canımın cananı canım annem yogunbakımda:((((((

D

didemce

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi didemce
canıma can katan canımın canı dünyam sevgili annem yogum bakımda 2 gündür dualarınıza ihtiyacım var ..
daha 2 gün önce bel fıdıgından hasta oldugunu yazmıştım...
pazartesi gittik hemen içeriye aldılar amaliyat oldu..
okadar canım yanıyorki içim içimi yorum öyle solmuşki annem.. uzakdanda olsa camdan görme sansım oldu
o güzel ellerini tutup öpmeyi okadar cok özledimki elbiselerini kokluyorum..
ya canım babam hayat arkadaşı cicegi sırtını dayadıgı biricik eşi..
bize fark ettirmeden gizli gizli aglıyor bizede güclü olun iyi olucak diyor..ama içi kan aglıyor..
annemi okadar aletlere baglamışlarkı burnunda agzından hep bişeyler var vucudunda...
çok kötü allahım ona güc versin. biran önce evine yuvasına dönsün annem....:a015::a015:
amaliyat iyi gecti diyorlar ama neden yogun bakımda. aklıma binbir türlü şey geliyor...ya annem .....................:çok üzgünüm:nu cok seviyorum.. allah kimsenin annesini babasını başından eksik etmesin..

Gitti canımın cananı
(Ah le canım vah le canım uy canım)
Bıraktı beni yaralı
Ben bu dertten ölür isem
Kime yazam fermanımı

Lokman gelse tabip gelse
Bulamaz derdime şifa
Gelsin canımın cananı
Odur derdimin dermanı
(Ah le canım vah le canım uy canım) :a015::a015::çok üzgünüm:

• Konu Sahibi didemce
geçmiş olsun canımm..ama bel fıtığı çok kötü bişey değil,mutlaka onun iyiliği için orada tutuyorlardır.en kısa zamanda sağlıkla sıkıca sarılabilmeniz dileğiyle..

• Konu Sahibi didemce
canım benim çok geçmiş olsun :çok üzgünüm:
inşallah en kısa zamanda atlatır, hemen toparlar kendini.
dualarım seninle. :teselli:

• Konu Sahibi didemce
canım ne kadar üzülme desekte senin canın yanıcak,ama bence onun iyiliği
için orada tutuyorlar sonuçta ameliyat....merak etme sen....inş en kısa zamanda çok sağlıklı bir şekilde yanınızda olacak anneciğin.......şimdiden geçmiş olsun.
dualarım sizinle...

• Konu Sahibi didemce
geçmiş olsn canım acil şifalar

• Konu Sahibi didemce
Çok geçmiş olsun..

Allah şifa versin anneciğine tüm hastalara...Amin :-(((

• Konu Sahibi didemce
canım inşallah annen tez vakitte sağlığına kavuşur.dualarımız seninle...

• Konu Sahibi didemce
canim agla...agla ama aklina kotu seyleri getirme.ne olacagini yalnizca rabbim bilir.Anacigin en kisa zamanda sizlerle olur sapasaglam insallah... Dua et canim,eminim okuyan herkes de dua edecektir...

• Konu Sahibi didemce
geçmıs olsun canım ALLAH ın ıznıyle ıyılesecek dualarım senınle

• Konu Sahibi didemce
canım çok geçmiş olsun öncelikle....:çok üzgünüm:

Allah acil şifalar versin inşallah....

seni anlıyorum benimde babam kasık fıtığından ameliyat olmuştu nisan ayında...

ama aklına kötü şeyler getirme....sonuçta ameliyattan çıkmış....ve biraz zor bir ameliyattıysa o nedenle tedbir için yoğun bakımda tutuluyordur diye düşünüyorum....bazı ameliyatlardan sonra yoğun bakıma alınır çünkü böyle...emin ol annen kısa zamanda iyileşecek....sakın kötü şeyler düşünme...içini ferah tut...bol bol dua et Allaha...

tekrar geçmiş olsun...a.s.

• Konu Sahibi didemce
Canım benim, çok çok geçmiş olsun. Bilirim anne yoğun bakımdayken dışarıda beklemenin ne demek olduğunu. Benim annemde kalp krizi geçirdiğinde 10 gün kalmıştı.
Ama ben inanıyorumki annen hastaneden sapasağlam çıkacak. İnan tüm dualarımız annen için.

• Konu Sahibi didemce
didemce çok geçmişler olsun annene, kısa zamanda sağlığına kavuşmuş olarak gelecek yanına, böyle düşün.

• Konu Sahibi didemce
geçmiş olsun canım allah şifasını verir inşallah annenin hayırlı haberlerini alırız sende üzme kendini annen daha çok üzülür sen üzülürsen dualarım seninle

• Konu Sahibi didemce
Gecmis olsun, ALLAH acil sifalar versin...

• Konu Sahibi didemce
hepinize çok tşkler okadar ihtiyacım vardıki sizlerle paylaşmak için can atıyordum ..
yorumlarınızı okudukca çok mutlu oluyorum tekrardan cok tşkler...

• Konu Sahibi didemce
hepinize çok tşkler okadar ihtiyacım vardıki sizlerle paylaşmak için can atıyordum ..
yorumlarınızı okudukca çok mutlu oluyorum tekrardan cok tşkler...
hepiniz çok iyisiniz..

• Konu Sahibi didemce
çok gecmıs olsuunn allah tez zamanda ıyılestrsın...benımde annem bel fıtıgından amelıyat olduu sımdı allaha sukur çok iyi...bel fıtıgı korkulcak bısey deılkıı onun daha ıyı olması ıcıın yogun bakımda tutuyolarr uzulmee bol bol dua et canım...

• Konu Sahibi didemce
Bel fıtığı amleiyatından korkma canım biçok insan var bu ameliyatı olan.Allah acil şifalar versin anneciğine Allah yardımcısı olsun.korkma kötü düşünme sakın dualarımız seninle..gelmiş geçmiş olsun inşallah biran önce.

• Konu Sahibi didemce
canım öncelikle çok geçmiş olsun.arkadaşlar bana pek birşey bırakmamış söylenecek, sağolsunlar hepsi sıkıntını paylaşmak istemişler müsadenle ben paylaşıyım istedim.gönlünü ferah tut canım.dualarını eksik etme.annenin yoğun bakımda olmasının sebebi durumunun kötü olması ile alakası yok.annen ameliyattan çıktı ve haliyle ağrıları var o ağrıları çekmesin diye uyutuyorlar.aklına kötü şeyler getirme.inşallah en kısa zamanda anneciğin kalkıp evinizde yanınızda olacaktır...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…