bide geçici yani sadece 6 ay için o kadar para verilmez ki:KK50:....bence kalıcı yöntemler araştır mesela telkin gibi

ayy çok pahalı arkadaşım bide geçici yani sadece 6 ay için o kadar para verilmez ki:KK50:....bence kalıcı yöntemler araştır mesela telkin gibi

kızlar bana telkin çok saçma geldi bilmiyorum :s

bugün sipariş ettiğim bir kutu elime ulaştı. bakalım görücez...

kızlar bana telkin çok saçma geldi bilmiyorum :s

bugün sipariş ettiğim bir kutu elime ulaştı. bakalım görücez...

ben telkine inanıyorum ama istikrarla dinleyemiyorum vaktim olmuyor:KK43: madem istedin hem onu kullan hem vaktin varsa tabi telkini dinle.double etki olur :KK34:

Kızlar emin olun telkin işe yarıyor bir deneyin derim :KK61: ben 17 gündür dinliyorum ve etkilerini görüyorum :KK76: :KK61:

ya arkadaşlar bu telkinin ingilizcesini bulabildim ben onu dinlerken de uykum geliyor bi de beynim sanki Türkçesini dinlemediği için oralı olmuyor gibi hissediyorum. Siz Türkçesini mi dinliyorsunuz, nereden buldunuz bağlantı vermeniz mümkün mü? Bi de konu hakkında yorum yapayım hazır burdayken, ben daha önce üç kutu actibreast bitirdim onun bile az bi faydası oldu ve pııırrrr geçti gitti, bunu hiiiç sanmıyorum. paramı çöpe attım yani. Benden söylemesi diyor, "hemen nasıl inanıyorsunuz bu arkadaşa" diyen arkadaşıma katılıyorum. Reklam kokan hareketler bunlar.

Son düzenleme:
Yaaa birşey dikkatimi çekti sayın yetkili arkadaşlar, adminler!!!!! Mor Balina diye bi site bu sitenin kardeş sitesi falan mı burada yazılanların tamamen aynısı yorumlar ve isimler dahil birebir orada????? Bu konuyla ilgili araştırma yaparken dikkatimi çekti. Bİlginize!!

ya arkadaşlar bu telkinin ingilizcesini bulabildim ben onu dinlerken de uykum geliyor bi de beynim sanki Türkçesini dinlemediği için oralı olmuyor gibi hissediyorum. Siz Türkçesini mi dinliyorsunuz, nereden buldunuz bağlantı vermeniz mümkün mü? Bi de konu hakkında yorum yapayım hazır burdayken, ben daha önce üç kutu actibreast bitirdim onun bile az bi faydası oldu ve pııırrrr geçti gitti, bunu hiiiç sanmıyorum. paramı çöpe attım yani. Benden söylemesi diyor, "hemen nasıl inanıyorsunuz bu arkadaşa" diyen arkadaşıma katılıyorum. Reklam kokan hareketler bunlar.

Canım telkin için "göğüs büyütmek için telkinli ses dosyası" konusunun ilk sayfasına bak ordan indirebilirsin :KK34:

http://www.kadinlarkulubu.com/dogal...gogus-buyutmek-icin-telkinli-ses-dosyasi.html

cok dikkatimi cekti ama bunu kullananlar zaten göğüslere sahip olan kisiler dümdüz göğüse sahip kisiler kullansa işe yaramaz heralde

X